Rendelés külföldről

én voltam, és be is rendeltem belőle kettőt is :smiley: nem tudok nélküle meglenni :smiley:

1 Likes

Használd egészséggel! :slight_smile: Képet kérünk az unboxing topikba! :wink:

Én panaszkodok egy sort, mert az után mindig megindulnak a csomagok. Most még se Pat, se Hourglass.
Hallod, nagy Posta Isten? Tégy már valamit! :joy: :joy: :joy:

3 Likes

Ugye, megmondtam? Értelme volt a panasznak, az Hourglass paletta hirtelen megérkezett :smile: :heart_eyes:
Képet nem tudtam csatolni, mert túl nagy :face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

Tettem fel képet az Unboxing-ba.

Örûlök, hogy megkaptad az Hourglass rendelést :blush:

1 Likes

@macooka , hogy csináltad? Nekem megfogta a vám a Pat Mcgrath palettámat, ami simán a vámmentes kategóriába tartozik. A DHL hozta az országba. Hogy töltsem ki a vámkezelési megbízást?
Előre is köszönöm a segítséged!

@Key4U

A DHL mindent vámkezelni akar, alapból. No para. Ha 22 EUR alatti az értéke, akkor tovább fogják engedni.

1 Likes

Olyan megnyugtató ezt olvasni. Köszönöm! :slight_smile: :hugs:

1 Likes

Szerintem amúgy ez nem a DHL, ha jól emlékszem a Pat McGrath-ot a posta hozza itthon, nem? :slight_smile: Csak idáig jön DHL-lel.

Nekem nem a DHL hozta, de nem emlekszem csak arra, hogy az M3 melle kellett erte mennem egy raktarba…vamkezelesi “meghivo” nem volt.

Igen, úgy emlékszem én is. Sőt, a karácsonyi palettát is majd a posta fogja elvileg hozni (a rendszerben már látom).

Így történt az enyémmel is. :slight_smile:

Hú, @Kokapu , az a paletta lesz ám a csemege! :wink:

1 Likes

Ha egyszer megérkezik, biztosan.
Mondjuk karácsonyra csak ideér… :joy:

1 Likes

Ha…! :smile:
Most úgy gondolom, soha többé Pat :laughing:

Az a baj, hogy nekem túlságosan is bevált a márka. :woman_shrugging:

1 Likes

Sziasztok!
Ti a cult beauty-t vagy a beauty bay-t preferáljátok?
Mind a kettő Angliából küldi a cuccot, ugye?

Mindkettő Angliából. A márkától függ, hogy honnan rendelek, nincs minden mindkét oldalon.
A Cult Beautyn szerintem több a menő márka, a Beauty Bayen pedig szerintem jobbak az akciók.
A Cult Beauty ha jól emlékszem 40 EUR felett már ingyen szállít, a Beauty Bay viszont mostmár csak 70-től, ha jól emlékszem.

Itthon úgy emlékszem, hogy a Cult Beautyról végül valamelyik futárcég hozza, a Beauty Bayes csomagot viszont a posta, annak minden szépségével.

5 Likes

Az osztrák postára eddig minimális panaszom van.
Megbízhatóság meg nem is tudom (fake termékek esetleg?) mi szempontjából kérdem.
Ha mondjuk mindkét helyen van ugyanaz a termék ugyanannyiért, honnan rendelnél?

Mindegyiknél eredeti van.
Ugyanazokkal a feltételekkel én a Cult Beautyról rendelném, de csak azért, mert a magyar postát rühellem.
Viszont a Beauty Baynek van applikációja is, amire elvileg van valami kedvezmény, meg egyébként is van valami pontgyűjtő rendszerük, ha jól rémlik. De a Beauty Baynél mostanában hallottam panaszt a csomagolásra, többeknek törötten érkezett az onnan rendelt paletta (nekem nem volt rossz tapasztalatom).

4 Likes

Nekem futàr cég hozta a BB csomagot s@.rrá törve.

2 Likes