Kamu vélemények

Én úgy vettem észre, hogy sokaknak gondot okoz a vélemények és a megjegyzések megkülönböztetése. Sokszor adnak csillagot úgy pl. ahogy te is mondtad, hogy nem is használták a terméket, kérdést tesznek fel, stb. Ugyanakkor sokszor olvasok olyasmit a megjegyzések között, ami inkább vélemény lenne (pl.: “Három hete használom, nekem nagyon bevált, mert blablabla”). Mindig értetlenül állok ez előtt, azért annyira nem bonyolult…

1 Likes

Sztem ezeket nyugodtan jelentsd fel. Nyomj rá a “házirendellenes” gombra és az Admin ránéz és érteni fogja miért nem odavaló. Akkor aztán törli is.

Igen, ezek miatt van a házirendellenes gomb valóban :slight_smile: Nagyon sok mindent mi is kiszűrünk, de annyi vélemény érkezik napi szinten, hogy sajnos sokat így sem veszünk észre.

1 Likes

Nekem a “kedvencem”: “nagyon drága, ennyiért sosem fogom megvenni, 1*!!”

3 Likes

Ezeket is áttesszük megjegyzéssé, ha észrevesszük, de ti is nyugidtan jelenthetitek, hálásak vagyunk ám érte nagyon :slight_smile:

2 Likes

Nekem volt egy olyan, ami kicsit felhúzott: “Nem próbáltam, csak a boltban néztem hogy az eredetihez képest nagyon-nagyon gagyi és olcsó koppintás az egész termékcsalád. Az eredeti paletta 5* imádom, mind a csokisat, mind a barackos változatát. Ez a nyomába se ér és ezt a műanyag rondaságot nem venném meg még ennyiért sem…”
Jelentettem már, de nem történt vele semmi, pedig be is vallja, hogy “nem próbáltam, csak néztem…”

1 Likes

Nem igazán illik ide, de…
… de ki választja ezt nicknévnek?!
https://kremmania.hu/profil/szar

1 Likes

Ezen én is kiakadtam. Hogy lehet valaki ilyen.

De mennyi poén alapja lehet ez a név :smiley:

1 Likes

Emberek vagyunk, mi is tévedhetünk, de azért jellemzően nem az az átlag és tényleg javítani szoktuk. Amúgy olyan is van, hogy javítjuk, és visszaírja a véleményező… :sweat_smile: Itt is ez lehetett.

Viszont csajok, ez a téma inkább ebbe a topicba illik: Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Ezt tartsuk meg kérlek annak, aminek indult :slight_smile:

https://kremmania.hu/kremek/dove-original-0-deo-spray

“4” ember csak azért regelt, hogy ezt felpontozza? :smiley:

2 Likes

Mostanaban a Helan termekek miatt regisztralnak kitalalt emberek, roppant erdekes modon csak a Helan termekeit hasznaljak es csak 5 pontot adnak mindenre. A szoveguk pedig nem rossz, szemelyes velemenynek alcazott kokemeny reklam.

A regisztraciojuk pedig aznapi, max par napos… :confused:

1 Likes

Szerintünk inkább valami TRND-s tesztelősdihez hasonló dologról lesz szó, pár napja már írtjuk innen a kommenteket, azért “csak” 4 van, amúgy lenne több is :sweat: Köszönjük szépen, szóltál, töröltük őket is!

1 Likes

Sajnos ők se most csinálják először. Holnap ránézünk majd! Köszönjük szépen :heart:

1 Likes

Szerintetek is gyanús ha valaki csak ma regisztrált, de már kilenc NYX terméket véleményezett, amik egy kivételével mind öt csillagot kaptak?:grinning:

Háát eléggé… 20karakter

Bár van két 4csillagos is :rofl:
Nem tudom egyébként, hogy ennyire buzgó és egy márkát imádó lehet-e valaki tényleg…

NYX rajongó lányka lehet :laughing::laughing:

1 Likes

Nagy márkák amúgy ritkán irattatnak kamu véleményt. :slight_smile: Előbb fizetnek be egy TRNDre, ahol a többség imád mindent, amit kap és ezt szívesen le is írja oda, ahova kérik (nem véletlenül gyomláljuk őket is, ha nem régi KM tag írja). Ez csak valószínűleg csak egy lelkes új user :relaxed: Emlékszem amúgy a NYX első boltjának a megnyitóján mekkora sor állt, szóval engem nem is annyira lep meg :upside_down_face:

4 Likes

Ja igen, 2 négy csillagos vélemény van, elnéztem :smiley: Meg azóta véleményezett 3 terméket más márkáktól :slight_smile:

1 Likes