Akciók - tudsz róla?

Szerintem péntekre el fog fogyni nagyjából minden. Emlékeim szerint a Beauty Bay egyszer akciózik, és nem változtat naponta a kategóriákon vagy az akciók mértékén.

1 Likes

Én a Nabla Cutie Nude palettát akartam megrendelni, kb beleszerettem, de aztán a múltkori leírásod alapján el is ment tőle a kedvem😀
Többi infót is köszi :slightly_smiling_face:

1 Likes

Ne haragudj, tényleg nem akartam senki kedvét sem elvenni… Csak tényleg olyan rajongás övezi errefelé a Nabla palettákat. Egyébként a vásárlás során megfigyeltem, hogy a Dreamy pl. 11 gr míg a Cutie Nude 8 gr, szóval szerintem hiába kicsi a paletta, sok benne a termék. Nem akarok senkit se semmiről meggyőzni, csak egy észrevétel. :relaxed:

2 Likes

Egyáltalán nem rosszallóan értettem :slightly_smiling_face: Inkább köszi, hogy leírtad a véleményedet! Természetes, hogy adok a kedves fórumozó társaim véleményére, így inkább átgondoltam a vásárlást. Nekem egyébként nem volt még Nabla palettám.

A Nabla palettákon már én is rengeteget gondolkodtam, hogy szeretnék, meg milyen szépek. Egyelőre megszeretnék tanulni az olcsóbb szemhéjfestékpalettáimmal szép szemsminket csinálni, aztán majd jöhetnek a Nablák :).

Kíváncsi vagyok ez lesz-e a nagy Black Friday a Colourpopnál…
Screenshot_20191125-205009_Instagram

Ezek szerint free shipping nem lesz? :roll_eyes:

1 Likes

A múlt heti húzás után én már nem is csodálkozok… :frowning:. Azt tudom még elképzelni, hogy pénteken lesz, de addigra minden el fog fogyni… :sob:

1 Likes

Mondjuk okosan vásárolva a kedvezmények is fedezhetik a shippinget… Még meglátom. :slightly_smiling_face:

Én így okoskodtam, hogy lényegében 12 dollárt spórolok, ha 30 dollárért vásárolok majd a sale-en, tehát jobb akció, mint a free shipping.

Ennyire előre nem szokták kitenni. Szerintem lesz más is. Rájöttem, hogy idén annyira nem érdekel a ColourPop, csak pár dolgot szeretnék kipróbálni, de ha nem jön össze nem zavar. Inkább a Lime Crime oldaláról rendelek, ahol már most ennél sokkal jobb akciók vannak.

Tényleg nagyon jó akciók vannak! Venus XL 2 tetszik, 40 dollárnál lehet olcsóbb?:grinning:

1 Likes

Hű, jó, ezek tényleg király akciók, megyek is bevásárolni… :smiley:

1 Likes

Jaj, vettem is 3 pirosítót (régóta álmom egy LimeCrime pirosító, erre most 3USD darabja?!), a Venus III palettát és 1 Velvetines rúzst… :smiley:

5 Likes

En is azt szeretném még megrendelni, de szerintem lesz olcsóbb.

1 Likes

Nagyon jól hangzik! Bevallom, nagyon nagyon vonz, hogy megvegyem (3 dollárért, komolyan kit nem vonz? :smiley: ) , de van otthon több mint 10 pirosítóm, azokat sem fogom elhasználni sosem… :frowning:

1 Likes

Pont ezen gondolkodtam tegnap, hogy van itthon egy rakat pirosítóm, kizárt, hogy ebben az életben valaha elhasználom őket, de valahogy elfelejtettem ezeket, mikor megláttam az árukat… :smiley:

4 Likes

De amúgy nekem ugyanúgy 58 dollárt ír, amikor a kosárba teszem, nem értem… Jó amúgy, hogy egész héten free shipping van, remélem nem fog elfogyni. Meg Mondjuk azt írja, hogy a Venus palettákra “Today’s only” akció van, na mindegy, hátha lesz jobb.

Szerintem ha odaérsz hogy beírod a címed, stb., akkor jó lesz. Nekem a shippinget írta ki ugyanígy, pedig ingyen van.

Viszont annyira pigmentáltak a matt festékek, hogy én pl. hiába használom naponta némelyiket, az én életemben már nem fognak elfogyni. De nekem ez nem is célom.