Youtube beauty guruk

A fekete szemceruzával pl. mit csinál? A szempillákat színezi?

Ilyet nekem sem, de legalább bátorságot merítettem, hogy kísérletezzek.

1 Likes

Az igaz. Összességében véve szeretem én is a videoit ám! :relaxed:
Csak jólesik néha kicsit akadékoskodni. :face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

A felső vízvonalat bizerálja. Na, ezt én nem bírnám. Mindenféle vízvonaltól távol maradok. Irritálna, plusz fekete csipát okozna (mint olyan sokakon látom, és nagyon gáz). :smiley:

1 Likes

Tudom ez nèmetül van ès sokat beszèl, de szerintem elèg jòl bemutatja. Először hibàsan festi ki a szemèt, ahol mèg kisebbnek látszik es a szemhèj is " eltűnik" utàna pedig ùgy hogy nagyobbmak tűnjön es a lògò szemhèj sem làthatò olyan erőteljesen.

2 Likes

:rofl::rofl::rofl: ma nagyon megnevettetel​:clap::kissing_heart:

1 Likes

Köszi szépen, meg fogom mindenképpen nézni, németül úgy is többet értek, mint angolul. :relaxed:

1 Likes

Végül mégis megvettem azt az egy Viszkok Fruzsi rúzst, ami tetszett. Tegnap este be kellett mennem WC papírért a Rossmannba, és az utamba került az állvány. Volt még ebből a színből egy darab, és azt éreztem, hogy az a rúzs azért van ott, mert az enyém akar lenni. Még egyszer megnéztem a tesztert, ellenőríztem, hogy érintetlen a rúzs, és megvettem.
Örülök neki, mert nagyon kellemes kis színe van. Rózsaszín árnyalat, de nem baba, nem erős, hasonló a szám színéhez, de 2-3 árnyalattal sötétebb. Tetszik. :heart_eyes:

IMG_20190622_175104

7 Likes

Húúú nagyon szép! Nagyon szép szájformád van!
Mennyire krémes?

1 Likes

Krémes, kimondottan kellemes viselet. Persze tartósnak egyáltalán nem az, de a szín miatt nem feltűnően kopik.

2 Likes

Videó Pásztor Annával. Hátha valakinek még érdekes lehet :slight_smile:
5 Likes

“Ezek a pici gyönyörérzetek nekem kellenek az életemben.” Ezzel én is egyetértek. :blush:

1 Likes

Szupernő, imádom:) Olyan jó dolgokat mond mindig és baromi jól néz ki :slight_smile: A fröccs terápia hmmmmm én is szeretem:D

1 Likes

Imádom Annát, de azért rögtön a videó elején összerancoltam a szemöldököm, hogy egyszerre, ugyanazzal a blenderrel össze-vissza pacsmagolja a kontúr- és highlight színeket. Nem egymásra építi, hanem a sötét kontúrral összekent blenderrel nyomogatja a highlightert, aztán újra az arca összes részén…ez napfénynél kemény lehet. A hajvonala konkrétan totál kontúrkrémes maradt…
De persze fellépés esetén az ezer wattos reflektorban lehet hogy nem látszik, de az tuti hogy én egyszer csináltam ilyet, hogy ugyanazzal a blenderrel kentem a kontúrt el, mint a highlightert, kimosás nélkül, hát olyan voltam mint egy szurtoskata. Mintha random koszos lenne az arcom.
Na nézem tovább, de ezt nem tudtam nem leírni azonnal, annyira ledöbbentett…

Szegény, odavitte azt a nagy halom sminkcuccot, és alig sminkelt.
És tetszett, amikor Lilu megkérdezte a blendereknél, hogy melyiket használja: amelyik tiszta. :smiley:

Egyébként az jutott eszembe, bár csak néhány részt láttam, nem az összeset, hogy legtöbben azt mondták, hogy civilben nem sminkelnek, á dehogyis, mintha bűn lenne. Vagy ha mégis, akkor alig valamivel: kis spirál, szájfény.

3 Likes

Jah, és kb mind koszos volt:)) Egyébként ezt én se értem hogy pont az ismert, sokszor a külsejükből is élő nők azt mondják kb semmit használnak hétköznap. Hát nem tudom, lehet annyira sokat sminkelik őket, hogy tényleg unják.

3 Likes

Na hát akkor én is kiírom magamból, mert nem akartam itt véleményt alkotni, hátha esetleg megbántok vele valakit. De olvasva a kommenteket, nem bírom tovább magamban tartani, és nehogy már valami is bennem szoruljon! :smile: Akiket eddig láttam ebből a sorozatból:
Pásztor Anna: számomra egy durva nő, akibe semmi finomság nem szorult. Elképzelhetetlennek tartom, hogy ő valaha is el tudja a gyenge nőt játszani, akiről beszélt.
Epres Panni: Évekig modellkedett és hát jaj, hát ő a magánéletben sminket szinte még nem is látott, használni meg végképp nem is tudja! Elég elképesztőnek tartom, hogy valaki évekig a modellkedésből élt és semmit nem lesett el a sminkestől, csak alávetette magát nekik.
Stahl Judit se sminkel a mindennapokban, csak ha esetleg üzleti megbeszélésen vesz részt, akkor is csak minimálisan. Ha-ha-ha. Ettől függetlenül minden téren nagyon csak képben volt a riport alatt.
Zséda: na ő a legnagyobb “műmájer” a számomra. Nagyon sokáig nagyra tartottam, de egyszer volt szerencsém hallani. Egy aránylag kis létszámú, vidéki közönség előtt énekelt. Illúzióromboló volt. Egy világ dőlt össze bennem. Annyira izgult, olyan bizonytalan volt magában, hogy az valami elképesztő. Ennek leplezésére veszi fel azt a maszkot, amit minden szereplésekor, megnyilatkozásakor hord. Nem tetszik az sem, hogy egyre inkább nem a hangjából, hanem az influenszerkedésből próbál pénzt keresni. Szekeres Adriennt pl. sokkal többre tartom.
@Kokapu nak igaza van, nekem is ez volt többeknél a benyomásom:

Egyedül Pataki Ágival tudtam azonosulni, az ő gondolatai tetszettek a legjobban. És tetszett még Ónodi Eszter is, és a Sütő Enikő is nézhető volt. Többet azt hiszem, hogy nem is láttam.

Szóval még egyszer hangsúlyozom, hogy ez az ÉN véleményem, nincs szándékomban megbántani vele senkit, aki esetleg mást gondol.

4 Likes

Ugyanezt mondták nekem is páran Zsédáról akik hallották otthon egy faluban, sokan hazamentek inkább az ingyenes műsorról (a település fizette).
Én (rákerestem) az Anna hölgyet egyáltalán nem ismerem. Kép alapján azt hittem egykor férfi volt, biztos rossz kép volt. A kinézete erőt sugároz és szerintem domináns ember lehet.
Sok celeb, modell, előadó, színész azért nem visel sminket a hétköznapokon, mert sok és a bőr számára nyilván káros smink van az arcukon ha dolgoznak, ezt próbálják ellensúlyozni, hogy levegőzzön a bőrük.

1 Likes

Zséda volt zsűritag is egy tehetségkutató műsorban. Hát ott pl. alig tudott beszélni, annyira izgult.

Persze, valamilyen szinten érthető, hogy aki nap mint nap sminkben van, az “szabad” akar lenni, de szerintem egy színész arca sokkal inkább ki van téve az ilyen megpróbáltatásoknak, mint akikről beszélünk. Ők már nincsenek annyit a színpadon/kifutón.

Na végre találtam valakit, aki szeret (mit szeret, imád!) sminkelni, és tud is.
Megmondom őszintén, annyira nem követem Reni munkásságát, de most nagyon meglepett, hogy a sminkjeit saját maga készíti (bár nem tudom, miért ilyen sötét az alapozó, a keze sokkal világosabb).
Kicsit közénk valónak érzem. :smiley:

3 Likes