Mit használtál ma?

Sajnos egyelőre én is így gondolom. A CT Filmstar Bronze&Glow palettát szeretem (de annál is van jobb bronzosítóm) de ez a paletta most elsőre csalódás. Tesztelgetem még a színeket de a csillámos nem tetszik.

1 Likes

Ma kipróbáltam a JP Saharan palettát és nem okozott csalódást.

Kép

Kép

12 Likes

Elnézést a szokásos béna képeimért, kipróbáltam a Pür palettát :), Pirosítóval óvatosan kell bánni, a highlighternek gyönyörű fénye van, a sötétkés, és a szürkés-fehéres színt használtam a szemhéjamra :).! Nagyon tetszik a formulájuk, az illatuk. :slight_smile:
Screenshot_20200615-143132~2
IMG_20200615_142507

10 Likes

Jól áll neked a kék szín! Innen picit élesnek tűnik az ezüst-kék határvonala, viszont szép szimmetrikus, és a smink formája nagyon tetszik, szép szemed van.
Én úgy szoktam fotózni, hogy teszek egy tükröt a telefon másik oldalára, így látom, hogy mit fényképezek. A szelfikamerám nagyon béna, nem adja ki a részleteket. Egész arcos képekre jó, mondjuk azokon is “javít” (nem látszódnak annyira a bőrhibák), de cserébe az arcsmink sem olyan jól kivehető (pirosító, kontúr, highlight). Szóval a hátsó kamerát használom egy kistükörrel :smiley:

2 Likes

Jaj de szép ez a kék :star_struck: Nagyon jól áll Neked és a paletta is szuper vásárlás volt :blush:

1 Likes

Igen, lehet jobban össze kellett volna dolgozni. Köszönöm szépen az építő kritikát! :). Ez a tükrös dolog nagyon jó ötlet :).

1 Likes

Ez szerintem egyébként ízlések és pofonok, na meg szitu kérdése is. Van létjogosultsága az éles vonalaknak is. :slight_smile: Én egyébként az összedolgozásban átestem a ló túloldalára, néha már nem is látszik a különbség. Gyakorolnom kell, hogy ne így legyen. :slight_smile:

1 Likes

@dunaimano nem, tényleg igazad van. Bár lehet azért nem jött össze, mert tényleg nagyon pigmentált, majd próbálkozom vele, hogy ne különüljön el ennyire a két szín :).

Tényleg jól áll neked a kék, az ezüst pedig jól megy mellé. :slight_smile: Én úgy szoktam összedolgozni, hogy a világos színnel kicsit átmegyek a sötét “térfelére”, ott kicsit feltapogatom, eldolgozom a színeket. Ha a világos nem annyira domináns, hogy meglátszódjon a sötéten, akkor pont fordítva, viszont akkor a sötéttel csínján bánok. Ezt ki kell tapasztalni. :slight_smile:
Látom amúgy, hogy nagyon sok “helyed” van neked is a szemöldöködig, arra nem gondoltál még, hogy egy kicsit feljebb vidd a színeket, esetleg a mélyítővonalba tegyél valamilyen színt? :slight_smile: Én is bátortalanul kezdtem, csak a mélyítővonalig vittem a színeket kezdetben, aztán egyszer csak felbátorodtam és elkezdtem kihasználni kicsit jobban a helyet. :smiley: Persze nem erőszak, csak szinte vétek nem kihasználni azt a sok helyet, ami neked van :smiley: Szerintem még szuperebbül vibrálnának a színek a szemhéjadon :wink:

3 Likes

Mint másik rejtett szemű egyén én is annnnnnyira akartam biztatni @Szandika -t de nem mertem még előhozakodni a dologgal, :see_no_evil: holott szuperül bele lehet jönni ebbe is, csak szokatlan, mert nekünk kicsit másképp kell sminkelni. Igaz még én is tanulom, de ez a jó az egész sminkelésben, én játéknak és bulinak fogom fel az egészet :blush:

3 Likes

Még kezdetek kezdetén próbálkoztam egy-egy színnel a mélyítő vonal felé menni, mostanában nem mertem mert azt hittem valamit rosszul csinálok :joy:. Van az a mandula alakú szemsmink is, azt egyelőre még nem tudom hogy készítsem el, hogy a formája mindkét oldalon szimmetrikus legyen :). Köszönöm szépen, én is imádom a kékeket magamon :). Kevés színek egyike ami szerintem illik hozzám szemhéjen :sweat_smile:.

4 Likes

Ahh, nyugodtan merjél. Amúgy meg ha nem úgy sikerül, akkor sincs semmi baj, ez csak smink, max lemosod :smiley: Mióta ilyen hozzáállással sminkelek, olyan csodákat sikerült néha létrehozni, imádom. Túl rövid az élet ahhoz, hogy ne legyünk bátrak! :smiley:

4 Likes

@szandika itt a ZULU :heart_eyes:

https://kremmania.hu/elado/schnau-adelle-juvia-s-place-palettak

1 Likes

Tök ügyes vagy, nagyon jó lett a sminked :blush: Jól passzolnak ezek a színek :slight_smile:

1 Likes

Ezer éve nem használtam az Alient.
Kép

Kép

Kép

10 Likes

Ajajj :upside_down_face::eyes::hear_no_evil:

2 Likes

:rofl: :rofl: :rofl:

1 Likes

@Brunettee , köszi szépen! Hihetetlenül tartós is, még a pirosító is amit nem tudtam lefotózni. Pedig nekem Bourjois stb sem tartós. Fixáló púdert meg eddig nem találtam jót :).

Mindegyikbe van egy-egy szín ami nagyon-nagyon tetszik :sweat_smile:. Nem kellene költenem most már :D.

1 Likes

Én is ezt mondtam és vettem egy fonnyadt saláta (aka khaki) pigmentet :see_no_evil: :see_no_evil:

3 Likes