Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

hahahahahah, zseniális :smiley:

Ezen én is felröhögtem :smiley: Irtó mocskos kis pervi lehet az a hajfesték :rofl: :rofl: :rofl:

1 Likes

Most az komoly hogy engedélyeztek olyan felhasználónevet hogy :poop:?

https://kremmania.hu/kremek/egyeb-elyn-s-lab-holy-grail-anti-shine-fenyvedo-hidratalo

Szerintem túl sok újoncnak lett holy grail, csupa 10 pontos 1 véleményes versenyző…

2 Likes

De rossz, kicsit sem átlátszó…és persze mindegyik újonc január 28.án regisztrált és egy kivétellel csak ehhez írt véleményt. …

1 Likes

Szerintem ezt a Kamu vélemények topicba is érdemes betenni, azt kivizsgálják és többnyire törlik is Éviék ha tényleg kamu.

1 Likes

Köszönöm, írtam oda is . :relaxed:

1 Likes

Ezen jót derültem :rofl:

“Nekem a legvilágosabb árnyalatban van meg ami igazán különleges világos nude nagyon tetszik viszont a formuláját utálom nagyon kemény nem siklik az ajkakon szárít is. A társaságával elégedett vagyok viszonylag szépen kopik. Kizárólag a színe miatt kap tőlem 3*. Akinek száradásra hajlamos ajkai vannak azoknak nem ajánlom.”

Itt pedig csak a siklatható “szóújítás” volt nagyon fura számomra…

“(…)Fél órán belül az ajakredők dominálnak, így önmagában számomra hordhatatlan. Fölkenéskor is száraz, nehezen siklatható. Muszáj fölé kenni valami balzsamot, szájfényt vagy ajakolajat, úgy viszont nem tartós, gyakran kell korrigálni. A textúrája okán sajnos kénytelen vagyok lepontozni, hiszen bármennyire szép a szín, hosszú távon nem túl kellemes viselet.”

4 Likes

A szánkót szoktam siklatni a havon :smiley:

1 Likes

De nincs hó lehet ez a gond. :joy:

1 Likes

Akkor marad a rúzs, máris megvan a logikája a dolognak :grinning:

1 Likes

Én is szeretem a sminkcuccaim társaságát, rendkívül dekoratív, szolgálatkész partnerek, nem dúl köztük féltékenység, ráadásul elvannak a maguk csendességében.:rofl:

8 Likes

A féltékenységben biztos vagy? Mindenkivel igazságosan bánsz? :crazy_face: :rofl:

1 Likes

Eddig egyszer sem jöttem arra haza, hogy lelökték volna egymást a komód tetejéről.:smiley:
Igyekszem egyformán szeretni őket, bár van néhány kis szégyellős, aki elbújik a fiók sötétlő, hátsó részébe.

4 Likes

Haha oké, hiszek neked, minden rendben van akkor :rofl:

1 Likes

Valószínűleg a tartósságával elégedett, csak a telefon jobban tudta, hogy mit akar írni. :grinning:

4 Likes

Az tartósság akart lenni, csak az autokorrekt bezavart nem?

1 Likes

Amilyen jól jön néha az autokorrekt, annyira tudom gyűlölni is. Ráadásul többnyire csak azután veszem észre, hogy hülyeséget írtam, ha már elküldtem. Rólam tudni kell, hogy ha szabizok, akkor se kapcsolom ki a céges emailt. Már kezdett elegem lenni, hogy nem hagynak békén, amikor messengeren írt a kolléganőm, hogy lebetegedett, de ugye olvastam, hogy xy mit írt?
Én meg sietve írtam vissza, hogy igen, de most pihengess. Amit küldtem: igen, de most pihentesd. Még időben vissza tudtam vonni :sweat_smile:

2 Likes

Igen tudom, hogy az autokorrekt volt, de akkor is vicces :smiley:

A leírása a terméknek csúcs, vonzó megjelenés ahhha khm :rofl:

1 Likes