💖 ùj unboxing kèpekkel

20201014_094055

Végre, végre megérkezett! :heart_eyes:

Már ki is próbáltam csak úgy septiben, de zongorázni lehet a különbséget az eddig használt dolgaim és eközött. Olyan természetesen szép lesz tőle a pofim.
Ami hátravan még az az, hogy beszerezzem hozzá a @Kokapu által javasolt Avon ecsetet . :blush:

14 Likes

Micsoda meglepetés lesz! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Melyik avon ecsetről van szó?

1 Likes

Ha meglepetésnek annyira nem is lesz az, de kellemesnek kellemes lesz mindenképpen. :smile:

1 Likes

Ma érkezett drága @Lencseee jóvoltából. Csodaszép highlighter, holnap élesben is bevetem.
Kép

14 Likes

Erről:
Kokapu ecset ajánlata

1 Likes

Jaj, de örülök! Akkor mégsem rángattalak bele valami zavaros ügyletbe. :smiley:

1 Likes

Milyen szép a virág is aki belekukucskál a tetején :blush:
Remélem sok örömöd lesz benne miután már “szabad belepiszkálni” :blush:

3 Likes

IMG_20201015_173015
A Cica mult heti rendeles, ma erkezett meg.
A Clinique hidrataloja pedig meg a tavalyi nyaralas vegen vasarolt szett egyik darbja. Nehez szivvel szantam ra magam, hogy megbontsam. Az idei allapotok miatt atertekelodott minden, ami a nyaralasokhoz vagy kulfoldi kiruccanasokhoz kot. :stuck_out_tongue: Viszont elfogyott minden hidratalom utolso cseppje is, es amugy is, egy ev utan eppen ideje volt az “unboxing”-nak. :slight_smile:
Terveim szerint a Cica ejszakai hidratalo lesz, a mo. surge pedig nappali. Majd eldol.

11 Likes

A :cat2: annyira vastag és fehér, hogy csak éjszakai krémnek jó, de arra szuper, ezt használom zárókrémnek.

5 Likes

@Gloria a te bortipusod szaraz, jol emlekszek?

1 Likes

Egy kis beszerzés Notino-ról ingyen szállítással- úgy fest ez az (egyik) gyengém.
A korrektor kell, mert kedvenc és végre volt az én színemben, és ami van, azt elfogyottnak nyilvánítottam (nem teljesen, de régi darab és eddig mertem használni). Az óriás szappanokat nem kell bemutatni, sokan ismeritek, szeretitek. Az illatminta nem a zsánerem, enyhén szólva.
notinos haul

19 Likes

Igazából vízhiányos kombinált, de bírja a cicát, jó alaposan alátonerezek, szérumozok és arra vastagon cicaplast.

2 Likes

Nekem is kombinált és egyáltalán nem sok neki. Van benne cink, az segít a faggyútermelést szabályozni. Én is szeretem esti rutinban, lezáró krémként.

2 Likes

@Gloria @blessed De jo ezt olvasni! :slight_smile: Az en borom is kombinalt, es attol feltem, hogy talan tul sok lehet ez a krem. De nagyon orulok, hogy nektek bevalt. Akkor szerintem nalam is jol fog mukodni.

1 Likes

@Gloria, @blessed , szuper hír :heart_eyes:, egyszer majd kipróbálom :)).

2 Likes

Érdemes, most a Glamouron 3000Ft volt és 100 ml. Használtam tízezres Paula’s Choice hidratálókat, nem érzem a különbséget csak az árában.:smile:

4 Likes

Ú, én nagyon szeretem ezt a parfümöt. Anno a hírlevél mutogatásával lehetett belőle ingyen mintát kérni, csalafinta módon szereztem hármat is (kétszer az Árkád Douglasbe mentem be, egyszer egy másikba), és teljesen beleszerettem. Amikor a zsibin felbukkant egy bontatlan üveges, lecsaptam rá. Sajnos kevésbé erős, mint a minták, de nyáron csak ezt fújkáltam magamra.

3 Likes

Erre most nagyon kíváncsi vagyok.
Elsőre pokoli sűrűnek tűnik, csak egy picit nyomtam ki a tubusból. A legvilágosabb szint vettem, nem tűnik túl világosnak, sőt…
Holnap reggel tesztelem.
20201015_195859

9 Likes

Én tavaly használtam, szerettem, de csak akkor, ha egy keményebb blenderrel vittem fel (a Nabla vált be hozzá leginkább, az jóval tömörebb, mint a Real Techniques).

1 Likes