Bemutatkozás,ismerkedés :)

:raised_hand:Én ugyan nem hiszek az ilyenekben, de én is oroszlán jegyében születtem.

2 Likes

Még elég általános dolgokat használok :). Pantene és Head and soulders sampont most felváltva, jók, de ki szeretnék próbálni majd mást is :). Ezeken kívül hajolajat használok ( sima Baleás). Nagyon szeretem időnként bevetni a Batiste cseresznyés szárazsampont ( úgy tudom Angliából származik), te szoktad használni? Szerintem nagyon jó cucc :). Még van amúgy egy nagyon finom műzliszelet, olyan jó testes, kerül vagy 400 ft-ba az is Angliai elvileg , nagyon szeretem :D. Nekem is nagyjából egyenes a hajam, de kiszoktam vasalni hajvasalóval. :slight_smile:

Ezek azert nem rossz hajapolok! :slight_smile: Ne becsuld ala a drogerias hajapolokat, a dragabbak kozott is van kakukktojas. Arkategoriatol fuggetlenul nem minden kompatibilis a hajjal, sot! Jobban faj egy dragabb termeknel, ha nem valik be. Peldaul a TBS bananos draga hajpakolasa nagyjabol ugyanazt tudja, mint a Garnier orias tegelyes bananos hajmaszkja.
Elhasznaltam nehany Batiste szarazsampont az evek alatt, probaltam kulonbozo hajolajat, de ezekrol leszoktam.
Hajapolasban lenne hova fejlodnom. Neha elfog a kivancsisag a magyar bloggerek posztjai kapcsan, de itt nem ugyanaz a kinalat es ami Mo-n Elseve az itt Elvive. A Pantene termekekbol is hianyos a kinalat a boltok polcain. Cserebe rogyasig van Aussie es ehhez hasonlo kozepkategorias termekekkel az aruhazak polca, ami azert eleg huzos arat jelent kiserletezesre. Inkabb megveszem evente egyszer az egybecsomagolt 1 literes kiszerelesu sampon+kondicionalo csomagot akcioban harom kozepkategorias sampon araert.

1 Likes

Én garnierből a papayásat próbáltam, sajnos nem jött be :/. Hajolajokról hogyhogy leszoktál? :). Pantene egyelőre elég jól bejött, szeretem :). A szerencsém a hajvasalónál hogy nem nagyon roncsolja, szerencsére olyan hajam van, elkötelezett híve vagyok a remington márkának, nagyon jó :).

Megnéztem ezeket az Aussie termékeket most krémmánián, hát nem nyűgöz le, drága, és nagyon sok a rossz vélemény :D. Gondoltam mar patikai samponokon, lehet hogy majd egyszer :).

Eger nálunk is bekattant, minden évben megyünk, legközelebb jövő héten :blush: Imádom az egész város hangulatát, meg a jó borokat… :smiley:

1 Likes

Hát, meg tudlak érteni! Bennem sem alakult ki az az igény, hogy visszatérjek. Mondom, ezt úgy, hogy még bőven azelőtt voltam ott, hogy az Instagramnak hála még jobban ellepték volna a turisták :frowning:
Szerintem Franciaországban alap, hogy beszélj franciául, ha jót akarsz magadnak… Mondjuk ezt még meg is tudnám ugorni, de nem szimpik, mérhetetlenül soviniszta egy nép tapasztalatom szerint. Az elmúlt 15 évben mindig olasz, spanyol vagy portugál út lett a befutó a franciák helyett :smiley:

1 Likes

Lányok, @babyhippo hova tűnt? Tudtok róla valamit?

1 Likes

És @anon634695 is eltűnt.

1 Likes

Sziasztook! :slight_smile:

Sajnos én is eltűntem az utóbbi időben, de babyhipooval mindig beszélek azóta is. Nekem is későn válaszol, sajnos nem igazán ér rá, nagyoon sokat dolgozik szegény, egyre ügyesebb Én nagyon büszke vagyok rá! Tényleg alig van ideje, és ugye neki van kapcsolata is amivel foglalkoznia kell meg a kis regénye, ezért nem tud itt lenni velünk :confused:
Mondta nekem, hogy hiányzik neki a KM, de ugye ő nagyoon precíz és több óra kellene neki ahhoz, hogy normálisan tudjon fogalmazni ami tőle megszokott, és ugye nincs ideje :confused:

5 Likes

Szoktam vele is beszélgetni,jóban vagyunk :slight_smile:
Nem ér rá :confused:

2 Likes

Köszi, örülök hogy minden ok!

1 Likes

Off topic, de nagyon szép ez a profil kép! Nomen est omen :slight_smile:

2 Likes

Szia @Bella! És te hogy vagy? Minden rendben? Felőled is tényleg régen hallottunk. Pont múlt héten jutottál eszembe, mert most fogyott el a Manna sampon, amit még a te ajánlásodra vettem meg. :slight_smile: Azóta úgy emlékszem, már nem vásárolsz mannát, és hasonló okokból én sem vettem újra a sampont.

3 Likes

Nagyon szépen köszönöm! :heart_eyes: Igazán jól esik tőled! :smiling_face_with_three_hearts::cherry_blossom:
Cseresznyevirág fotózás volt, rengeteg munka van/volt benne, az biztos :camera_flash::exploding_head:

2 Likes

Köszönöm a kérdésed! :heart:

Örülök,hogy gondoltál rám! :slight_smile:
Nekem végül annyira nem jött be a Manna sampon, sajnos a fekete hajam világosította meg túlárazottnak is tartottam, többször én sem veszem újra. Most a Schaumának a Kids samponját használom SLS mentes és balzsam is van benne imádom, bár kicsit zsírosít néha, elhasználtam belőle kb 5 flakonnal, nem is drága a Rossmanban csak 550 ft egy próbát megér mindenkinek! :slight_smile: Ártani biztosan nem árt és nagyooon fincsi az illata! :heart_eyes::strawberry:

A Mannától már nem igazán szoktam vásárolni, mert ugye beszéltük, hogy nem valami szimpatikus a cég.
Próbáltam más shevajat is (Mosó Mami) nekem nem vált be, olyan más volt az állaga meg az illata… Bőröm sem szerette. Nem jött be.
Maradtam a Mannánál, de csak shevajat veszek tőlük,mást már nem. :slight_smile:

Hogy mi van velem?

Bocsánat az eltűnésemért, de mostanában olyan sok dolog történik velem, hogy nem nagyon van időm írni csak vegig szoktam olvasni meg likeolni amit látok, de válaszolni már nincs erőm, nálam eltart egy ideig a fogalmazás próbálok normálisan írni és ehhez idő kell :confused:
(Szerintem ezzel babyhippo is így lehet)
Sok mostanában a fotózás a vásárlás (:face_with_hand_over_mouth:) , egyre jobban megy a körmözés is, nemrég szurattam át pár testrészem, egyszerre (köldök, fülporc) aztán nagy volt a szenvedés, ülni is alig bírtam meg nevetni, aludni, de már jobban vagyok

Na moost nagyon mérgesek lesztek rám magatokban :
Egész nyáron napoztam a kertben fényvédő nelkül :sleepy::skull_and_crossbones:
(Én is haragszom magamra)
(Viszont nem voltam szolizni 1 éve :joy_cat:)

Minden rendben velem, igyekszem, hogy ne unatkozzak a nagy melegben :confused:

És veled minden rendben? :slight_smile: :smiling_face_with_three_hearts: Te is mesélj hosszan valamit, meg igazából mindenki, kiváncsi vagyok, kinek milyen a nyara ! :sun_with_face:

5 Likes

Ha, ha :smiley: én is szoktam égetni magam a napon :smiley: viszont, már második éve használom a szolikrémet “rendes napon”, és így tényleg kétszer olyan gyorsan barnulok, imádom! Annyi időt - és károsodást - meg lehet vele spórolni. Te próbáltad már? Én a Kiwisun Barackos-Mangós és Kávés-Karamellásat használtam, de pont elfogyott, holnap megyek venni egy kókuszosat :slight_smile:

2 Likes

Még nem használtam, de már hallottam róla! :star_struck:
Ha ennyire bevállt neked, biztosan nagyon jó lehet, ki kell próbálnom! :slight_smile:
Egyébként neked milyen a bőrszined?

Én ritkán használom a Ziaja kakaóvajas barnító spray-t egész jó az illata isteni, tényleg hamarabb barnulok tőle
Csak nagyon zsírosít ezért nem mindig használom :confused:
De már csak ritkán napozok,mert így is elégge dzseko vagyok :fearful::man_dancing:t6:

1 Likes

Nekem ez a Manna volt az első SLS és SLeS mentes samponom, és meglehetősen bevált. Viszont próbálgatok mást is, mert remélem, hogy van ennél szimpatikusabb cégnél is alternatíva, így én is Schauma sampont vásároltam a dm-ben, most ezt használtam már az elmúlt héten.
A nyár nekem most a változásról szól. Néha úgy érzem, sokat akarok egyszerre, és ez biztos, hogy így is van. Próbálok idő - és energia menedzsment szempontjából optimalizálni, valamint minimalista szemlélet jegyében megválni mindentől, ami nem okoz örömet. A háztartásban keletkező szemét csökkentése örök projekt :slight_smile: Szerencsére a munkám mellett bőven van időm a hobbijaimhoz “szakirodalmat” olvasni, a céljaimat megvalósítani. Voltunk nyaralni Párizsban, Londonban, nagyon nagy élmény volt, és nem kevés sminket vásároltam…
Jaaj, napozás, hát… Mondanám, hogy szégyenletes :smile: de megértelek, olyan kellemes kifeküdni a napra, főleg strandon. Szerencsére kert nincs, sem erkély, így nem fenyeget, hogy napozzak csak úgy. Viszont a szoli miatt büszke vagyok rád nagyon! :slight_smile: Egyik munkatársammal szoktunk beszélgetni, nagyon szeret járni ő is, illetve napozni is, nem tud lemondani róla.

2 Likes

Idén nyáron már én is kétszer a nap felé fordítottam az arcom, de a többiek előtt pssssszt! :speak_no_evil:

6 Likes