Rendelés külföldről

Nekem mostanság nincs szerencsém.
Szeptember 25-én megrendeltem a SpaceNK-ról az Hourglass palettát, a visszaigazoló emailt meg is kaptam. Azóta csend. Néma csend.
Illetve ma ismét megkaptam azt az emailt, hogy van kedvezményem, mert meghívott egy barátom.
Normális dolog ez?

Ők nekem sem küldtek külön emailt, de tegnap elindították a csomagot, az oldalra belépve nézd meg, hogy van e már nyomkövetési száma.

1 Likes

Regisztráció nélkül rendeltem. Most regeltem az akkor megadott adatokkal, de a fiókomhoz nem tartozik rendelés. :smiley:
Bejelentkezés nélkül a My ordersre kattintva, a jobb oldalon van a “check order” ellenőrzési lehetőség, ott megtaláltam minden adatot a rendelésről. A csomag összeállítás alatt van. Annyi plusz infót kaptam, hogy küldenek egy emailt, ha a csomag elhagyja a raktárukat.
Csak ezen legyek túl. :smiley:

1 Likes

Köszönöm szépen a segítséget! :slight_smile:

1 Likes

Megnyugodtam, bár elég furi ez a “kalandozás”.

Ferihegyen landolt a Yesstyle csomagom szept. 30-án, azóta néma csend, vámos levelet nem kaptam. Mi történhetett?

Nekem szeptember elején a Revolution csomagomnál 10 napig síri csend volt, mire végre történt valami… Addig az volt a trackingben, hogy “Egységképző érkeztetése”.

1 Likes

király…köszi

Tegnap útnak indult az enyém is végre. :slight_smile:

A Pat Mcgrath palettám október 1-jén mozdult meg Feucht (jól írtam?) városából, azóta sincs hír felőle.

Melyiket vetted meg?

A sublime minit. Kicsiben kezdem :smile:

1 Likes

He-he, én is így kezdtem… :smile:

1 Likes

Pontosan :sweat_smile:
Erről jut eszembe @Kokapu leütöttem zsibin egy Love Tahitit :sweat_smile:

3 Likes

Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni, bár szerintem te hamar túl fogsz rajta adni, mert az aztán tényleg nagyon színes paletta. :slight_smile:

2 Likes

Az én Hourglass-om múlt héten megérkezett.
16022299781825998206749598011095

18 Likes

Vele:16022300143482298624944383398991

4 Likes

Aminek a színét kicsit benéztem.
Lehet,hogy eladás lesz a vége?

Milyen árnyalatot vettél?

Dettó.
Az enyémmel is pont ez történt (2 csomag)
Okt. 1-jén elindult. Ennyi.

1 Likes

Porcelán.