Tippek és tapasztalatok - közeleg a 2018-as Black Friday!

Én már nem bízok ebben. Lassan egy éve vártam a free shippinget…

Nekem már két másik szín megvan és szeretem őket. Nekem nincs semmi bajom a tokkal, olyan átlagos. A szájkontúr ceruzáik kupakja viszont leesik, ha azt fogom meg kicsúszik a ceruza.

1 Likes

Én még bízok. Sokan mondták, hogy tavaly is cyber monday környékén volt a free shipping, előzetes bejelentés nélkül. Aztán emlékszem karácsony előtt is volt egy. Szerintem itt az ideje :smiley:

1 Likes

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy a MAC-nél szokott lenni Black Friday akció? Ha igen, kb hány százalékos kedvezményre fenhetem a fogam? :grin:

1 Likes

Ezt ma láttam Facebookonkatana

2 Likes

Hűha, köszi :slightly_smiling_face:
Remélem jó mértékű akciók lesznek, majd sűrűn lesem akkor az oldalukat. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Nincs mit :slightly_smiling_face:

UK-ben elek es itt ma kezdodott a BF a MAC-nel. Mindenbol 20%-on engednek online, remelem ennyi legalabb nalatok is lesz! :crossed_fingers:t2:

Iratkozz fel a hírlevélre, ahogy írja, akkor fogsz kapni mailt, hogy -25% van mindenre a feliratkozott vásárlóknak.

1 Likes

A nap poénja: Robinson már akkor is tartott fekete Pénteket, amikor még nem is volt divat! :smiley: (bocs)

9 Likes

Pénteken lesz érvényes:

android

1 Likes

Tegnapig 25% volt minden MAC termékre (Starring you-ra is) a kóddal, amit küldtek. Azt írták az oldalukon hogy a nagy BF kedvezmény majd csak mától lesz. Na, a nagy BF kedvezmény, hogy mától 20% van, a karácsonyi kiadásra nem vonatkozik, és a 25-ös kód már nem él. Ez aztán a Black Friday :rofl::rofl::thinking::clap::clap::clap:

4 Likes

Douglas-nál ma 25 % mindenre online.

2 Likes

Fel is áraztak előtte szerintem.
Pl. felíratkoztam egy palettára, mert nem volt (nem veszem meg, csak nagyon tetszik) pár hete18 ezer volt, kaptam értesítőt, újra elérhető, de hirtelen 24 ezer lett. Gondolom, abból jön le a 25%.
:slight_smile:
mondjuk nem is olyan vicces…

5 Likes

Ez elég csúnya húzás volt tőlük. :face_with_raised_eyebrow: Ha tudtam volna ezt akkor tegnap rendeltem volna meg a dolgokat, nem ma reggel…

2 Likes

Ez sajnos bevett dolog a parfümériákban. Emelnek 15-20%-ot hogy ne vedd meg olcsóbban akciós napokon sem.

2 Likes

Igen, az volt :frowning: Gondolom arra mentek rá, hogy az ember ne rendeljen 25%-ért mert arra számít hogy pénteken esetleg 30% lesz az engedmény, vagy ingyen szàllítás, stb. Sajnos nálunk ez az egész BF meg G napok meg ilyesmi nagyrészt átverés és/vagy azokra az emberekre hajt akik gondolkodás nélkül dobálják a kosárba a termékeket csak mert “akció” van kiírva. Nálunk nincs ennek kultúrája, remélem egyszer lesz.

3 Likes

Nem tudom, milyen márka, de szerencsére az IsaDora termékei nem örvendenek túl nagy népszerűségnek, így azokat nem árazták fel. :blush:

1 Likes

Sajnos nem csak ott. Az Orsay-nál egy blézert pl. ugyanannyiért adtak a héten 30+20 %-os leárazással, mint amennyiért én ősszel 20 %-os kuponnal megvettem.

2 Likes

sóhaj…egy gyönyörű Tom Ford…

2 Likes