Lapozó - WEB oldal és cikk ajánló

De durva :flushed:

A videó kapcsán elgondolkoztam a sminkrutinomon, de nem találtam topikot hozzá.
Vajon lenne rá igény? :slight_smile:

2 Likes

Sminkjeink avagy smin(k)spirációk elvileg ez a topik volt ahol megmutattuk az alkotásainkat, és az inspirációinkat is. Én is gondolkodtam hogy hova posztoljak kész smink gifeket, és ezt a topikot igazán érdemes lenne feléleszteni

Én kíváncsi lennék, hogy ki mit szokott használni.

Igazság szerint vmi olyasmire gondoltam, mint a Bőrápolási rutin topik. Az általad hivatkozott topikot megtaláltam :slight_smile: Magam részéről az elkészült műveim felpakolása nem opció :slight_smile:

@Amadea igen, engem is érdekelne, hogy kinek hogyan néz ki egy “rohanós” hétköznapja vagy egy olyan hétköznapja, amikor van ideje “kenegetni” vs. egy alkalmi esetben mit tesz fel. Mik a kedvenc márkák, hogyan használja stb.

3 Likes

A Mit használtál ma? topic nem erre volt/van? :thinking: Szerintem oda se kötelező a művet feltenni, az előzőben simán voltak csak leírások, vagy termékfotók :slight_smile:

2 Likes

Én is úgy emlékeztem, hogy irtuk valahova. De hova…? :thinking:

Én nagyon örülnék egy ilyen topicnak. Éppen azon gondolkodtam a héten, hogy mennyire mások a preferenciáim mostanában, mint 3-4 éve.

2 Likes

Nem találtam dedikáltan ilyen topikot, ezért érdeklődtem,hátha van, csak én nem találtam/tudok róla :slight_smile: a “mit használtál ma?” nekem azt árulja el, hogy aznap mit kentem fel és mutatunk fotókat. De bennem az merült fel, hogy mik a preferált darabok, általánosságban mit használunk napi szinten, milyen technikákat/ecsetet használunk visszatérően stb., mi kopott el az évek során, mit használunk másként stb.
A mit használtál ma nekem azt jelenti, hogy mondjuk egy különösen jól sikerült sminkemről felteszem a fotót vagy a leírást, de nem feltétlenül az a “keddi” sminkem :slight_smile: vagy nem feltétlenül napi szinten van használatban, hanem az adott pillanatra vonatkozik. :wink:

1 Likes

Azért lássuk be, nem annyira feltűnő, mintha a Mona Lisával történt volna a fiaskó. :grinning:

4 Likes

Így már jobban értem :slight_smile: Én ilyen topicot még nem láttam itt, szóval mindent bele :slight_smile:

1 Likes

Irigylem a hanyatló nyugat problémáit!

4 Likes

Nem is tudom, valahol megnyugtató (?) az, hogy a lengyeleknél is időnként elgurul a gyógyszer…
És egyben siralmas, hogy már megint a nők az okai mindennek. :rage:

A “patriarchális, vén gazember” jelzővel egyet értek én is :face_with_symbols_over_mouth:

1 Likes
1 Likes

Erre szavak sincsenek…

2 Likes

Szomorú, hogy mennyi hozzá nem értő “gondoskodik” a városról és a méregdrága játszóterekről, mint ez a dóm.

1 Likes

Én azt nem értem, hogy a felelősök miért nincsenek elővéve? Attól , hogy már lemondott/ nyugdíjas még felelősséggel tartozik a múltbeli cselekedeteiért. Senki sem kéri őket számon.

1 Likes

Ebben az országban senki nincs semmiért felelősségre vonva, ha egy bizonyos szinten felül van.

9 Likes

Az állatokat is nagyon sajnálom évek óta az ideiglenes kifutókban vannak és ki tudja mikor költözhetnek. :pleading_face:

:disappointed_relieved:

1 Likes