Bemutatkozás,ismerkedés :)

A tegnapi Rick Astley koncert hangulatát az alábbi video tudja visszaadni leginkább:


Nagyon megnyerő személyiség, aki nem nézi le a közönségét, hanem alázattal fordul feléje. Hálás vagyok, hogy volt lehetőségem őt látni, ezt a nyolcvanas években álmomban sem gondoltam volna!
Néhány kép a koncertről, amiket nem én készítettem, hanem a Paloznaki Jazzpiknik FB-os oldaláról származnak:

ra

ra1

ra2
6 Likes

Kortalan az ürge :stuck_out_tongue_winking_eye: kb. 14 voltam amikor Rick Astley láz ment, azòta laza 30 év telt el…:see_no_evil::grin:

2 Likes

Én akkoriban nem igazán voltam oda érte, a “futottak még” kategóriába raktam, de mostanra nagyon megkedveltem. :relaxed:

1 Likes

Sziasztok! Már régóta olvasom a fórumot, mostanában egyre aktívabb is vagyok a hozzászólásokban is, így gondoltam, bemutatkozom. :slight_smile:
17 éves lány vagyok, imádok sminkelni, sminkes videókat nézni, sminkekről olvasni, videojátékokkal játszani és zenét hallgatni. Kedvenc műfajaim a metalcore, rock, indie rock, és minden, ami ezekhez hasonló. :slight_smile: Erős szorongással és pánikbetegséggel küzdök, ezek a hobbik és a fórum olvasgatása számomra a “menekülés”.
Imádok színesen sminkelni, erre én a nyarat tudom igazán kihasználni, ugyanis az iskolában nem néznék sajnos túl jó szemmel. :smiley:
Nagyon örülök, hogy egy kicsit én is a tagja lehetek ennek a közösségnek. Eléggé introvertált vagyok, így sok erő kellett ahhoz, hogy én is be tudjak csatlakozni a beszélgetésekbe. Nekem ti itt mind nagyon szimpatikusak vagytok, és a néhol nagy korbeli különbségek ellenére is sok közös van bennünk. :slight_smile:

17 Likes

Köszöntünk @Lexyweaver, nagyon örülünk, hogy itt vagy :slight_smile:
Nagyon sok dologban magamra ismertem a bemutatkozásodból, remélem, hogy jól fogod itt érezni magad, számomra ez a közösség igazi búfelejtő “safespace” :relaxed:

6 Likes

Én is nagyon örülök neked, ha nem szenvednék mostanában mindig időhiányban, már “összeraktam” volna a leírásod alapján a saját Alien palettámat. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Nagyon örülök neked! Bátor vagy nagyon!
Üdv köztünk! :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat! :slight_smile:
@Kokapu, ha megcsinálod, mindenképpen rakd ki abba a topicba! :slight_smile:

1 Likes

Nagyon tetszik a hajszíned :scream:

Azt kifelejtettem, hogy pár hónapja elhatároztam, hogy csak cruelty-free termékeket fogok vásárolni. Igyekszem azokon belül is a vegan termékeket keresni, de van, hogy azt képes vagyok figyelmen kívül hagyni (sajnos).
Ezzel kapcsolatos, hogy valaki esetleg nem tud a Benefit Dandelion pirosítójára egy cruelty-free dupe-ot? Félek, hogy lassan elfogy a mini kiszerelésem és nagyon imádom, viszont eddig nem sikerült hasonlót találnom hozzá a neten.

2 Likes

A Clarinsnek van egy nagyon-nagyon hasonlója, de nem olyan fényes (és nem tudom, CF-e…). A Dandellionnak gyönyörű fénye van, nem lesz egyszerű hasonlót találni.

1 Likes

Sajnos nem cf, de köszönöm. :slight_smile:

Igen, gyorsan én is ránéztem közben :frowning:

1 Likes

https://www.temptalia.com/makeup-dupe-list/
Esetleg itt találsz hasonlót és CF-t.

Jaj, de jó, hogy elküldted ezt az oldalt, teljesen elfeledkeztem róla. Köszönöm :slight_smile:

1 Likes

Üdv köztünk. Ahogy olvastam a bemutatkozásod arra gondoltam, hogy rengeteg közös van bennünk. Remélem jól fogod érezni magad itt :slight_smile:

1 Likes

De jó, hogy előkerültél, gondolkoztam, rákérdezzek-e, hova tűnt a smaragdhajú tagunk.:slight_smile:

Szia!

Remélem, jól fogod magad érezni itt, a színes sminkekben és az introvertáltságban magamra ismertem. Meg én is imádom az Alien palettát, valószínűleg az a kedvencem.

2 Likes

Én is introveltáltnak tartom magam. De ez korántsem negatívum.
Azt olvastam egyszer, hogy az az introveltált személyiség, aki, ha ki akar lépni a lakásajtón és hallja, hogy a lépcsőházban más is mozog, akkor inkább megvárja, amíg “tiszta lesz a levegő” és aztán indul csak útnak. :slight_smile:

6 Likes

Én extrovertált vagyok, de én is megvárom míg más elmegy a lépcsőházból. Bár én kicsit antiszoc vagyok :smiley: Furcsa párosítás tudom. :smiley:

3 Likes