Bemutatkozás,ismerkedés :)

Sajnos én sem találom, de ez volt a lényeg, hogy a rúzst lehet nyilvánosan frissíteni és az etikett szerint csak ezt. Talán a rúzs tartósságáról volt szó vagy az evés utáni javításról.
Ha rálelek, szólok :slight_smile:

3 Likes

A bőröm közepesen fehér (mármint kaukázusi, ha rasszok szerint nézem :smiley: ) Double Wear-ben kifejezve 3N1-4N1, úgy semleges a tónusom, hogy minél fehérebb vagyok, annál rózsaszínebb, és ahogy barnulok, egyre sárgásabb. Ha csak rózsaszín vagy sárgás alaptónusból lehet választani, akkor egyértelműen a sárgásért nyúlok :slight_smile:
Sajnos ezt a mai napozást úgy néz ki, bebuktuk :frowning:

1 Likes

Ez milyen jó, akkor ezt követni fogom :smiley:

2 Likes

1 hét Görögország… A többit el tudjátok képzelni szerintem :smiley:

4 Likes

Hát a nyaraláson engem is megkapott a nap, pedig fényvédőztem. Kivéve az arcom, az a négy réteg alatt egész jól bírta. :smiley:

2 Likes

ha egy bizonyos bejegyzést keresel, és tudod ki írta, akkor rámész a szerző profiljára/oldalára, és a tetején rákattintasz a nagyítóra, akkor a megfelelő kulcsszóval pikk-pakk meg lehet találni. nekem legalábbis így sikerült.

5 Likes

Sziasztok. A project pan topikba írtam már néhány sort, de most itt is szeretnék bemutatkozni és csatlakozni ehhez a közösséghez. 22 éves egyetemista vagyok és a sminkelés és bőrápolás körülbelül 2-3 éve érdekel komolyabban. Jelenleg a kollekcióm inkább drogériás termékekből áll, de lassan szeretnék nyitni a magasabb árkategóriájú termékek felé is. Eddig csak olvastam az írásaitokat, de most már szeretnék én is csatlakozni ehhez a közösséghez, mert a környezetemben nem sokan osztják a hobbimat. Előre is köszönöm a befogadást!

12 Likes

Szia! Örülök hogy csatlakozol és itt vagy :). A projekt panningot én is jó dolognak tartom ( meg én most vásárlás korlátozónak is szeretném használni, nem lenne jó ha rám romolna a sok termék :D.)
Vannak termékek, amik meghatározók számodra az arcápolás/ test/hajápolás bármiben? :slight_smile:

Arcápolás téren még keresem az utamat, viszont az Alverde rózsás olaja életmentővá vált az utóbbi években a téli időszakban. Alapvetően normál, kicsit száraz a bőröm, viszont télen képes pikkelyekben hámlani, és ez volt az egyetlen termék, ami meg tudta állítani ezt a folyamatot.
A hajápolás téma nálam megér egy külön misét, mert nagyon göndör hajam van, amit sok ideig nehéz volt elfogadni, főleg úgy, hogy a hajvasaló mániás időszakban voltam tini. Aztán találkoztam a Kallos márka hajpakolásaival és balzsamjaival, és azóta tudom, hogy a göndör haj nem kell szöszös és száraz hajat jelentsen. Néha elkap a hév és kísérletezek más balzsamokkal, de a végen mindig rá kell jöjjek, hogy csak a Kallos termékeitől lesznek szép loknijaim.

3 Likes

Nagyon szép hajad lehet :). A kallos pakolásokról én is csupa jó dolgot hallottam, lehet kipróbálom majd :).
Az a rózsás olaj pattanásra hajlamos bőrre milyen lehet?
Nekem kombinált bőröm van, így nem tolerálja a krémeket, most aloevera termékeket használok, szerintem hasznosak :).
Azért kérdezem mert szimpatikusak nekem az olajos cuccok :). A hajolajat például nagyon szeretem :). Meg a masszázsolajat, igaz az nem volt jó testápolásra, de masszázsra megfelelő :D.

1 Likes

Hát elég sok tud lenni, nyáron az én bőröm is nehezen szívja be, ilyenkor nem is használom. Szerintem a te bőrtípusodra maximum nagyon kicsi mennyiségben lehet jó, másképp túlságosan befullasztja a bőrt.

1 Likes

Szia! Jó hogy itt vagy! Másfél éve még én is egyetemista voltam, és csak csorgattam a nyálam a paletták iránt. Most kerültem olyan helyzetbe, hogy már kitekintgetek a drogériából. A sminkelés, bőrápolás terén tett nagyutazásom alig egy éve kezdődött, de a környezetemben mindig is én voltam a legérdeklődőbb. Azért szuper itt lenni, mert így meg tudjuk osztani egymással, és nem kis ufők vagyunk (mint egyébként, ha ilyen témákról esik szó…) :slight_smile:

3 Likes

Az én kombinált bőröm az olajokkal szemben is hisztis. Alapvetően szerintem elég jól sikerült visszaszorítani a zsírtermelést az arcomon, de még a téli időszakban sem bírja heti 1-nél többször. Szerintem ha olajokban gondolkozol, akkor jojoba olajjal próbálkozz. Ha jól emlékszem, az nagyon hasonló a bőrünk által termelt zsírhoz, ezért akár csökkentheti is a zsírtermelést. Én most a Biooilt használom, KM dobozban volt tavaly, de elég lassan fogy. Inkább a hidratáló szérumok váltak be személy szerint. De néha azért jól esik egy kis olaj is. :slight_smile:

1 Likes

A tegnapi Rick Astley koncert hangulatát az alábbi video tudja visszaadni leginkább:


Nagyon megnyerő személyiség, aki nem nézi le a közönségét, hanem alázattal fordul feléje. Hálás vagyok, hogy volt lehetőségem őt látni, ezt a nyolcvanas években álmomban sem gondoltam volna!
Néhány kép a koncertről, amiket nem én készítettem, hanem a Paloznaki Jazzpiknik FB-os oldaláról származnak:

ra

ra1

ra2
6 Likes

Kortalan az ürge :stuck_out_tongue_winking_eye: kb. 14 voltam amikor Rick Astley láz ment, azòta laza 30 év telt el…:see_no_evil::grin:

2 Likes

Én akkoriban nem igazán voltam oda érte, a “futottak még” kategóriába raktam, de mostanra nagyon megkedveltem. :relaxed:

1 Likes

Sziasztok! Már régóta olvasom a fórumot, mostanában egyre aktívabb is vagyok a hozzászólásokban is, így gondoltam, bemutatkozom. :slight_smile:
17 éves lány vagyok, imádok sminkelni, sminkes videókat nézni, sminkekről olvasni, videojátékokkal játszani és zenét hallgatni. Kedvenc műfajaim a metalcore, rock, indie rock, és minden, ami ezekhez hasonló. :slight_smile: Erős szorongással és pánikbetegséggel küzdök, ezek a hobbik és a fórum olvasgatása számomra a “menekülés”.
Imádok színesen sminkelni, erre én a nyarat tudom igazán kihasználni, ugyanis az iskolában nem néznék sajnos túl jó szemmel. :smiley:
Nagyon örülök, hogy egy kicsit én is a tagja lehetek ennek a közösségnek. Eléggé introvertált vagyok, így sok erő kellett ahhoz, hogy én is be tudjak csatlakozni a beszélgetésekbe. Nekem ti itt mind nagyon szimpatikusak vagytok, és a néhol nagy korbeli különbségek ellenére is sok közös van bennünk. :slight_smile:

17 Likes

Köszöntünk @Lexyweaver, nagyon örülünk, hogy itt vagy :slight_smile:
Nagyon sok dologban magamra ismertem a bemutatkozásodból, remélem, hogy jól fogod itt érezni magad, számomra ez a közösség igazi búfelejtő “safespace” :relaxed:

6 Likes

Én is nagyon örülök neked, ha nem szenvednék mostanában mindig időhiányban, már “összeraktam” volna a leírásod alapján a saját Alien palettámat. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Nagyon örülök neked! Bátor vagy nagyon!
Üdv köztünk! :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes