Rendelés külföldről

sötét lett?

Nem csak egy hajszálnyit világosabb mint a bőröm.

Nem szoktál télen világosodni? Lehet, hogy 3 hónap múlva pont jó lenne…

Nem mert nyáron is ilyen a színem. És valahogy jobban szeretem a vékonyabb alapozókat.

Ó, értem! Én sem szoktam lebarnulni, de egy árnyalatot mindig változik azért az arcom, hiába kenem 50-es naptejjel. :slight_smile:

Csak írni kell róla. Ma frissült az állapota, egységképző érkeztetése lett, bármit is jelentsen ez :joy:

Hú, de szép, már alig várom az enyémet! :heart_eyes:
Milyen ecsettel fogod használni?

Már egy hete használatban van. Kis fejű ecsettel szerintem avonos. Jól kihasználható paletta.

1 Likes

Én is Avonos ecsettel használom a Hourglass palettát.
Egész pontosan ezzel (a púdert is, kettőt is vettem belőle:
https://kremmania.hu/kremek/avon-pirosito-ecset

3 Likes

Köszönöm szépen a tippet! :hugs:

Sziasztok, én egy Beauty Bay-es csomagot várok. Az elején minden rendben volt, elidult szépen, minden lépésről értesített a Dhl.

Eljutott a Nemzetközi kicserélő központig, ahol a Dhl kirakta a szokásos linket ami átirányít a Magyar Posta nyomkövetéséhez.

Ott is minden redben volt, benne volt a csomag, okt. 7-én mozdult utoljára, de tudom, hogy ott mindig le szoktak ülni a csomagok minimum egy hétre.

Ehhez képest a tegnapi nap folyamán eltűnt a csomag a Posta rendszeréből, most már azt írja ki, hogy “A megadott küldeményre vonatkozóan a rendszer sajnos nem talált adatot.” Nem mondod, akkor hogy lehet, hogy péntek reggel még megvolt?

Megvárom a hétfőt, ha nem áll helyre a rendszer megpróbálom utólérni a Postát valamilyen telefonszámon.

Csak érdeklődni akartam, járt már így valaki? Ha ez az ügyes Posta tényleg elhagyta/ellopta/akármi a csomagot, a Beautybay visszaadja a pénzt szerintetek?

1 Likes

Még nem jártam így, de a BB visszaadja a pénzt mindenféle probléma nélkül.

Ugyanígy jártam a Pat Mcgrath rendelésemmel (megkapom én azt valaha?).
A múlt héten hétvégén nem is lehetett rákeresni a csomagokra.

Ezt az ecsetet a te hatásodra vettem meg. Azóta csak ezt használom bronzosításra.

2 Likes

Köszi, akkor legalább pénzt nem vesztek rajta, ha tényleg eltűnt a csomag.

1 Likes

Te mióta nem látod a csomagot a nyomkövetésben? Mondott rá valami indokot a Posta?

19 órája még láttam, fentebb írtam róla egy hozzászólást.
Ma már nem látok semmit. A posta nem mondott semmit, nem hívtam őket.

Isten hozott mindnyájunkat a XXI. században! :smiley:

1 Likes

Én 3 csomagommal kapcsolatban kerestem. Egyikkel kapcsolatban sem talált semmilyen infót a posta (tegnap volt). Kezdem azt érezni, hogy inkább a kereső rendszerben van hiba…

1 Likes

Upsz, bocsi, azt a hozzászólásodat nem làttam. Igen, éljen az internet kora :grinning:

1 Likes

Nem ideális, de ha attól még megérkeznek egyszer a csomagok, én valahogy kiegyezek vele. Remélem mindannyian megkapjuk őket végül