Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Ajjaj a hormonok tobzòdnak a hölgyben, legyen az klimax, terhesség, pms, egyéb… rendesen :rofl::stuck_out_tongue_closed_eyes: vàrom mikor talál be hozzànk ès küld el virágnyelven mindenkit vhová.

4 Likes

Nem virágnyelv lesz az a vélemény stílusából kiindulva :rofl:

2 Likes

Én ezeket a szempontokat alakítottam ki magamnak, igyekszem magam ehhez tartani, amikor véleményt írok. Illetve ahhoz is, hogy csak akkor írjak véleményt, ha min. egy kiszerelést már elhasználtam. Bár ezt nehéz megállni, mert én is az a kezdetben mindenért nagyon lelkesedő típus vagyok, aztán jön a földreszállás. Bár ilyenkor updatelek azért. Azt a véleményt tartom hasznosnak, ahol részletesen le van írva, hogy a véleményező milyen szempontokat tart fontosnak, és ennek hogy felel meg a termék és azt is leírja, hogy hogyan szokta használni. Persze a sztorizgatások is nagyon érdekelnek, szívesen elolvasom :slight_smile:
A legjobban az olyan semmi információtartalmú véleményektől mászok falra, hogy “Imádom” - öt csillag, “A kedvencem” - öt csillag meg társai. Most nem azért, de mégis kit érdekel, hogy mi a kedvence??? Mindenkinek úgyis más. Az ilyen vélemények teljesen haszontalanok.

Az árat nem szoktam belevenni az értékelésbe.
Parfümöknél:
|5|bejött, újravenném/megvenném, kedvenc
|4|tetszett, de nem akkora nagy durranás, hogy újravegyem/ megvegyem, de ha ajándékba kapnám, elhasználnám |
|3|hát olyan semmilyen, nem rossz, de ha ajándékba kapnám, akkor se használnám el, ha nem emlékeztetem magam rá folyton, mert mindig lenne jobb, amit fújok
|2|nem tudok vele azonosulni, de ha más akarja, fújkálja magára|
|1|máson is zavarna, annyira rossz|

Más termékeknél:
5 csodaszer, megtette a hatását, nincs mellékhatása- újravevős
4 megtette a hatását, de vannak enyhe negatívumai is, vagy nincs negatívuma de nem hat eléggé - nem újravevős, ha találok jobbat
3 megtette a hatását, de komoly negatívumai vannak, vagy nem hat eléggé és még negatívuma is van - már a nem vszem újra kategória
2 gyenge hatása van, erős negatívummal - pofátlanság volt eladni ilyet, abszolút nem veszem újra, de vissza nem kérem a pénzem, mert ki tudnák magyarázni
1 még csak nem is hat vagy megtette a hatását, de elfogadhatatlan negatívumai is vannak - kb. az elmegyek visszakérni a pénzem kategória, a terméket pedig el se használtam.

6 Likes

Ez mehetne segedanyagnak is a kremmaniara :wink:

1 Likes

Tényleg nagyon jól leírtad! :slight_smile: Nekem nem sikerül mindig ennyire következetesnek lenni, de igyekszem. Illetve amikor visszaolvasom a 4-5 évvel ezelőtti véleményiemet, még sokkal engedékenyebb voltam, talán azért is mert jóval kevesebb volt az összehasonlítási alapom.
Én talán abban térek el, hogy a 4* nálam lehet egy újravevős dolog, mert lehet az 5*os mondjuk olyan borsos árú, hogy ha nem jutok hozzá, beérem a másikkal is.

1 Likes

Lehet, hogy csúnya dolog, de ezen hangosan felnevettem:
“Rettentő prűd volt a hajam ettől a festéktől…”
:joy::joy::joy:

11 Likes

hahahahahah, zseniális :smiley:

Ezen én is felröhögtem :smiley: Irtó mocskos kis pervi lehet az a hajfesték :rofl: :rofl: :rofl:

1 Likes

Most az komoly hogy engedélyeztek olyan felhasználónevet hogy :poop:?

https://kremmania.hu/kremek/egyeb-elyn-s-lab-holy-grail-anti-shine-fenyvedo-hidratalo

Szerintem túl sok újoncnak lett holy grail, csupa 10 pontos 1 véleményes versenyző…

2 Likes

De rossz, kicsit sem átlátszó…és persze mindegyik újonc január 28.án regisztrált és egy kivétellel csak ehhez írt véleményt. …

1 Likes

Szerintem ezt a Kamu vélemények topicba is érdemes betenni, azt kivizsgálják és többnyire törlik is Éviék ha tényleg kamu.

1 Likes

Köszönöm, írtam oda is . :relaxed:

1 Likes

Ezen jót derültem :rofl:

“Nekem a legvilágosabb árnyalatban van meg ami igazán különleges világos nude nagyon tetszik viszont a formuláját utálom nagyon kemény nem siklik az ajkakon szárít is. A társaságával elégedett vagyok viszonylag szépen kopik. Kizárólag a színe miatt kap tőlem 3*. Akinek száradásra hajlamos ajkai vannak azoknak nem ajánlom.”

Itt pedig csak a siklatható “szóújítás” volt nagyon fura számomra…

“(…)Fél órán belül az ajakredők dominálnak, így önmagában számomra hordhatatlan. Fölkenéskor is száraz, nehezen siklatható. Muszáj fölé kenni valami balzsamot, szájfényt vagy ajakolajat, úgy viszont nem tartós, gyakran kell korrigálni. A textúrája okán sajnos kénytelen vagyok lepontozni, hiszen bármennyire szép a szín, hosszú távon nem túl kellemes viselet.”

4 Likes

A szánkót szoktam siklatni a havon :smiley:

1 Likes

De nincs hó lehet ez a gond. :joy:

1 Likes

Akkor marad a rúzs, máris megvan a logikája a dolognak :grinning:

1 Likes

Én is szeretem a sminkcuccaim társaságát, rendkívül dekoratív, szolgálatkész partnerek, nem dúl köztük féltékenység, ráadásul elvannak a maguk csendességében.:rofl:

8 Likes

A féltékenységben biztos vagy? Mindenkivel igazságosan bánsz? :crazy_face: :rofl:

1 Likes

Eddig egyszer sem jöttem arra haza, hogy lelökték volna egymást a komód tetejéről.:smiley:
Igyekszem egyformán szeretni őket, bár van néhány kis szégyellős, aki elbújik a fiók sötétlő, hátsó részébe.

4 Likes