Mit használtál ma?

Köszönöm szépen :smiling_face_with_three_hearts:

Ismét a Pür palettát használtam, a szürkét, a lilát, alulra szintén szürke és lila került, nagyon tetszik nekem ez a smink, kár hogy le kell majd este mosni :). Szeretem azt a procedurát is, amig elkészül a szemsmink :). Most igyekeztem jobban eldolgozni és a mélyítővonalam fölé menni.
Screenshot_20200617-132300~2

13 Likes

Nagyon jól sikerült! :heart_eyes: Van, hogy a telefonon nem látszik, hogy el van szépen satírozva. De itt most jól kivehető az alapos munka :+1:

3 Likes

Köszi @umpalumpa, nagyon kedves vagy :heart::smiling_face_with_three_hearts:. Igyekszem :). Gyakorlat teszi majd egyszer remélem a mestert :).

2 Likes

Nagyon szép lett és nagyon jó, hogy bevállaltad a mélyítővonal feletti részt is sokkal nagyobbnak tűnik a tekinteted :heart: :heart:

3 Likes

Wow, ez igen!!! Nagyon sokat dob rajta pluszban, hogy mélyítő fölé vitted, és a satírozás is! Jaj nagyon jó ötlet volt, hihetetlenül szuper lett! Mégmég ilyeneket!

2 Likes

@macooka, @Alsace, nagyon szépen köszönöm nektek :heart::heart::smiling_face_with_three_hearts:. Kiváncsi voltam nagyon a véleményetekre (egyébként mindenkiére.) különösen jól esett a bíztatásotok! :smiling_face_with_three_hearts:. Igyekezni fogok, minnél több ilyet vagy akár jobb szemsminket elkészíteni :).

2 Likes

Nagyon ügyes vagy :blush: egyrészt a színek is szuperek, de a technikád is nagyon jó, jobban áll, hogy egy picit a mélyítő fölé is mentél. :slight_smile:

1 Likes

Olyan ügyes vagy, csak így tovább, csakis biztatni lehet téged :heart: :kissing_heart:

1 Likes

Juvia’s paletták tömkelegével (Saharan Blush II., Nubian II., Magic Mini, Masquerade mini) készült a smink. Plusz volt egy Lancome Teint Miracle mintám, az próbáltam ki, de borzasztóan sötét (03 beige diaphane).

IMG_20200617_185739

IMG_20200617_185620

24 Likes

Hihetetlenül szép lett! !! :heart_eyes: :star_struck:

1 Likes

Csodàlatos lett és nagyon jól áll!

1 Likes

Ma egy elfeledett palettával sminkeltem.
Kép

Kép

Kép

12 Likes

Csodálatosan szép! :heart::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

Hűűűűhaaa :astonished: :heart_eyes:

1 Likes

@Szandika én is akartam írni, csak bonyolult volt a tegnapi nap. Eszméletlen jó, hogy kicsit feljebb vitted a színeket, szépen kinyílt tőle a tekinteted! A satírozás is jó lett!
@Kokapu ez egy nagy vááááóóóó. Nagyon jók a színek, baromi ütős!

1 Likes

Az elmúlt napok sminkjei:
IMG_20200616_225458
IMG_20200617_090955
IMG_20200618_103620

20 Likes

Hihetetlenül jól áll a rúzs (is) :heart_eyes: és nagyon jó, hogy szolidabb szemfestéssel párosítottad!
Annyira tetszik, ahogy a belső sarokban is megrajzolod a tussal a sarkot! :star_struck:

3 Likes

Belső sarokban még nem vagyok olyan ügyes, de gyakorlom lelkesen. :smiley:
A rúzs a KM boxos Avon rúzs, aminek a színe nagyon tetszik, de olyan fura a vágása, nem egyszerű vele dolgozni.

3 Likes

Gyors hókirálynő smink a Soul Bloominggal vizsga előtt Filosophy és Garden Gate segítségével! :).![Screenshot_20200618-113726~2|651x499]Screenshot_20200618-114433~2

8 Likes