Fórum - Hibát észleltél?

Kedves Fiorentina!
Örömmel értesítelek, hogy kijavítottuk a hibát! Innentől, ha törölteti magát valaki, nem fognak megjelenni az adásvételei között a már megírt értékelések vagy újbóli felhívás arra, hogy értékeljen.

További kellemes fórumozást! :heart_eyes_cat:
Üdv: Fórummodi

1 Likes

Köszönöm a visszajelzést, de nálam a helyzet változatlan, továbbra is ott csücsül az értékelendők között az a tétel, ami miatt a hibát jeleztem.

Kérlek, írd meg a konkrét linket ahhoz a bizonyos eladó adatlaphoz! Ha itt nem szeretnéd, akkor erre a címre várjuk: kremmania@gmail.com

Eladó: Chanel Cruise Les 4 Ombres Exclusive Creation In Lumières Naturelles (kremmania.hu)
ő lenne az

Köszönöm szépen, most már helyreállt nálam is a rend! :smiling_face_with_three_hearts:

Tudnátok segíteni? Köszönöm.

Az e-mail a jóváhagyáshoz hektikus időtartam, mire megérkezik. Legalábbis ezt tapasztaltam. Bepotyoghat még, várj egy kicsit.
A változtatás nem biztos, hogy jót tett egy folyamatban lévő tranzakciónál.
Nem tudsz ráírni a vevődre? Ha van eladó terméke, ott fel tudod venni vele a kapcsolatot, persze ez csak akkor lehet segítség, ha leütés előtt kérdezett, és emlékszel is a nevére.

1 Likes

Nincs probléma, mindenkivel tudtam egyeztetni, csak jóváhagyó levelet nem kapok a KM-től.
Az e-mail címet vagy egy hónapja változtattam meg, küldtek linket, aktiváltam, de látom a krémmánián, hogy a régi e-mailcím van feltűntetve, szóval valamiért csak nem frissült.
Minden adatlapnál külön kértem, hogy először üzenet vagy mail, pont azért mert itt nálatok olvastam a hibákról. Így nem tűnt el egy vevő sem. :slight_smile:

1 Likes

Hát egy fokkal akkor jobb a helyzet! :four_leaf_clover:

1 Likes

Volt aki kérte, hogy hagyjam jóvá a vásárlást, de így nem tudom. Mindegy, nem izgulok, majd megérkezik, és nem is tudtam mást mondani. :grin:

Kedves Gloria, nem bújt el valahol, valami rejtett Spam, Levélszemét, Hirdetés stb. mappában?
Ez csak egy ötlet, hátha… :thinking:
Köszönöm!
Üdv, Fórummodi

1 Likes

Megnéztem mindenhol, most újból. A régi cím freemailes, csatolva egy gmailhez, freemailes levél nem is jött idén. Ez lehet az egyik probléma. Ezért kértem a cserét gmailre.
A személyes beállításokban kérem a változtatást, kapok linket, választ hogy okés, de nem frissül le, ugyanúgy a régi freemailes címet látom. Most megcsináltam újból.
Az nem lehet probléma, hogy a facebookos e-mail meg az új gmailes nem egyezik? Hozzáteszem direkt, mert a felhasználónévből készült az új gmail, a másik meg a saját nevemből. :slight_smile:

Igazán nem akarok problémázni, így is működik, mert írnak e-mailben.
Ha valaki leütötte, egyszerűen eltűnik. Az adás-vételnél megjelenik, pl most 6 eladás, de ennyit látok.
Az tök jó amit küldtél, igen ezt hiányolom.

Screenshot_2021-04-30-19-14-08-725_com.android.chrome

Köszönöm a segítséget, most a küldött linkkel jóváhagytam őket.
A bronzer visszakerült eladóba, ezt megbeszéltem azzal aki leütötte, mert már e-mailben elkelt. Írok neki (aki megvette) hogy üsse le, aztán megnézem mi történik.
Köszönöm szépen :kissing_heart:

1 Likes

egyébként korábban jeleztük már az oldal üzemeltetőinek, hogy nem túl jó hogy csak úgy “eltűnik a semmibe” a leütött termék, és most nem fogom tudni megtalálni a pontos választ, de a lényeg, hogy tervben van ez a fejlesztés a zsibin:)

1 Likes

Köszi, akkor nem vagyok itt egyedül, már kezdtem kellemetlenül érezni magam.
Nem olyan nagy probléma, de tök jó lenne, ha működne. :hugs:

1 Likes

Na megvolt a próba, a bronzert leütötte aki megvette és sajnos nincs jóváhagyási lehetőség, az adatlap egyszerűen eltűnt.

Screenshot_2021-04-30-19-33-59-002_com.android.chrome

Screenshot_2021-05-01-05-21-30-669_com.android.chrome

Kedves Gloria!
Igen, tudunk a problémáról, de sajnos, jelenleg nem tudok ígérni semmit ezügyben :sob:
Kérjük szíves türelmedet!
Üdv: Forummodi

1 Likes

Köszönöm a segítséget. Majd lementem a linket, legközelebb. :kissing_heart:

1 Likes

Persze, türelmes vagyok, nem is tudtam hogy működik, de legalább most már tisztában vagyok vele. Köszönöm hogy írtál. :blush: