Youtube beauty guruk

Ezt öröm volt nézni. Sokszor mintha magamat hallottam volna.

1 Likes

Köszi, hogy megosztottad, jókat kuncogtam a tömött neszeszereken meg a szemtelenül sok highlighteren.:smiley: Bár én az Amrezyt eladtam, mert nem igazán fogott meg.
(Milyen megszállott dolog, hogy felismertem (bár gondolom ti is:), és sztem a tushoz használt ecset is ABH volt.)

1 Likes

Tóth Gabit is érdemes megnézni. Először dumál egy csomót, aztán 5 perc alatt csinál magának egy olyan sminket, hogy egyrészt a végeredmény tök jó, másrészt olyan gyorsan, sitty-sutty, hogy alig lehet követni. :smiley: Olyan az a csaj, mint egy lökött hurrikán (ezt most abszolút pozitív értelemben írtam). :joy:

1 Likes

Igen, én is bólogattam! :joy:

Köszi, megnézem.:slight_smile:

Hát ez jó volt, és milyen könnyen húz tusvonalat, azta!
Tényleg nagyon lökött csaj.:smiley:
“gömbhal-fejem van”
“na, kenek fel ebből, hátha fiatalabbnak tűnök” (Gabi, ne szórakozz, egyidősök vagyunk, énnemvagyoköreg!:D)
“á, jó ez, még elbírja” - én is így szoktam a számat festeni.:smiley:

1 Likes

Igen, ez az elbírja ez nálam is elő szokott jönni. :smiley:
Hát van gyakorlata a tusvonalban, nem vitás!

1 Likes

Meg a palettákba belefejelés, az is megvan.:smiley:

1 Likes

Lila-kék-bordó duokróm szemsmink, amely egy Nyx folyékony rúzs felhasználásával készült, megnyugtató aláfestő zenével.
5 Likes

Gyönyörű!:heart_eyes: És milyen szerencsés. Nekem úgy tetszik ez a típusú természetes szemöldök. Érdemes a többi videóját is megnézni egyébként.

1 Likes

A szemöldöke miatt szerencsés?
Azóta megnéztem pár videóját, tetszenek. Nagyon igényes, látszik, hogy sok munka van benne. Animációk, ruha-frizura-smink-zene összhangban van.

Igen, szép dús. Bárcsak én is rendelkeznék hasonlóval. Valóban nagyon sok munkát fektet a videóiba, ez egyértelműen látszik.
Emellett tényleg szépen sminkel, egy-két esetben pedig érdekes technikát alkalmaz. Például a 183 Days - Air Bronze spray terméket nem közvetlenül az arcán használta, hanem egy kisebb porcelán tálba fújta, és onnan vitte fel ecsettel.

1 Likes

Meg folyékony rúzsokat használ szemhéjra, ilyet se láttam még, bár nem nézek sok videót.
Úgy képzelem, hogy egy egész szoba tele van a kontaktlencsékkel, parókákkal, fülbevalókkal meg a sminkcuccokkal.

1 Likes

Hú, nekem rengeteg szemöldököm van, utálom! Most, hogy a dúsabb szemöldök a divat, most kb. a kétharmadát kell kiszednem ehhez az eredményhez, és 2-3 naponta újra át kell néznem, mert akkor már bújnak kifelé.

IMG_20190726_115324

Kb ennyit kell kiszednem, és persze a két szemöldök közötti részt, ami bár azért nem Frida Kahlo féle, de elég sok.

IMG_20190726_115645

7 Likes

Mit nem adnék egy ilyen szemöldökért! Nekem szedni nem is kell, csak pár renitens szálat alulról, de egyébként még a sorból kiálló szálakat is berendezem inkább zselével, azzal is több a szőr. Meg tudnám számolni összesen hány darab szemöldökszőröm van, na jó nem két kezemen, de majdnem.

Úgy látszik, ez is olyan, mint a mell méret. :smiley: Én utálom, mert sok van, és néha az egész életemet egy végtelen szemöldökszedésnek érzem, akinek pedig kevés van, az ilyet szeretne… :woman_shrugging:

3 Likes

Ebben az a szuper, hogy gyönyörűen formára tudod szedni. Nekem alig van, így pótolgatnom kell, na persze vízállóval ergo olcsó cerka szóba sem jöhet. Ami bevált, a NYX tubosos gélje, de persze a Blonde világos, a Brunette sötét, így a két tubusból kevergetem az árnyalatot minden áldott nap. Pont tegnap rendeltem meg Notinoról a 2 szokásos tubusomat. Októberben vettem utoljára, kb. ennyi ideig bírja így a 2 tubus.

1 Likes

Én a MAC vízálló színezett géljét használom, már a sokadikat fogyasztom, napi alapdarab. Ha semmi smink nincs rajtam, csak egy BB-krém plusz ez a gél. A szempillaspirál nem is annyira fontos, de a gél nélkül nincs kerete az arcomnak. Olyan szinten vízálló, hogy úszom is benne, és nem mozdul

2 Likes

Ó most eszembe juttattad, nekem is volt ilyenem. Tetszett, csak hamarabb beszáradt mint a NYX, pedig hatásra klassz volt.

A Beguile árnyalatot használom, de nem is tudom, milyen árnyalata van még. A Beguile annyira természetes árnyalat, nem vöröses, inkább hidegbarna. Szerencsére online is elérhető. Nekem nem szárad be, nincs ideje rá :slight_smile:

1 Likes