Fórum - Hibát észleltél?

Nem,sajnos. Majd ma megprobalom megcsinálni

1 Likes

Nem hiba, csak egy kérdésem lenne: Létezik olyan;m, hogy itt a fórumon letiltok valakit úgy, hogy ne lássa a hozzászólásaimat? (elméleti kérdés, nem akarok letiltani senkit :slightly_smiling_face: )

Kedves Noisette!
Nincs ilyen funkciónk a fórumon. Eleve nem fejlesztettünk ilyet, mert bíztunk benne, hogy mindenki krémezni-örömködni jár ide és nem is lesz szükség egymás tiltására. Reméljük, közös erővel fenn is tudjuk tartani ezt az ideális állapotot!
Peace & Love jeligére :innocent: :heart_eyes:
Üdv, Fórummodi

4 Likes

Ez jó hír, Köszönöm szépen a választ! :heartpulse:

Régen volt, hogy a krémmánia megjelent nekem a telefonomon mint kis ikon, nagyon hasznos volt nekem. Azóta új telefonom van, és nem találom hogy hol lehetett az oldalon ezt kérni. Elég hülyén fogalmaztam, mintha tudjátok egy alkalmazás lenne, rákattintottam aztán már nézhettem is a fórumot.

milyen telefonod van?
iphone-on megosztás, főképernyőhöz adás

1 Likes

@silver Xiaomim van :).

@Szandika nekem is Xiaomim van, én úgy emlékszem egy idő után felajánlotta a képernyőre tűzést. Minél többször léptem a böngészőből a fórumra egyszer csak megjelent.

1 Likes

Aztán megtaláltam, hogy hogy kell. A három pontot kell megnyomni, az oldal tetején, majd kezdőképernyőhöz adás. :). Köszi @Puszedli83, @silver a segítséget! :slight_smile:

3 Likes

@Forummodi mostanában eltűnt egy csomó feltöltött kép, komment. Mi lehet az oka? Nem tartalmaztak semmi sértőt, vitásat, nem ideillőt. Ha mégis jelentette valaki, akkor is furcsa, hogy nem érkezett az érintetteknek értesítés. Illetve korábban mindig láttuk meg a “nem odavaló” kommenteket rejtve.

Köszönjük a jelzést, az biztos, hogy nem mi törölgettünk fékevesztett nyúlként, hanem valami rendszerhiba lehet. Rá is ugrasztottuk a mindentlátó rendszergazdinkat, aki viszont rendkívül leterhelt, így kérjük türelmeteket! Reméljük, hamar kideríti a rejtély okát és meg is oldja…

8 Likes

Jól értem, hogy ha a kérdésemre egy topikban nekem 3+ fő válaszolt, akkor egyszerre csak 3 főnek tudok válaszolni? Most szerettem volna válaszolni 4-5 fórumtagnak, aki nagyon sokat segített és írt a kérdésemre, de 3 után rám szólt a rendszer, hogy többet nem írhatok, várjam meg, amíg valaki válaszol.
Vagy még azért van ez, mert eddig viszonylag keveset használtam a fórumot? Úgy szerettem volna nekik megköszönni a hozzászólásaikat. :cry:

1 Likes

Képernyőfelvétel (317)

Kukac ( @) jellel tudsz több embert is megjelölni egy posztban, olyankor fel is kínálja a rendszer a nevüket ha elkezded beírni :slight_smile: (Nekem is eltartott jó ideig mire erre a nagy titokra rájöttem :smiley: )

2 Likes

Szuper, köszönöm szépen, ezzel meg is van oldva a dolog! :blush:

Akkor mégsem, mert ezzel is ugyanezt a hibaüzenetet kapom…
Tisztelt Moderátor, please help!

Írok egy komit próbáld meg utánam folytatni hátha úgy engedni. Lehet csak letiltott a rendszer? :thinking:

Hát ez most ment, akkor megpróbálom ismét. Köszi! :slight_smile:

Működik! Azt hiszem, olyan sokat írhattam egyszerre, hogy spambotnak nézett a rendszer. :grin:

1 Likes

Én is erre tippeltem, de örülök, hogy megoldódott :slight_smile: Legalább ezt is tudjuk, hogy max 3 posztot írhat egy ember egyszerre. :slight_smile:

1 Likes