Youtube beauty guruk

Viszkok Fruzsinak a Rossmannál jött ki sminkkollekciója.

android

Nekem nem túlságosan izgalmas. Fruzsi amúgy sem a kedvencem.

4 Likes

Én sem nagyon nézem, talán 2-3 videóját láttam összesen, nem olyasmik vannak a videóiban, amik engem érdekelne.

A kollekció nem rossz, de semmi extra. Habár, ha csak kevés sminktermékem lenne, akkor akár változatosnak is mondható. A paletta csomagolása tetszik, de a képeken látható színösszeállítás nekem kissé unalmas, de nyilván élőben lehet, hogy különlegesebb.

Legjobban talán a körömlakkok tetszenek.

3 Likes

Szerintem a legtöbben csak 12-14 évesek fogják megvenni, nekem biztos, hogy egy darab sem kéne ingyen sem :thinking:

Nekem a nagyobb márkák izgalmasabbak, jobban tetszenek :slight_smile:

6 Likes

Várható volt, a Rossmann nagyon nyomja. Gyerekek én nem tudom mitől nagy szám a csaj, ahogy sminkel abban semmi de semmi plusz nincs… Lehet valakinek a valakije…

1 Likes

Amúgy a Rossmann marketingese nekem furi…a tavaly nyári strandos reklámban Lilu feje úgy nézett ki, mint dédanyám. Fehér haj, tizenöt kiló smink és ránc ránc hátán. Árpa Attila meg nekem úgy ellenszenves ahogy van…láttam vendégként egy Lakatos Márk műsorban, pfff…műmájer. És ugye a tizenévesek hősnője, a hiteltelen Viszkok Fruzsi. Csudás :smiley: Bár Lilu szép lenne de az a smink …az a smink?! Plusz 20 évet rádobtak.

1 Likes

Hja kis ország vagyunk, kicsi celebekkel, de nekünk is van már celeb kollekciónk :stuck_out_tongue_closed_eyes::sunglasses:

1 Likes

Celebek… ettől a szòtòl komolyan :face_vomiting: kell :rofl::see_no_evil: külhonban a kutya sem tudja kik ok… persze ha már valaki egy idiòta vv- ben vagy bigbrotherben megjelenik a tv- ben az celeb, de mièrt is? Pfff

3 Likes

Amennyire én tudom, Fruzsi elég sok mindent belerakott, hogy idáig eljusson. Legalábbis egy általam hitelesnek tartott blogger egyszer írt róla (igazából az oldalán reagált egy kommentra, ha jól emlékszem, a bloggerekről írt valaki negatívan, éppen Fruzsit hozva fel példaként, és ott válaszolta, hogy Fruzsi nem jó példa, mert éppenséggel ő nagyon sokat dolgozott és dolgozik azért, hogy ebből tényleg meg is tudjon élni), neki pedig el is hiszem. Meg hát (VF) elég régen kezdte, amikor ez még Magyarországon újdonság volt, ráadásul a rajongótábora is elég nagy, ha jól tudom szépség témában neki van YouTube-on itthon a legtöbb feliratkozója.

Ez persze nem jelenti azt, hogy jó, amit csinál, hiszen nem is ismerem, nem nézem, mert egyértelműen nem én vagyok a célközönség.

De azért, én valahol örülök annak, hogy ebben a kis országban is eljutott addig egy blogger, hogy sminkkollekciója legyen (ha már úgyis ez a divat a világban). Valószínűleg a tinik vannak becélozva, hiszen a P2 egy olcsóbb márka, de szerintem nincs ezzel gond, főleg, ha a termékek minősége is jónak mondható majd ár/érték arányban.

4 Likes

Ez most nem A megnevezett szemèly ellen szòlt, hiszen ha valaki tesz bàrmit is , törekszik, akkor az övè minden elismerèsem. :kissing_heart:

1 Likes

A celebektől egyébként nekem is borsódzik a hátam.
Tavasszal volt az Inspiráló nők estje. Erről utólag szereztem tudomást, amikor az Indexen volt róla egy képes összeállítás. Ebben az összeállításban megnézhettük Rogán Cecília politikusfeleséghez egyáltalán nem méltó flitteres sellő ruháját, Sarka Katát, Hódi Pamelát. Ezek a nők számomra semmi másról nem ismertek, mint hogy egy híres férfi a férjük (vagy a volt párjuk). Mi a csodától inspirálók ők? Vagy éppen mire?

Aztán utána néztem, mi is ez az egész, és ez egy díj, aminek a jelöljeivel/díjazottjaival nincs semmi baj, valóban olyan nők, akik - valószínűleg - kemény munkával érték el a céljaikat.
De ebből az égvilágon semmit sem lehetett megtudni, csak hogy hogyan nagyasszonyoskodik Sarka Kata, meg hogy hogyan sellő barbiskodik Rogán Cecília.
És ez számomra marhára zavaró, hogy a valódi teljesítmény elveszik a felszín alatt. :unamused:

2 Likes

Én nem tudom mit rakott bele de ugyanazok az értelmetlen videói vannak mint a többinek. Kihívások, mit csinàltam ma, lakásmutogatósdi, haul videók meg régebbről sok-sok átlagos smink. YT rendszeresen kidobta jóideig, most már szerencsére nem csak az oldalsávban látom. Ez nem munka az én szememben, csak a tinik hülyítése. Van olyan aki valódi munkát végez, sminkes és bőrápolás téren is mindent kitanult hogy továbbadja a videóban, interjúkat készít hiteles és valóban hasznos szakmabeliek közreműködésével, de ez a Fruzsi csak játsza magát a kiscsajoknak csupa lényegtelen idétlenséggel. Nulla szakmai háttérrel, a sok home-mas meg isten tudja milyen ostoba videókkal. Oké, ezekkel valóban dolgozik mert kitalálja és megvágja, de attól még értéktelen.

4 Likes

Valami miatt mégiscsak sikeres, bár számomra is megfoghatatlan, hogy mitől. :slightly_smiling_face: Bár valószínűleg jól egyensúlyozik a fiatalok számára érdekes (legalábbis gondolom, különben nem néznék), de még nem ultragáz témák között. Igaz, fel nem foghatom miért olyan érdekes az egyeseknek, hogy másvalaki hogyan él, mit csinál egy nap, stb. Az ezt nézőknek nincs saját élete? És miért engedi valaki, hogy vadidegenek ennyit megtudjanak a privát szférájáról (ezt nemcsak Fruzsira értem)?

A Rossmann részéről megértem a választást, hiszen nekik a legnézettebb kell, aki a fiatalokhoz szól (hiszen az idősebb korosztálynak ott van Lilu).
Fruzsi meg nyilván hülye lenne nemet mondani egy ilyen ajánlatra.

Én Lilut úgy 10-12 évvel ezelőtt láttam élőben, egy plázában. Egy semmi. Nagyon alacsony (ezzel önmagában még nincs is baj), de az öltözete és a megjelenése alapján egy jelentéktelen, szürke nő benyomását keltette.
Úgy néz ki akkor, hogy most meg átesett a ló túloldalára?!

1 Likes

Hát most a 12-huszon x korosztály a legnagyobb célközönsége a YT-nak. Ezt felismerte sajnos több jó és értéket közvetítő videós is és láthatóan romlott a színvonaluk mert már nem felnőttek számára készítik a munkáikat. Én ezt nagyon sajnálom. Egyre több az értéktelen kihívás meg privát szféra mutogató idétlen semmi.

Nem, szerintem most sem néz ki jobban. Szerintem azért őt kérte fel a Rossmann, mert kevésbé “elhasznált” az arca, mint mondjuk Ördög Nórának, és valamit tett is le az asztalra.
Amennyire én látom, a Rossmannál őt nem is beauty témában tolják, de nem is háziasszonyként, inkább csak egy “ismert arc”.

2 Likes

Őt sminkesek meg stylistok hada készíti fel forgatások előtt, a való életben biztos más. Régen én szépnek láttam őt, de ezekben a Rossmann reklámokban borzasztó a sminkese.

1 Likes

Na igen Ö. Nóra is már a csapból folyt.

Egyszer kérdezte tőlem valaki, hogy miért nem csinálok én is youtube videókat (nem tudom miért, hiszen sem sminkelni nem tudok annyira, a megjelenésem sem extra, csak egy átlag duci középkorú nő vagyok)? Azt volt az első gondolatom, hogy hülye lennék tinikkel hadakozni, van énnekem saját gyerekem, akiket nevelhetek. :joy:

8 Likes

Pedig te az a videós lennél akit a normális felnőtt nők örömmel néznének :wink: Én legalábbis nagyon tudok örülni ha feldob a YT egy normális, értelmes videót :smiley:

2 Likes