Fórum - Hibát észleltél?

Köszönöm a segítséget. Majd lementem a linket, legközelebb. :kissing_heart:

1 Likes

Persze, türelmes vagyok, nem is tudtam hogy működik, de legalább most már tisztában vagyok vele. Köszönöm hogy írtál. :blush:

Szia Gloria! Kérlek írj nekünk a kremmania@gmail.com-ra a és segítünk az email update-ban! :slight_smile:

1 Likes

Köszönöm szépen, írok. :blush:

Kedves @wishes !

Most próbáltam feltölteni a DERMOMED DOCCIASCIUMA TALCO E IRIS TUSFÜRDŐ összetevőit. Felvittem mindet, rányomtam a mentés gombra, ezután egy állapotjelző csík, kis kockákkal jelezte, hogy a mentés folyamatban van. Csakhogy nem sikerült a mentés, mert a kis kockák csak mozogtak és mozogtak. Hagytam a telefont, de 15 perc után sem változott semmi. Ekkor ráfrissítettem az oldalra, természetesen eltűntek az összetevők és a mentést jelző állapotcsík.
Mi történt?

Válaszod köszönöm!

Szia! Sajnos nem tudom mi okozza, de jeleztem a hibát az illetékesnek, köszönöm, hogy írtál miatt! :pray:t2: Számítógépről viszont gond nélkül megy, azt javaslom, hogy próbáld inkább onnan, amíg ez nem oké… :slight_smile:

Köszönöm szépen, megpróbálom majd gépről. :slightly_smiling_face:

Miért nem lehet háromnál több embernek válaszolni a fórumon? Rengeteg ugranak segíteni a kérdésemre, és nem tudom megköszönni nekik. Egyben sem, új válasszal, mert ott is azt írja. :face_with_raised_eyebrow:

2 Likes

Három egymás utáni bejegyzést nem írhatsz egy topikba. Azt hiszem valami olyasmi, hogy ne magaddal beszélgess, vagy ne urald le a topikot… Nem emlékszem pontosan. :smiley:

2 Likes

Anyám! Pedig csak személyre szóló köszönömöket akartam írni. :smiley:

1 Likes

Megtörtem neked a sort :slight_smile:

1 Likes

Jaj, nagyon köszi. Fogalmam sem volt, hogy az az volt. :slightly_smiling_face: :heart:

1 Likes

Tegnap óta nem működik nálam rendesen a Krémmánia. Nem tudok új terméket felvinni, nem tudok korábbi véleményt frissíteni, nem tudok a piactérre feltölteni, nem tudok termékhez hibát jelezni vagy terméket kívánságlistába tenni. A gombok megjelennek a monitoron, de nem aktívak. A hiba csak iOS alatt jelentkezik a laptomon, Windows alól a nagy asztali számítógépen rendesen megy minden. Egyébként minden más oldal hibátlanul működik, csak a Krémmániát nem tudom használni, már kikapcsoltam, előzményeket frissítettem, nincs több ötletem. Jelentkezett hasonló nehézség másnál is? Sikerült valahogy orvosolni? Előre is köszönöm!

Kedves Szeliger_1!
Utánanézünk, kérjük szíves türelmedet!
Üdv: Fórummodi

Sziasztok!
Nekem egy pár napja eltűnt a KM oldalán a jobb oldali görgő, és sem egérrel, sem billentyűzettel nem tudok lefelé görgetni. Egyetlen megoldás ha lekicsinyítem az oldalt, ilyenkor megjelenik, ami lejjebb lenne, piciben. Ti találkoztatok már ezzel a problémával? Mi lehet a gond?

Kedves Dunaimano!
Ha túl nagy az oldalnagyítás, akkor valóban eltűnik, ekkor kicsinyíteni kell.

Nem lehet, hogy véletlenül elállítódott a nézet a gépeden, és emiatt változott?
Üdv, Forummodi

Semmilyen nagyításban nem látom sajnos. Általában 100%-on nézegetem az oldalt.

Más oldalon is megjelent a probléma, de azóta megoldódott egy böngésző alapértelmezett beállítások visszaállításával.

Szuper, nagyon örülök, köszönöm a visszajelzést! :slight_smile:
Akkor nem cincáljuk darabokra a rendszert… :wink:

1 Likes

Most már minimum 1 éve nem tudok belépni a KM oldalára, a jelszavamat nem fogadta el, emlékeztetőt nem küld az oldal. Ezt írja ki csak mindig.

IMG_20230407_230427

Tud valaki valami megoldást? Az a mailcímem amivel oda regisztráltam nemsokára törölve lesz (április 12).

1 Likes