Kamu vélemények

Jajj arra a sorra emlékszem! Akkoriban még nem is hallottam a márkáról (Oké, oké, akkoriban még nem mutatta meg magát a krémmániás énem sem…), és csak véletlenül jártam arra a húgommal. Talán az Alleeban volt? Csak úgy lestünk, hogy itt mégis mi történik… Azóta már meg tudom érteni. :slight_smile:

1 Likes

Azaz! :smiley: A bejáratig állt a 2 méter széles sor :astonished:

Egy bloggerlány írta hogy 4 kerek órát állt sorba. Hát nem tudom, én visszementem volna másnap vagy pár nappal később… :sweat_smile:

Atya ég! Én egyszer még jó pár éve egy ruhabolt készletkisöprésekor ültem/álltam a sorban 4 órát… én ott megfogadtam, hogy nincs az a gönc vagy kence, amiért hajlandó vagyok 10 percnél tovább sorban állni :hot_face: :smile: Megtaláltam amúgy a képet a NYX üzletnyitásról!14732283_1309923762372913_1680348440207719939_n :smiley:

7 Likes

Ennél nem amiatt voltak sokan részben, mert több youtuberrel is reklámozták, akikkel lehetett ott találkozni? Pl. Viszkok Fruzsi, Karin Dragos.

Én úgy emlékszem, hogy az első x vásárló kapott valami ajándékot is.

Ez nagyon kemény, mennyien lehettek… Egyébként igen, szóróajándék is járt, és fotózkodni is lehetett. De azért nem Brad Pittel, hogy ezért órákig várjanak :sweat_smile: Olvastam hogy a sor az Allé bejáratáig tartott, biztonságiak terelgették a lányokat mert tolakodás volt, stb. Közben a járókelők meg fotózgatták a tömeget. Iszonyat lehetett.

2 Likes

Brad Pittel nem is igen fotózkodtak volna, nekik már öreg.:smiley:

2 Likes

Ez igaz :slight_smile: Megkockáztatom, a mai tizenéves korosztály nem is mind tudja ki ő egyáltalán, de más “régebbi” színészeket sem, de azt tudják ki VV Jóskapista meg Youtuber Gizike. Off, de olvastam hogy a töri könyvekben nemsokára majd lesz szó a valósagshow-król is… :sweat_smile::sweat_smile::joy::joy:

Jézusom!:smiley:
20karakter

Kovács Etelka, kepzeletbeli kozepkoru Helan rajongo ujra tamad a Helan Magnolia lapjan.

1 Likes

OMG Kovacs Etelka a tobbi Helant is 5 csillagozza, Fior di Vaniglia vagy mi es a tobbi.
(Szemforgatas)

1 Likes

Valakik most nagyon elkezdték lehúzni a G&G cuccokat, ráadásul most regisztráltak…

1 Likes

Pont most néztük, egy IP címről volt az összes regisztráció… Töröltük és köszi, hogy szóltál! :heart:

7 Likes

Én köszönöm, hogy fenntartjátok a rendet :blush:

1 Likes

Ujabb Helan ugynok, en lassan megutalom ezt a markat ismeretlenul is, annyira tenyerbemaszo, ahogy kamu profilokat nyitnak es csak a sajat dolgaikra adnak 5 csillagokat…

A legujabb talalat Akos, aki csak Helan termekeket tolt fel es velemenyez.
https://kremmania.hu/kremek/helan-ayentos

Erre a profilra is erdemes egy pillantast vetni, total Helan ugynok kamu :smiling_imp:

https://kremmania.hu/profil/evamolnar1972

Mindkettő “visszaeső” Helanos. Köszi, töröltük őket!

1 Likes

Eddig nem is hallottam erről a márkáról, de ha azt várják, hogy ettől népszerűek lesznek és venni fogják a termékeiket, akkor rossz helyen járnak.

3 Likes

Megint beindult a G&G kamuvéleménygyár :frowning: