Rendelés külföldről

Mi az hogy 21 napos a termek? :rofl:
Köszönöm szépen, akkor varok. Semmilyen egyéb levelet nem kaptam tőlük… :roll_eyes:

Az én rendelési összesítőmben van egy order tracking link amit nálad nem látok. (felül a Thank you for your order rész után) Nem lehet, hogy van termék volt a kosárban amire várni kell valami miatt? :thinking: Vagy ilyen nincs a Yesstyle esetében?
Én összesen egy darab terméket rendeltem, gondolom hamar fel lehetett mérni, hogy elérhető-e.

1 Likes

Gondolom, az nincs nekik raktáron. :slightly_smiling_face:

1 Likes

Pl ez egy Holika Holika highlighter, amiből 3 szín létezik. Itt a színválasztásnál kiírja, hogy két szín raktáron van, de a 3-as nincs, azt 21 nap alatt vállalják.

Screenshot_20200814_084800_com.android.chrome

Most egyébként kimondottan gyorsak, én 07.30-án rendeltem, 04-én adták fel, és tegnap dobták be az értesítőt. Először nem is tudtam mi lehet az, csak amikor a rendszerben megnéztem. Ilyen hamar szerintem még sosem volt itt…

1 Likes

Akkor varok türelmesen. Köszönöm Lányok! :kissing_heart:

sziasztok,
A Roseroseshopból szoktatok rendelni? https://www.roseroseshop.com/index.php?route=common/home
Most rendelnék először, nagyon jó akciók vannak, viszont csak DHLes szállítást kínál fel 23 dolkóért. Így már nem olyan jó deal. A COVID előtt volt barátibb árú szállítás is náluk? Vérzik a szívem a sok jó cuccért, de valszeg így nem fogok rendelni. :sleepy: :pleading_face:

Egyszer akartam rendelni, de végül nem tettem. Volt Covid előtt barátibb szállítás, de ott is súlyra ment a postaköltség, úgyhogy a vége már az lett, hogy a cuccok ugyanannyiba kerültek a postaköltségtől, mintha máshol venném őket. Ha szeretnél koreai cuccokat rendelni, akkor most a yesstyle-t tudom ajánlani, tény, hogy egyenként drágábbak a cuccok, de a postaköltség csak 5USD, 50 USD felett ingyen van. Ráadásul ha megvámolják a csomagodat, feltöltöd a fizetési bizonylatot és visszakapod az összeget kreditben, amit le tudsz vásárolni az oldalon.
Van kódom is, ha ezt használod, akkor 5% kedvezményt kapsz, ha új rendelő vagy, ha nem, akkor 2%-ot: 2SBFCD (értékhatár nélkül érvényes)

2 Likes

Köszönöm szépen! Hát igen, már rendeltem is inkább a Yesstyle-ról 2 Lador sampont. :laughing: :blush:

1 Likes

Sziasztok!

Rendelt már valaki a forevercosmetics.us oldalról?
Azt hiszem belefutottam egy kamuba… Sale-ben árulták a Naked 3 palettát 25 euróért, én meg ugrottam mint a bolond… Kaptam smst hogy mi a rendelés száma, meg az van az oldalukon hogy emailben értesítenek ha feladták a küldeményt.
Namost email címet meg se kellett adni a rendelés során…
A forevercosmetics.co.uk-ről már megtaláltam hogy írták hogy egy kamu :confused:

Ja, és most nézem, utalásnál a másik fél megnevezése “Mango Beach Towel”

10ezer ft plusz áfát buktam, azt hiszem.
Ráadásul kártyával fizettem, lehet hogy ez még nagyobb baj? :tired_face::tired_face:

Hívd fel a bankodat, hogy vissza lehet-e hívni a pénzt? Én a PayPalt ezért szeretem, mert az biztosabb.

Letiltottam a kártyáról a kifizetést, holnap bemegyek egy otp-be, aztán meglátom mit tehetek.
De szerintem azt a 10ezret buktam.
Ja egyébként próbáltam telefonon beszélni ügyintézővel, esélytelen…

Nos, az iherb csomagomat elküldték ezek szerint, mert pénteken érkezett egy levél a vámosoktól, hogy küldjem el a számlát és a fizetési bizonylatot. A posta vámszolgalata küldte a levelet. Általában áll összeg a dobozon, most nem értem miért nem elég ez nekik.
1x vámoltak meg több éve, az is iherbes csomag volt és csak pár centtel 22 Euro felett. 16 Euro vámot fizettem (a főnököm felesége vette át egykor).
Most 20,02 Euro volt az egész rendelés, mégis mit akarnak megvámolni, nem értem.

2 Likes

Jaj, komolyan? Én is iHerb csomagot várok, másfél hete Budapestre érkezett, azóta semmi hírem róla. :frowning:

Postai levelet kaptál vagy e-mailt a vámról?

Levelet, de én nem Magyarországon vagyok. Itt is 22 Euro a határ, afelett viszont fizetni kell. Ha rajta a dobozon, hogy mekkora érték és alatta van, én nem kötözködnék. Itt ezek szerint nagyon ráérnek.

2 Likes

Értelek! 20 EUR-nál tényleg érthetetlen, miért küldtek vámos levelet… Iherb csoportban olvastam, hogy mostanában egyre gyakoribb az ilyesmi. Kíváncsi leszek…

Szia! Tervezek rendelni YesStyle-ról. (Még nem rendeltem külföldről.) Jól tudom, hogy ha 22 Euró fölött rendelek, akkor 27% áfát tuti kell fizetnem? (Rendelésem 27%-a pluszban?)

Szia!
Olvasd el ezt a topikot:

1 Likes

Szia!
Én is azt tudom tanácsolni, hogy olvasd el a topikot, amit @dunaimano linkelt, kiváltképp az első hozzászólásban lévő linket tudom javasolni, ott minden le van írva, a 10 EUR-os kiskapu is :slight_smile:

Szia! Köszi, korábban már olvastam és nem kaoptam választ a kérdésemre. De lehet, hogy csak én vagyok buta hozzá.
Én a posta honlapjáról tájékozódtam, ahol 22 Euró felett 27%áfa fizetését írják.

Köszi! Kétségeim vannak affelől, hogy egy 2018-as cikk releváns-e. Ha rendelek, akkor mindenképp nagy értékben rendelnék (több dologra van szükségem, amit magyar oldalakról nem tudok beszerezni sajnos.)