Fórum - Hibát észleltél?

@wishes te esetleg tudod, hogy ezek mik? :thinking:

Nem tudom, hogy másnál is előjön-e ez, de ha egy adott kommentre szeretnék válaszolni az ott lévő Válasz gombbal, akkor sokszor ezt nem jeleníti meg az én kommentemnél.

Nálam is előjön.
Meg engem az idegesít, hogy nem látom mindig, hogy kik szívezték be amit írtam/küldtem. Mindig mikor rákattintok a szívre, hogy megnézzem páran eltűnnek…

1 Likes

hahó! kérdés: ha krémmánián hibát észleltem, hol szólhatok valakinek?

kremmania@gmail.com-on nagyon szívesen várjuk az észrevéreleket :slight_smile:

Már látszanak a profilon, hogy mit jelentenek ezek a számok :slight_smile:

1 Likes

Kösziii! Végree! :star_struck::partying_face: :slight_smile:

1 Likes

Járt más is úgy, hogy nem látott a fórumon egy témát? Nem egy direkt lezártra gondolok, hanem pl. a “Gyűjteményeink” topicra. Hiába nézem a listát, sehol sem látom. Szőrén-szálán eltűnt a listából. Nem látom, hogy archiválva lett volna…

Ez is egy hiba lenne? ha az eladókeresőbe beírom márkanév szerint , akkor a too faced-nél nem talál semmit a kereső. Pedig most is fent van 1 too faced bronzer tovább nem néztem .lehet több termék is van a márkától. A többinél működik. https://kremmania.hu/elado/currypie-too-faced-chocolate-gold-soleil-bronzer-sunbunny

Nem tudom, hogy ez hiba-e vagy a vacak böngésző okozza (jelenleg - különböző idegesítő okokból - IExploreren nézem a KM-et), de sajnos zavaró tud lenni, hogy időnként magától frissül a topik, és elugrik onnan, ahol épp tartottam. Elsősorban akkor fordul ez elő, ha hosszú ideig olvasok - pl. mert sok új hozzászólás érkezett, mióta legutoljára néztem, és mindet át szeretném olvasni. Nagyon zavaró ilyenkor megpróbálni visszakeresgélni, hogy épp hol tartottam, amit az is nehezít, hogy a hozzászólásoknál nem dátum szerepel, hanem az, hogy hány napja, hete, hónapja íródtak. Mostanában Ctrl+F-fel szoktam rákeresni valami kevésbé gyakran használ szóra, amire emlékszem az utolsónak olvasott hozzászólások közül, egyelőre ez vált be a legjobban, de egy dátum (és az automatikus frissülés kikapcsolása) szerintem hosszútávon követhetőbbé tenné a fórumot :slight_smile:

Többen írták, hogy eltűnt a bemutatkozós topik (a Javaslatok… topikba). wishes kérdezte, hogy ki nyitotta, úgy emlékszem, Bella.

2 Likes

Elnézéseteket kérjük, nem direkt tüntettük el a bemutatkozós topikot, valami hiba történt. Igyekszünk javítani, kérjük szíves türelmeteket!

6 Likes

Köszönjük szépen, nagyon jó lenne, ha vissza lehetne varázsolni, az egyik legértékesebb topik volt! :innocent:

1 Likes

@Forummodi
Nem hiba, csak egy kerdesem lenne a forummal kapcsolatban (nem talalok semmilyen dokumentumot, amiben ez le lenne irva): ha torlom magam, az altalam nyitott topikon kivul a hozzaszolasaim is eltunnek?

Kedves Kamea!
Megvan, visszavarázsoltuk! :slight_smile:


További jó ismerkedést kívánunk!

1 Likes

Még egyszer hálás köszönetünk!!! :innocent:

Erre én is kíváncsi lennék (csak elméletben :slight_smile: ), nekem is eszembe jutott ugyanez a kérdés a topik eltűnéséről (több általam látogatott fórumon eltűnnek a törölt személy hozzászólásai, talán topikjai is).

1 Likes

Ha saját magadat akarod törölni és kettőnél kevesebb hozzászólásod van, akkor tudod csak megtenni és akkor törlődik minden. Ha kettőnél több, akkor ha törlünk, akkor anonimizálódik a neved a hozzászólásaid mellett, szóval egyenként törölni kell az összes hozzászólásodat, mielőtt törölnéd/töröltetned magad, ha nem szeretnéd, hogy megmaradjanak.

1 Likes

Csak nekem nem adja be soha az értesítéseket?
Nem adja ki,ha valaki szivez vagy megjelol,vagy éppen nekem szán valamit,már nagyon régóta.
Csak akkor látom ezeket,ha rákeresek az adott topikban. Ertesitest sosem kapok

1 Likes

A profilodban be tudod állítani, hogy mi mindenről kérsz értesítést. Amiket ott megadtál azokról sem kapsz értesítést?

1 Likes