Rendelés külföldről

Az a baj, hogy nekem túlságosan is bevált a márka. :woman_shrugging:

1 Likes

Sziasztok!
Ti a cult beauty-t vagy a beauty bay-t preferáljátok?
Mind a kettő Angliából küldi a cuccot, ugye?

Mindkettő Angliából. A márkától függ, hogy honnan rendelek, nincs minden mindkét oldalon.
A Cult Beautyn szerintem több a menő márka, a Beauty Bayen pedig szerintem jobbak az akciók.
A Cult Beauty ha jól emlékszem 40 EUR felett már ingyen szállít, a Beauty Bay viszont mostmár csak 70-től, ha jól emlékszem.

Itthon úgy emlékszem, hogy a Cult Beautyról végül valamelyik futárcég hozza, a Beauty Bayes csomagot viszont a posta, annak minden szépségével.

5 Likes

Az osztrák postára eddig minimális panaszom van.
Megbízhatóság meg nem is tudom (fake termékek esetleg?) mi szempontjából kérdem.
Ha mondjuk mindkét helyen van ugyanaz a termék ugyanannyiért, honnan rendelnél?

Mindegyiknél eredeti van.
Ugyanazokkal a feltételekkel én a Cult Beautyról rendelném, de csak azért, mert a magyar postát rühellem.
Viszont a Beauty Baynek van applikációja is, amire elvileg van valami kedvezmény, meg egyébként is van valami pontgyűjtő rendszerük, ha jól rémlik. De a Beauty Baynél mostanában hallottam panaszt a csomagolásra, többeknek törötten érkezett az onnan rendelt paletta (nekem nem volt rossz tapasztalatom).

4 Likes

Nekem futàr cég hozta a BB csomagot s@.rrá törve.

2 Likes

Szerintem (legalábbis ahogy olvastam) a BB részéről a trehány csomagolás okozza a paletták töredezését, nem a futár cég (vagyis hát ők úgy kezelik a csomagokat ahogy, de gondosabban be kéne csomagolni).

2 Likes

Minősíthetetlen a csomagolásuk, nagyértékű dolgot inkább nem rendelek tőlük.

2 Likes

Azt hiszem ez most furán fogja kivenni magát, de: szeretlek titekeeet!!! :sob: :grin: :hugs:

3 Likes

Megérkezett a N.D Glam palettám lányok.
Mit mondjak szerelem első látásra.

7 Likes

Majd mesélj róla bővebben is.:slight_smile:

Amint felavatom írok róla.

2 Likes

Eszerint majd csak júliustól lép életbe a szigorítás, nem januártól.
3 Likes

Rendelt valaki mostanában a Juvia’s-tól?

Állítólag már nem a posta szállítja itthon, hanem futár cég, úgyhogy ha meghaladja a 22 euro értéket a csomag, akkor megy vámkezelésre, ami miatt hiába marad 40 dollár alatt, a vámkezelési díjat akkor is kifizettetik.

2 Likes

Nem így jártál egyszer a DHL-el?

De, de az a Huda volt az Emírségekből.

1 Likes

Tudom, de nem lehet, hogy a Juvia’s rendeléseket is ők szállítják ki? Németországig a DHL vitte a csomagjaikat, lehet, hogy most már végig ők szállítják (?).

Igen, valószínűleg így lehet, mert szerintem a szállítási költség is több lett.

1 Likes

Szia!

Sikerült megszerezni a palettát?:slight_smile:

Szia, igen, @Isabelle egy tündér és megrendelte nekem.

1 Likes