Tippek és tapasztalatok - közeleg a 2018-as Black Friday!

Eloastam a mini EL szemfestekeket (tavaly ketto apro paletta volt a borondben) es az ‘igazit’ is. Ha szeretned, swatcholhatom neked.
Kozben leesett, hogy az UD Born to run is megvan es az vitathatlanul jobb, mint az ‘igazi’ EL paletta.

Made in USA
IMG_7284

1 Likes

Na én ennek a kék változatát vettem meg Fiorentinától. Azért vacaknak nem nevezném.

Bocs, felreertheto voltam. Nem az ‘igazi’ EL palettak vacakok, hanem amit a borondokbe tesznek evrol evre, amit fentebb befotoztam. Ezek nem ugyanazt a minoseget hozzak, sajnos.

Ez az en ‘igazi’, azaz webshopban limitalt ideig elerheto palettam: https://kremmania.hu/kremek/estee-lauder-la-dangereuse-eyeshadow-palette-by-violette
Erre egy rossz szot sem tudok mondani, a szinek kaprazatosak, a minoseg hibatlan. Gondolom a kek verzio is remek darab lehet. Ezek szinvariacioi is evrol evre valtoznak, de ezek kulonalloan vasarolhatoak meg, nem ugy mint a borondos palettak, amik nem nyujtanak ennyi szepseget es oromot.

1 Likes

Szerintem, az enyém is bőröndös darab lehetett (Fiorentina minden évben meg szokta venni a koffert, több is volt neki belőle, ezért adta el), ennek ellenére nem tartom olyan rossz minőségnek.
Persze én keveset láttam még a világból. :blush:

Orulok, hogy Neked bevalt! Nem annyira rossz a minoseg egy drogerias marahoz viszonyitva. Fentebb a Kikot hoztam fel, szerintem azzal a minoseggel azonos. (Tudom, nalatok Pupa van, de nekem egy termekem sincs toluk.)
Kicsit naiv voltam az elso borond vasarlasomkor, amikor EL szemfestek minoseget vartam. Inkabb ez egy figyelmeztetes, hogy akinek a borondbol van az elso EL szemfestek palettaja, az batran valaszthat az allando kinalatbol. Csakis kellemes meglepetes fogja erni! :blush:

Köszönöm! Azért az UD-hez kérdeztem a viszonyítást, mert azt én egy stabil jó minőségnek gondolom a tapasztalataim szerint (Naked Cherry, Born to run és a GoT paletta van meg), illetve emlékeztem, hogy neked is van.

De az is igaz, hogy akkor is megéri a bőrönd, ha a palettákat elajándékoznám is. Majd még körbe nézek, mik a lehetőségek. :slight_smile:

£9-tal dragabb igy a ANR szerum, mint eredetileg. Szerintem nem rossz uzlet, plane hogy a ruzsok, a spiral, a szajfeny mind jo termek es meg ezen felul vannak a palettak is a csomagban. Erdemes lehet beruhazni, ha egyebkent is hasznalod a szerumot es szukseg van egy ujra.

Sziasztok!
Ha tanácstalanok vagytok a black friday akciókat illetően, ajánlom figyelmetekbe a rankito.hu weboldalt, ami összegyűjtötte nektek a szükséges információkat. https://www.rankito.hu/black-friday/
Ezen kívül számos termék összehasonlítás is található az oldalon. :wink:

Köszönjük a nem különösebben burkolt reklámot. Remélem ennél ügyesebben összedjük mi az akciókat. Az elmúlt évek tapasztalatai és jelenlegi információim alapján én ezekről tudok:

Feelunique: Naponta különböző márkák termékeire különböző mértékű akciók (időszakosan van ilyen, a mai nap alapján nem kedvezőbb, mint máskor), 100 Euro felett Goody Bag. A múlt évben a pénteki napon különböző időpontokban jelentek meg újabb és újabb akciók. Ezt úgy kell elképzelni, hogy van kinn x tétel, mellette megjelenik y, hogy majd a következő időpontban lesz aktív, ennyibe kerül, és mennyi elérhető (nem db azt hiszem, hanem százalék). Ezek a “nagyon akciós termékek”.

Lookfantastic: Napi akciók, jelenleg SECRET kóddal 22% a megjelölt termékekre. Korábban pénteken volt zsákbamacska jellegű beauty box.

Beauty Bay: Különböző márkák termékei akciósak. A Beauty Bay saját márkás termékeire 50%, a többi márkára átlagosan 20-30% kedvezmény van.

Cult Beauty: Napi márka akciók (jelenleg Omorovicza), kb. 15-35%. Emellett néhány termék egész héten akciós.

Space NK: Buy one get one 50%, elvileg holnaptól (ennek nyomát nem látom jelenleg). Más információk szerint bizonyos értékű (50, 100 és 150 font) felett ajándék termék.

Charlotte Tilbury: Több akciós termék, átlagosan -30%. Naponta átlagosan 1 új termék jelenik meg az akciósak között. Pénteken mystery box, amire elvileg 50 % kedvezmény van (gondolom ez azt jelenti, hogy a termékek összértéke kétszerese annak amiért megveszi az ember).

Makeup Geek: Mono szemhéjpúderek 2,4 dollárért, néhány régebbi paletta is jóval olcsóbb. Azt hiszem 60%-ig írják az akciókat, de ez terméktől függ.

Colourpop: 30% keddtől. Ezen kívül napi akciók, részletekért ld. @macooka bejegyzése: Akciók - tudsz róla?.

Kell a Púder: Pénteken 30% kedvezmény minden termékükre.

7 Likes

Úgy néz ki már most is vannak extra akciók a Feeluniquen. Tegnap még nem láttam… :thinking:
feelunique

1 Likes

Elkezdődött a CP oldalán is az akció.Screenshot_2019-11-26-19-17-32
Ez a Vault dolog nekem nem jön be. Nem hiszem, hogy egy termékből húsz szín kellene, a fele tuti olyan amit soha nem használnék. Leadtam egy rendelést azokkal a dolgokkal amiket már rég kinéztem magamnak. Abban az esetben vagyok hajlandó még rendelni, ha free shipping lesz. Ha nem lesz, akkor nekem a CP ennyi volt most.
Screenshot_2019-11-26-19-08-16

4 Likes

Én is leadtam a sajátomét. Én a Flutter by-t akartam a Lilac és a brow gel helyett, de azt nem akciózták.
image

Ha lesz még free shipping, én is rendelek. A Flutter byt :stuck_out_tongue: :smiley:

5 Likes

Ez a két szín megvan a ceruzákból, a tokjuk elég gagyi, de maguk a színek nagyon szépen pigmentáltak.

1 Likes

Az a lila paletta gyönyörű!!! Ők Angliából szállítanak?

Nem, az USAból :slight_smile:

Szép kis rendelés! Épp azon gondolkodtam, hogy hasonló árnyalatú korrektort használunk-e, aztán rájöttem, hogy az enyém 90-es :rofl:

1 Likes

Én is szerettem volna beszerezni, de szállítással és akció nélkül elég drága…

Igen, annyit azért nem ér. De várok még, hátha később lesz free shipping:)

1 Likes

Köszi, akkor várok egy ingyenes szállítást vagy nézelődök, hátha máshol is elérhető, mert a 12 dolláros termékre nem igazán szeretnék 10 dolláros szállítást fizetni.