Mit használtál ma?

Mindegyikbe van egy-egy szín ami nagyon-nagyon tetszik :sweat_smile:. Nem kellene költenem most már :D.

1 Likes

Én is ezt mondtam és vettem egy fonnyadt saláta (aka khaki) pigmentet :see_no_evil: :see_no_evil:

3 Likes

Pedig kb gondolom esélytelen hogy máskor ennyiért betudjam őket szerezni :/. Párom már agyon csap szerintem. Én is kissé rosszul érzem magam :sweat_smile:.

1 Likes

Én nem akarlak gyözködni de örök életre elég, akkora pan-ek vannak benne :smiley:

1 Likes

@Alsace, de ezek nem romlanak meg egyszer :sweat_smile:, vagy ez hogy van? :).

1 Likes

Ne tőlem kérdezd én a 6 éves szemhéjpúderem is elhasználgatom ha épp az a szín kell :sweat_smile: Mondjuk van erre egy topik itt, néha ott vallok :smiley:
Én azt szeretném, hogy az összes sminkcuccommal temessenek már most annyi van :rofl:

3 Likes

A Nomádra le is csaptam :heart_eyes:

2 Likes

Örülök, hogy lecsaptál rá :blush: Én a Sahara II.-vel szemezek :grinning:

2 Likes

@Alsace, én meg a Zuluval, de csak szemezek :/.

1 Likes

Fogd és vidd, nem bánod meg :wink: (De nem baj az se ha most kihagyod, majd lesz másik lehetőség is :blush: ) A Sahara II-vel vergődök még, szerintem nekem is a Nomad lett volna való olyan színeim nincsenek :smiley: De hát a másik meg olyan szép színes :sweat_smile:

1 Likes

Nekem megvolt a Zulu csak túl színes volt és eladtam.

1 Likes

Ma végre kipróbáltam a Juvia’s Place Nubian 3 Coral palettámat. Tudom, hogy a tegnapi smink is nagyon hasonló volt, de na, ha Coral a neve, akkor dukál a korall smink :stuck_out_tongue: Nem volt kedvem a szürkéket használni, na meg ma lesz videokonferenciás meetingem és tudom, hogy a sötét színek nagyon hülyén néznek ki a kamerán. :smiley:

Megint nem csalódtam a minőségben, a csillogósak csodásak :star_struck:
20200616_113057
IMG_20200616_114305_676

15 Likes

A saharan II megvan kèrsz swatchokat ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Likes

Gyönyörű minden, a rùzs, a szemfestèk, nagyon harmonizàlnak ezek a barackos szìnek a hajaddal, bőröddel tökèletes :sparkling_heart::smiling_face_with_three_hearts:milyen rùzst hasznàltál?

1 Likes

óóó igen vigyél a bűnbe :smiling_face_with_three_hearts: :see_no_evil:
Szereted amúgy? :blush:

Tényleg ilyen szép élőben is? :star_struck:

Egyébként Kamea EL kék palettájától is instant szívdobogásom lesz, annyira szép, de nemrég jutottam birtokába A Blue Bloodnak nem lenne szép Jeffreevel szemben még egy kékséget hazahozni :sweat_smile:

4 Likes

Jaj köszönöm szépen :relaxed:
Colourpop BFF2 szájceruzával húztam ki a szám, arra ment az Urban Decay Vice Lipstick Trance színben :slight_smile:
Hozzáteszem szerintem nem ilyen barackos, mint a swatchon, sötétebb ennél. Jó, hogy használtam egy barnás szájceruzát, de nem az egész számra. :slight_smile:

Nem bírtam magammal, és kipróbáltam a Pat Mcgrath palettát.
A színek csodásak, nagyon-nagyon könnyű velük dolgozni, de nálam porol, mint a fene, nem is tudom, melyik palettám porol még ennyire, bár én már elég régóta a szemem készítem el először, így ez nem probléma.
A tartósságáról majd később tudok írni.
Fotózni elfelejtettem, de még így is látszik, milyen gyönyörűek a színek (minden színt használtam).

IMG_20200616_161100

IMG_20200616_161156

19 Likes

Éteri színek, ez jut eszembe először. Jól áll! :heart_eyes:
Jó érzés volt kicsit sminkelni?

1 Likes

Jaj de gyönyörűek ezek a színek, nagyon jól állnak! :star_struck:

1 Likes

Igen, jó érzés volt, bár csak a szemem sminkeltem ki, semmi mást, szóval nem volt teljes az élmény. :smiley:

2 Likes