Rendelés külföldről

Direkt néztem az enyémet, nem sok minden volt amúgy rajta, csak az hogy Deutsche Post-tal jött. Mondjuk az hogy nem kínai írás van rajta, hanem az hogy “Revolution Beauty London”, hatalmas betűkkel, azért elárulhatott volna valamit szerintem az ügyintézőknek… :roll_eyes: :joy:

2 Likes

@macooka remélem hamar összekapják magukat ezek a nyavalyások! Botrány!

2 Likes

Csajok, elbuktam. Pat McGrath rendelést adtam le, mert elborult az agyam.

  1. Mini matte trance trio és 2. mini ajakápoló lip fetish tio. Mire számítsak: érkezés, vám (azután, hogy Macookával így kicse…tek vajon egy amcsi csomag hogy érkezik?)?
6 Likes

Friss tapasztalat: 1 hónap alatt ért ide (júl. 3-i rendelés aug. 5-én érkezett) a mini paletta, csak egyet rendeltem, hogy véletlenül se legyen gond a vámmal.
Azon túl, hogy Németországban állt valamiért jó ideig, nem volt vele semmi gond. Amikor Magyarországra megérkezett, onnantól két nap alatt ki is hozta a futár. A kézbesítés a DHL, ill. a posta nyomkövető rendszerében végig pontosan követhető volt és a kézbesítés napján érkezés előtt 3 perccel korábban telefonon hívott a futár, hogy hol talál meg, mivel munkahelyre kértem.

2 Likes

Az 1 hónap nem annyira kellemes, de a többi jól hangzik! Köszönöm, hogy leírtad hogy volt! :slight_smile:
Az én végösszegem 9500, remélem békén hagynak majd a vámosok.

1 Likes

Lehet, hogy szerencsésebb leszel és nem kell majd ennyit várnod, volt akinek kb. 2 héttel korábban megérkezett, de ne lepődj meg, ha lassúskodnak! :snail:

1 Likes

Felkészítettél, köszi :blush:

1 Likes

Olvasom a kálváriádat, hát nem semmi… Hogy ennyi felkészületlen, hozzánemértő, ostoba ember van egy ilyen helyen nem is értem??? Hogy gondolkodni nem tudnak az biztos. nagyon szájbarágós levelet küldtél nekik ezt még egy ált.iskolás is megérti :grinning:
XXI. század és itt tartunk. Még arra sem méltatnak hogy fotót küldjenek a csomagról pl. Ők eldöntik mi honnan és hogyan érkezett és kész. Sajnálom. Ez a méreg sajnos nem a cián. Akik meg elcseszték azok szerintem még egy fejmosást sem kapnak ahogy lenni szokott. Remélem tudsz majd örülni a csomagnak amikor megkapod és a pénz is megjön majd.

1 Likes

Végül megjött már a csomag és szerencsére még örültem neki, bár kissé keserédes volt bevallom :smiley: Nagyon szeretnék rendelni még, de nem tudom mire számítsak. Bár őszintén szólva nem kellene rendelnem, mert így sem tudom már hová rakni a palettáimat, de hát mindig vannak újabb szépségek :sleepy:

2 Likes

Borzalmas még olvasni is arról, hogy jártál @macooka . :frowning:
Nekem egy ideje olyan esetekben, amikor megjelenik a “held at customs” a követésben, görcsbe rándul a gyomrom. A papírozás, iratkeresés, magyarázkodás emailben… Ehhez képest megdöbbentő, hogy bizonyos márkák esetében elérhető vámügyi szolgáltatás (pl. Pat Mcgrath). Személy szerint én inkább fizetnék a márkának kicsit többet - természetesen az esetleges vámon felül, csak vegyék le ezt a terhet a vállamról.

6 Likes

Ebben egyetértek. Én is gondolkodom még abban most már, hogy inkább Beautylish-ről rendelnék és akkor kihagynám ezt a borzalmat legalább…

1 Likes

Huh, a pmcg eseteben tenyleg megcsinaljak a vamolast maguk? Mert, ha igen, akkor valazeg lesz egy nagy palettam🤩

1 Likes

Én úgy tudom, igen. A fizetésnél, ha eléri a rendelési érték a vámhatárt, akkor feldob egy lehetőséget, hogy a vámügyi szolgáltatást vállalva mennyi az összeg. Egy alkalommal volt magasabb a rendelésem, mint a vámhatár, akkor nem mertem kipróbálni, de a fórumon a lányok mesélték, hogy tényleg működik a dolog. Pontos összeget nem tudok, de arra biztosan emlékszek, hogy olcsóbb volt, mint a postai vámkezelés díja (ami 3500 ft-nál kezdődik…).

2 Likes

Sziasztok, augusztus 5en rendeltem először életemben Yesstyle-ról, de azóta sem kaptam emailt, hogy útjára indítottak volna a csomagot. Vagy itt ez nem szokas? Tracking numbert sem fognak küldeni?
Köszönöm a választ!

1 Likes

Ha bejelentkezel az oldalon, a rendelésnél látod a követési számot.

1 Likes

Én július végén rendeltem, regisztráció nélkül. A visszaigazoló emailben van egy link (amihez kell a rendelési szám és talán az email címed), amin keresztül láthatod, hol jár a csomag.

1 Likes

Oh hálás köszönet :slightly_smiling_face:
En is regelés nélkül rendeltem. :roll_eyes:

1 Likes

Itt melyik linkre kell menni? :roll_eyes:

1 Likes

Csak ezt az egyet kaptad? Olyan nem volt néhány nappal később, hogy: YesStyle.com - Shipment invoice?
Abban szokták a linket küldeni.
De egyébként az a link is csak az accountodba vezet. Ha bejelentkezel, mit látsz?

Ja, nem volt olyan a termékek között, amelyiknél 21 napos szállítás volt?

2 Likes

De, most nézem, az összes termék 21 napos volt. Akkor 26-án adják majd fel, vagy ha előbb megérkezik hozzájuk, akkor előbb.

Ha vegyes a rendelés (tehát van benne 1-2 napos és 21 napos is), akkor rendelés leadás előtt figyelmeztet, hogy soká fog megérkezni. Gondolom, mivel itt az összes termék 21 napos, akkor ilyenkor nem szokott…

1 Likes