Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Haha oké, hiszek neked, minden rendben van akkor :rofl:

1 Likes

Valószínűleg a tartósságával elégedett, csak a telefon jobban tudta, hogy mit akar írni. :grinning:

4 Likes

Az tartósság akart lenni, csak az autokorrekt bezavart nem?

1 Likes

Amilyen jól jön néha az autokorrekt, annyira tudom gyűlölni is. Ráadásul többnyire csak azután veszem észre, hogy hülyeséget írtam, ha már elküldtem. Rólam tudni kell, hogy ha szabizok, akkor se kapcsolom ki a céges emailt. Már kezdett elegem lenni, hogy nem hagynak békén, amikor messengeren írt a kolléganőm, hogy lebetegedett, de ugye olvastam, hogy xy mit írt?
Én meg sietve írtam vissza, hogy igen, de most pihengess. Amit küldtem: igen, de most pihentesd. Még időben vissza tudtam vonni :sweat_smile:

2 Likes

Igen tudom, hogy az autokorrekt volt, de akkor is vicces :smiley:

A leírása a terméknek csúcs, vonzó megjelenés ahhha khm :rofl:

1 Likes

Na meg az “ergonomikus csomagolás”… azt tényleg muszáj volt megemlíteni!

2 Likes

Ergonomikus és vad asszociációkat keltő csomagolás.:laughing:

5 Likes

Hű, mennyire nők vagyunk!! :grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: Óriási!

1 Likes

Lenne egy tippem: ne a terméklapokon beszélgessünk megjegyzés formájában. Ma is feljött nekem kb. 10 értesítés egy parfüm lapjánál, amit véleményeztem, mert éppen valakik veszekedni kezdtek, aztán persze többen beszálltak, de a végén már teljesen más irányú csevegés is folyt a megjegyzés rovatban. Nem egyszer láttam már ilyet és mindig nagyon udvariatlan dolognak tartom. Már elnézést, de ki nem fosa le, hogy KM-es barinők csevegnek/vagy felhasználók veszekednek, ez nem a termékről szól. Erre van a fórum. Szerintem ez ilyeneket mind le kéne törölni. De főleg nem a megjegyzés rovatban élni a társasági életet.

1 Likes

Szájfény vélemény:

Imádom ezt a terméket nagyon szép csillogást ad az ablaknál kózben pedig remekül hidratál legszívesebben az összes árnyalatot beszereznek.

Legközelebb, mielőtt lehúzok egy terméket, az ablaknál is kipróbálom :stuck_out_tongue_winking_eye:

12 Likes

És ezt egy robot írta google fordítóval? :joy:

1 Likes

Most kicsapta nálam a biztosítékot egy véleményező. Szapora volt, írt vagy 30 hozzászólást, amiknek semmi értelme, semmi plusz infót nem ad. Legfeljebb annyit, hogy melyik deonak szereti az illatát, melyiknek nem.

Nincs valami nyereményjáték, amihez vélemények kellenek? Akkor szoktak beindulni. Én ezért nem játszom, mert valahogy mindig ilyenek szokták megnyerni a legdrágább cuccokat. :smiley:

De, fényvédő meg arcradír. Én egyszer nyertem szempilla primert bár az pont az olcsóbbak közt volt :smiley:

Csak az a szívás nekik, hogy " A jelentkezés feltétele, hogy a Krémmániára írtál már korábban (vagyis a játék kezdete előtt!) legalább 10 véleményt." Tehát ha nincs meg már alapból a 10 vélemény, akkor aztán írkálhat… :smiley:

2 Likes

Majd jelentkeznek a következőre, gondolom.
Nekem az a bajom hogy csak belföldről lehet jelentkezni a játékra - persze értem miért, de akkor is szomi vagyok miattam

1 Likes

Na meg nekünk is szívás a spamjeiket olvasni :grinning:

Nem vélemény, termékadatlapról van, de én ezen jót nevettem:

"A finoman tükröződő arany csillogást és gyönyörűen ragyogó színt kölcsönöz az arcának az édesvízi gyöngyöknek és a szintetikus zafírnak köszönhetően. A meleg pirosító narancssárga színt hagy maga után, amely felfrissítti az arcát. Az ultrafinom és súlytalan textúrának köszönhetően a pirosító könnyedén felvihető, majd turmixolható. Izzadság-, nedvesség- és elkenődésálló, frissítő trópusi illata van, és újrahasznosított karton csomagolásban érkezik. "

Ki mivel turmixolja a pirosítóit? :rofl:

12 Likes

Sííírok! :rofl:
Reggeli zabkásába is lehet tenni kicsit belőle, nagyon finom a textúrája, megmondták.

1 Likes