Fórum - Hibát észleltél?

Áhh, vaklárma, bocs. :smiley:

2 Likes

Sziasztok,
Valójában nem a fórum hibája, hanem az enyém :see_no_evil: A mobilon a profilomon véletlenül rányomtam az “asztali nézet” nevű gombra, és most nem tudom visszaállítani :worried:

1 Likes

@Guppi, itt a segítség :slight_smile: :heart:. A fórumról alatt van.
Screenshot_20200628-181743

1 Likes

Yessss! Sikerült! Köszönöm szépen! :blush::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

2 Likes

Sziasztok!

Nem Fórum, hanem Krémmánia kérdés: hol tudok jelszót változtatni?
Egyszerűen nem találom sehol ezt az opciót (mondjuk nem is nagyon kerestem azóta, hogy 7 évvel ezelőtt regisztráltam), de most azért kérdezem, mert a nálam belépést követően (Krémmánia accountos belépés) a böngészőm (Chrome) egy pár napja sikít, hogy valami adatvédelmi incidens történt…

Az elfelejtett jelszó funkció pedig sajnos nem működik.

1 Likes

Köszi, hogy feltetted a kérdést. Azt hittem én vagyok az egyedüli aki nem találom a jelszó változtatás opciót…

1 Likes

Olyan van, hogy elfelejtett jelszó, szerintem meg lehet vele változtatni így.

Screenshot_20201004-120644

kattints a jobb felső sarokban a képedre, aztán a nevedre, aztán a Beállításokra. ott lesz egy “E-mail küldése új jelszó megadásáról” felirat. tovább nem tudom, de szerintem ez az

szerk: bocsi, ez a fórumra vonatkozik… nvm

1 Likes

Igen. Te próbáltad, neked működik? Mert nálam nem. Hibát ír ki.

1 Likes

Nekem működött, köszi @Szandika!

1 Likes

Nem tudom, nálam mi lehet, de semmilyen böngészővel, se gépről, se telefonról nem működik az elfelejtett jelszós dolog, ennyit ír ki utána:
image

Még régen működött :). Most nem tudom mi lehet, hogy neked nem működik. :confused:

Kedves Silver!
Ellenőriztük, de nálunk működik a dolog.
Kérlek, segíts, hogy hol akad el a folyamat? Ha a Beállításoknál az E-mail küldése új jelszó megadásáról gombra kattintasz, akkor megkapod az e-mailt?
Ha igen és a levélben lévő linkre kattintasz, feljön az új jelszómegadó oldal vagy itt kapod a hibát?
Köszönjük!
Üdv, Fórummodi

1 Likes

Kedves Fórummodi!
Nem a Fórumon tapasztalom ezt a problémát, hanem a Krémmánián, bocsi ha ez nem volt egyértelmű.

Szia silver! Ebben én fogok tudni neked segíteni! :slight_smile: Akkor szokott ilyen hiba fellépni, ha nincsen kitöltve a Bőrtípus, Bőrprobléma és Életkor rész a profilodban. Ha ezt pótolod, fogsz tudni kérni új jelszót is. :slight_smile:

2 Likes

Szia wishes! Na erre tuti nem gondoltam volna :smiley: Nagyon köszönöm, így sikerült.
(A bőrprobléma rész nem volt kitöltve. Merthogy szerencsére nincsen… Nem tudom, ez miért kell a jelszóváltoztatáshoz, de oké)

1 Likes

Ez amolyan bug sajnos :frowning: Amikor beállítottuk, hogy kötelező legyen ezeket az adatokat megadni, akkor lépett fel olyanoknál, akik régebben regisztráltak és még nem adták meg.

2 Likes

Sziasztok!

Az miért van, hogy csak az egy hónapnál frissebb bejegyzéseimet engedi a rendszer módosítani? Szerettem volna törölni fotót egy-egy hozzászólásomban de nem lehet.

Kedves Anheszenamon!
Fogós kérdés… :thinking:
Rákérdezünk a fejlesztőknél, türelmedet kérjük!
Üdv, Fórummodi

1 Likes

Kedves Anheszenamon,

kiderült a megoldás: direkt van így beállítva! Pontosabban úgy, hogy a rendszer egyáltalán engedélyezi a javítást. Ez azért fontos, mert a Fórumoknál általában az az alap, hogy nem lehetséges utólag javítani (csak persze a moderátoroknak), így a mi rendszerünk kivételesen megengedő…

Kérjük szíves megértésedet! Persze ha olyan hsz-ről van szó, ami bántó, szabályzatba ütközik, netalántán a családi békét fenyegeti, akkor természetesen segítünk megoldani :wink:

1 Likes