Bemutatkozás,ismerkedés :)

Ó, sajnálom, a kus gagyi műanyag tok nem védte meg.:frowning: Igen, egy barátnőm megvette azt a boxot és ami nem tetszett neki, elhozta egy találkozóra, én meg lecsaptam rá, olyan szép színe van.

Szia! Üdv itt közöttünk! Drogériában is lehet találni igazi kincseket. Mostanában találtam pár száz forintos cuccokat, amiken nem győzök ámuldozni és jobban szeretem mint némely high end termékemet a kollekciómból. Pl most fedeztem fel a Trend it up 055-ös pirosítóját, aminek olyan csodás színe és szolid szatén fénye van, hogy csak gyönyörködtem benne egész nap. Semmi csillám, nagyon kis csinos. Nagy kedvenceim a Rimmel Scandaleyes szemceruzák, meg most fedeztem fel a H&M ceruzáját is, nagyon tartósak. Nem mindig a drágább a jobb. Milyen palettáid vannak?

3 Likes

Szia! Üdv itt közöttünk. Tényleg nagyon jó kis csapat alakult ki, nincs olyan nap, hogy ne néznék be akár csak olvasgatni :slight_smile: Én 35 éves vagyok, de már én is észrevettem, hogy nem olyan a szemhéjam mint “fiatalon” Pár éve kezdtem jobban odafigyelni a fényvédelemre is, de bőrápolásban van még mit tanulnom. :slight_smile:

3 Likes

Szia! Üdv mindenkinek köztünk! :slight_smile: :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Nyugi nem állandóan tanulok, de az öntisztító háznak te leszel a teszt alanya akkor😁

1 Likes

Van egy Makeup Revolution Sophx, meg I heart revolution két mini a chocolate-ok közül, meg az Essence Hohohoja, de elég is ennyi. A minikben az a jó, hogy nincsenek benne felesleges színek, meg unalmasak, így mindegyiket ki tudom használni, de egyébként nem panaszkodom meg kifejezetten szeretek a drogériákban vásárolni.:blush: Meg nekem bőven elég ennyi paletta, többet úgyse tudnék elhasználni.

2 Likes

Csak tegnapelőtt láttam, hogy van ilyen topik. De így legalább a tetejére került és más is kedvet kapott. :blush:

1 Likes

újra elérhető a topik, köszönjük!

1 Likes

Szuper! :slight_smile: :heart:

20 K …

nahát, van ilyen topik?
Enikő vagyok, 28 éves, Budapesten dolgozom, de tavaly óta vidéki vagyok :sunflower:
a szépségápolásba tizenévesen csöppentem bele, először a körömlakkok, manikűrös dolgok érdekeltek, a körmeimet ugyan még mindig szeretem lakkozni, de már nem veszek minden héten körömlakkot meg sikerült 50 darab alá szorítani a gyűjteményem
néhány éve (3-4?) foglalkozom tudatosabban az arcápolással, eleinte inkább koreai vonalon mozogtam, de egy ideje már abszolút vegyesen jöhet bármi, alényeg, hogy hasson.
sminkeléshez meglehetősen béna vagyok, plusz az arcom is meglehetősen fehér, így pl az első alapozómat is csak 22 évesen vettem meg egy Kikoban, mert csak ott volt olyan árnyalat, ami passzolt. szép palettákra azért elcsábulok néha (de azért előtte átgondolom, amúgy használnám is-e), plusz a rúzsokat nagyon szeretem.
tök átlagos hobbijaim vanak, olvasás, filmnézés, utazgatás, bár a munkám és a párom révén néhány izgisebb helyre is eljutottam, pl India, Thaiföld, Korea stb. Japánban már 5x voltam így és remélem, egyszer ki is tudok költözni, legjobb lenne, ha a 2 csipás macskámat is tudnám vinni :cat:

14 Likes

Sziasztok! Szandi vagyok! Jelenleg egyetemen tanulok, Szombathelyen az Eltén ( 2 éve csatlakoztunk) tanárnak készülök, ének-történelem szakon tanulok, harmadéves vagyok. Nagyon szeretek zongorázni, énekelni. Tanultam is énekelni 7 évig, zongorázni meg 13 éve tanulok :D. Nagyon szeretem az állatokat a kutyákat és a cicákat. A párommal 2 éve vagyunk együtt, próbálom őt is bevonni a bőrápolásba, egyelőre annyit értem el, hogy néha bekenhetem testápolóval illetve használ arckrémet is, meg aftershafet is. :D. Nemrég kezdtem el sminkelni, egyelőre a megfizethető termékek közül keresgélek, nekem a krémmánia egyelőre nagyon jó iránymutató. Régen volt egy próbálkozásom a natur termékek felé, de valahogy rosszakat fogtam ki vagy nem tudom. Mostanában szeretem a szebb Incivel rendelkező termékeket használni, vagy azokat a termékeket használni amik kevésbé jó összetevő listájúak, de bevállnak. Most próbálok nyitni a gyógyszertári de megfizethető márkák fele Bioderma, La Roshe Posay, Uriage, meg szeretnék minőségi sminktermékeket használni, de valószínű majd csak munkába állás után tudok váltani a sminktermékeket illetően.

9 Likes

Szia Szandi! Akkor te nagyon közel vagy hozzám, én körmendi vagyok :slight_smile: Nem baj az, hogy olcsóbb termékekkel próbálkozol, nem mindig a drágább a jobb. Olcsó drogériás cuccok között is lehet igazi kincsekre lelni. Szeretem pl a Trend it up és a Maybelline termékeit. Egy darabig én is rá voltam kattanva a natúr vonalra, szappannal tusoltam, ecetet meg illóolajat használtam a mosásnál, felmosásnál stb… Mosószappanból készítettem mosószert, sőt a kisfiammal egy évig még mosipelusoztam is. De be kellett látnom, hogy nem nekem valók ezek a dolgok. Nem igazán jött be a natúr vonal. A gyógyszertári márkákat én is kedvelem.

4 Likes

Szia Rita! :slight_smile: A trend it up és Maybelline termékekre akkor kiváncsi leszek :), megnézem majd őket. :slight_smile: A körömlakkokról Trend it up és maybelline szempillaspirálról jókat hallottam. Én natur vonalban próbálkoztam az aluminium mentes dezodorokkal de semmit se használtak ugyanígy a natúr samponok-testápolók sem voltak jó ( alverde, Yves Rocher) sem használtak.
Ami bejött nekem az a mosószóda, bár az nem tudom mennyire számít természetes anyagnak :D.

Én is nagyon szeretek turizni :heart_eyes:, Szombathelyen is van egy-két jó :).

1 Likes

Én is nagyon szeretem a Trend It Up termékeket, mert legtöbbjük nagyon jó, megfizethető áron! És könnyen hozzá lehet jutni. Az se egy elhanyagolható szempont. :relaxed:

2 Likes

melyik turikat szereted Szombathelyen? én is szeretem őket, de az utóbbi időben a bejáratott helyeim egyre lelombozóbbak…

1 Likes

Sajna tényleg meg kell válogatni, mert tényleg vannak nem túl jók. Az egyik jó a Bon Marche, mindig találok ott jó ruhákat :), az egyik barátnőm szinte mindennap ruhákat hord, nagyon szépeket talál ott :). Én inkább a kendőket, nadrágokat, egyszerűbb polókat, vállpántos felsőket szeretem :). Nem túl drága, egy kg ruha asszem 4000, de újnak néznek ki a dolgok tehát nem ilyen kinyúlt dolgok, és ilyen H&M, Atmosphere, stb ruhák. Király utca 27-en található :). Ja és az eladónő már felismer minket annyit járunk oda, és múltkor kedvezményt is adott :D.

Aztán a spar melletti tuti turi is nagyon jó :D, ott is lehet kapni nagyon klassz dolgokat, főleg a farmerek nagyon jók náluk, egy-egy szép felsőt is tudtam venni, ugyanolyan jó minőségy ja és szép kabátok is szoktak lenni :).

2 Likes

ezek pont azok ahova gimis koromba jártam - ezek szerint azóta jobb lett a színvonal, ennek örülök. na majd ha hazajövök, megnézem őket megint :smiley:
egyébként amikor elköltöztem otthonról (városon belül), akkoriban szoktam rá a hozzám közelebbiekre, pl. ami az órásháznál van lent, az pl. pár éve tök jó volt, most meg egyre kinyúltabbak és divatjamúltabbak a cuccok :confused: csak egy-egy feliratos pólót szoktam találni

1 Likes

A pókokat én soha nem bántom, mert egyszer azt olvastam, hogy szerencsét hoznak. Illetve hasznos állatok. Úgy 35(?) évvel ezelőtt az élővilág tankönyvem pókokról szóló fejezete ezzel a mondattal kezdődött: “Igazságtalanul gyűlölt és üldözött állatok a pókok.” :spider::spider_web:

4 Likes

Így igaz! :slight_smile:
Hangyakat sem bantom, legynek sem artanek, nincs jogom elvenni kisebb vedtelen elolenyek eletet csak azert, mert kedvem tartja
En igy gondolom :innocent::nerd_face:

5 Likes