Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Nagy bőrápolási rutin kialakításban vagyok, ezért sok véleményt olvasok, de nem igazán vannak segítségemre.
Mint pl ez a GG Porfectly clear szérumhoz írt 5 csillagos (!!!) vélemény:

Ma kaptam kézhez. a vélemények alapján vásároltam meg. Tág pórusaim vannak, érzékeny, heges és piroskás az arcbőröm. Felkenés után picit darabosan hámlott le akrém az arcomról…Ezt nem tudom mitől lehet. Nagyon örülök mert nem csíp és nem égeti szét a bőrömet! Várom az eredményt!

A másik kedvencem a lepontozás, mert 2 nap alatt semmi hatás. Szerintem ezeknek a kencéknek javarészt az a lényege, hogy évek múltán igazolódik be pl a ráncmegelőző hatás -mármint itt nem a porefectlyre gondolok, de szerintem értitek.

1 Likes

Hát istenem, a legelső véleménye. Írhatsz neki megjegyzést, ha szeretnél, abból biztosan tanul majd.

A GG bha-t jó szívvel ajánlom, újra fogom venni.
Kíméletes, de hatékony, bőven megéri az árát. Az állagával nincs semmi gond, folyékony gél.
És még a PC-től hámlik a bőröm, a GG-től nem. Jó kis termék.

2 Likes

Néha elbizonytalanít amikor véleményt írok, hogy ott van felette, hogy mit jelentenek a csillagok. Valamire 5 csillagot adnék, mert jó termék, de azért nem csodaszer, ahogy felette írva van. Ti nem szoktatok így lenni?:grinning: Most éppen egy Catrice szemöldök ceruzával történt ez, hogy számomra 5 csillagos, de nem mondanám rá, hogy csodaszer.

1 Likes

Ha ezt kifejted a véleményedben, akkor szerintem okés. Sokszor adok én is 5 csillagot nagyon jó cuccoknak, amik nem csodaszerek, de valamiért nekem pont nagyon beváltak. A leírás sztem csak útmutató a gyengébbek kedvéért :wink:

2 Likes

https://kremmania.hu/kremek/egyeb-sminktetovalas
és ment az 5 csillag :smiley:

1 Likes

Valakinek már év elején elgurult a gyógyszere, és minden szar… Nevet nem mondok, de meglesz szerintem. :smiley:

4 Likes

Velem beszélgetett egy ideig a témában, de amikor elkezdett alpáriba lemenni a dolog onnantól kezdve nem reagáltam.
Az a típus akin nem lehet segíteni cserébe imád hisztizni.

3 Likes

A káromkodásokkal teli botoxról írt véleményét 6-an hasznosnak gondolták. :joy::joy: Mindegy, már nem sokáig :smiling_imp:

5 Likes

Egyre többször látok alpári kifejezéseket és nem értem, hogy jön ide a Krémmánia oldalra ez a stílus, nem egy koszos késdobáló kiskocsmában vagyunk. Engem ez elszomorít.
Lassan szelektíven olvasok, megvan az a kör akinek a véleményére adok a többieket szinte csak “ átugrom”.
A fórumot nagyon szeretem, itt olyan jókat tudok beszélgetni , vagy csak olvasok és az is nagyon hasznos.
A szívecskékkel gondban vagyok, itt tettem életemben először valamire :heart:-t és nem mindig tudom, hogy most akkor jól cselekedtem - e, meg béna képeket készítek , ebben igyekszem majd fejlődni. :pleading_face:

7 Likes

Pont ma reggel néztem, de korábban is találkoztam vele. Rémlett, hogy ő az aki, mindenre küldi az 1 csillagot - jó, majdnem mindenre.
Még nem tudom eldönteni, hogy ennyire beleválaszt mindig, vagy csak azokhoz ír értékelést, amik nem váltak be.
A stíluson én csak nevettem, elképzelem, amikor, mint egy kis méregzsák, leül a gép elé idegből véleményezni :smiley:

6 Likes

És mérgesen ráncolja a homlokát :rofl:

1 Likes

Ez volt 2022 első véleménye, amit olvastam :laughing: hát, érdekes stílus, beugrott hogy korábban is szembejött egy káromkodós irománya, de én is az ilyenek miatt már alig olvasok véleményeket, sokkal jobban szeretek a fórumon tájékozódni, tippeket, tanácsokat olvasni arról, hogy kinek mi vált be.

6 Likes

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy vettem egy Missha szettet:
Kép
Hogy van értelme véleményt írni, egyben az egészről ha elfogyott vagy szedjem szét alkotóelemekre?
A szérum miatt vettem meg, mert azt kerestem és alapból 15 ezer Ft így szettben 5 maszkkal pedig 12 volt , még jó, hogy a szettet viszem .
Ahogy olvasgatom ez tulajdonképpen egy kúra, ezen logika mentén elindulva így én az
egészről írnek, de kíváncsi vagyok Ti hogy gondoljátok. Eddig egy maszkot nyitottam de abban annyi anyag volt ,hogy még egy hétig szerintem elég lesz, eltettem üvegcsébe a maradékot. :relaxed:

1 Likes

andita11: Agresszív alpári illat olyan nőknek akik farkat növesztettek a párjuk helyett.”

Egy Jimmy Choo illatnál láttam, katasztrófa…

Én is láttam, jelentettem is. Szerintem ez a stílus az alpári, bár a parfümöt nem ismerem…

4 Likes

Akkor gyorsabb voltál, mert mire jelenteni akartam már eltűnt a vélemény.
Ekkora csalódást nem okozhat egy illat….
Szerintem nagy baj van a fejekben ami már itt IS kijön.

4 Likes

Kaphatóak ezek a maszkok külön? (Tudom rákereshetnék :smiley: …)

Ezek vannak a Misshától a Notinon, pontosan ugyanazok szerintem nincsenek vagy csak más a csomagolás design.

1 Likes

Revidiálta a véleményét :smiley:
“Kegyetlen büdös, agresszív, erőszakos “illat”. Uralkodó és visszataszító. Szeretem a lady boss illatokat, de ez kiheréli a férfit.”
Tényleg sokkal jobb :smiley: :smiley: :smiley:

1 Likes