Youtube beauty guruk

A gyerekeknek poén :slight_smile: Kisfiamék remekül szórakoznak rajta, az a korosztály értékeli :wink:

1 Likes

Nekem is van egy dobozzal de abban csak finomak vannak összeválogatva, olyan kiszerelés :slight_smile:

Na, most én is tanultam valami újat! :smiley: de, ahogy elnézem, ez a nő mást nem csinál, mint Anna Bay School of Affluance csatornáját másolja :grin: na, attól még az agyam is kiég :smiley:

Rákerestem Bish Bharbiera, szerintem jobban sminkel, mint némely népszerű youtuber lány/nő, akiket itt is említettek már. A stílusa tipikus travis, valakinek bejön, valakinek nem. Ezek szerint sok fiatalnak bejön. Inkább szeressék, nevessenek vele együtt, minthogy bántsák azért, hogy ő más. Bár ez lenne a mai fiatalsággal a legnagyobb baj, hogy tolerálják a másságot :smiley:

4 Likes

Én azt nem tudtam róla eldönteni, hogy valóban ilyen a stílusa vagy csak parodizálja őket.

Eszembe jutott még Csenke Ildi a magyarok közül, szépen sminkel és szeretem a videói hangulatát. Pláne a karácsonyi sminkvideóit, tökéletes hangulathozók az ünnepi sminkeléshez :slight_smile: Bár nekem smink szempontból amúgyis az év csúcspontja, amikor leülök a szentesti sminkemet elkészíteni. Szó szerint hetekig tervezgetem :slight_smile:

Hát szerintem átlagosan sminkel, semmi extra. Ő nem magától tanulta,mert sminkiskolába jár.

Nem ítelem el őt, sem a melegeket, de miért kell az arcunkba tolni,hogy ő micsoda?

Olyan értelmetlenül beszél, semmi értelme annak amiket mond és ha már itt tartunk: a hangja is szörnyen irritáló.

Szerintem az összes videója haszontalan én 1 percig nem bírtam végig nézni egyszerűen semmi értelme :joy: és az az 1 méteres körömcsattogtatás… Tényleg nagyon szükség van rá ország-világ előtt :weary:

Ennyi erővel egy nő is az arcunkba tolja, hogy ő “micsoda”. Ha nem vállalná így, hanem szégyenlősködne akkor meg gondolom amiatt piszkálnák. Nekem is furcsa volt elsőre youtube-on a sok sminkelő férfi/fiú vagy akik annak születtek, de ezt el kell fogadni, ráadásul napjainkban nagyon népszerűek tehát igény is van rá. Ez a “ráadásul
nem is nő hanem férfi” hozzáállás pedig már “ciki” úgymond.

Azok a férfiak akiket mondasz akik youtubon sminkelnek tudnak normalisan beszelni es sminkelni. (Gondolom) nekem semmi bajom velük azt eltekintve, hogy szerintem ez még mindig furcsa.
Nekem csak a Bissh el volt bajom, mert irritáló nem tud semmi értelmeset mondani a videóiban… Ha én youtuber lennék igényes csatornám lenne és nem köröm csapkodásról, flegmázasról szólna

Említett youtubert én nem láttam még, de pl. Thegreensophiat sokszor amiatt nem nézem, mert szokása a körmével kopogtatni a termékeket. Önmagában nem is ezzel van a bajom, hanem én nagyon sokszor fülhallgatón hallgatom a videókat, és úgy baromi zavaró.

1 Likes

Jeffree Star is így kezdte :+1:

1 Likes

Én végigjártam a Tati, Lisa Elridge, Pixiwoo útat, aztán felfedeztem pár feltörekvő youtubert de tartósan nem maradtam meg egyiknél sem. Főleg a fiataloknál gyakori a pr-ként kaptam, letesztelem, mert új és menő típusú videó. Adott időpillanatban 20 különböző ember teszteli a terméket, amiért persze nagyon rajong, aztán sosem használja többet. Ez nekem kevésbé szimpatikus. Így inkább az egyedi tartalmat gyártók felé mozdultam el.

Akinek mindig megnézem a videóit az JenLuvsReviews: https://www.youtube.com/channel/UCR96_hHJu3HE6vmu39_bRAw
Elég különleges contetet gyárt, kicsit olyan, mint a smink híradó. A tesztelős videóit is nagyon szeretem, mert láthatóan nagyon sok időt és energiát fektet a termék összetevők kutatásába.

Aki nagy kedvencem viszont évek óta, az Emilynoel: https://www.youtube.com/channel/UCtC8m_F7jX2fGOQ3_nomg4g
Nem ül fel a hype vonatra, gyakran kifejezetten olcsó (bár számunkra nem elérhető :frowning: ) termékeket próbál ki és ajánl jó szívvel. Ő az kb. egyedül akinek szívesen nézem a vlogját is. Nagyon szeretem, hogy a videókban inkább az átlag családanyát látom, ennek megfelelő problémákkal és nem azt hogy mit vett már megint a x-edik kiruccanása során valamelyik luxusboltban.

Akit mostanában nagyon szeretek az Angelica Nyqvist: https://www.youtube.com/channel/UCtprmU3fba3sDaxxs-FjqwQ
Nagyon sok színes smink, sok indie márka. És ha valami nem tetszik neki, azt kimondja gondolkodás nélkül.

2 Likes

Jaj, kimarad Caroline Hirons: https://www.youtube.com/channel/UCyzKg_t3tPv8Aa_7JL2xXZA
Neki elég jó és tartalmas blogja is van, elsősorban bőrápolás témában. Olyan mintha a mesebeli tündérkeresztanyu a 21. században. Nagyon sok tudatos bőrápoláson alapuló videója van, miközben képes olyan őszintén beszélni tabu témákról is, mint az öregedés és a női problémák, hogy azon sírva röhögök.

1 Likes

Karima McKimmie-t néztem anno, konkrétan nem emlékszem miért, szerintem a sminkjei egy részével tudtam “azonosulni” meg azt hiszem hasznos tippjei is voltak.

Pont ma hallottam :frowning: Nagyon durva.

Én nem kedvelem őt, de ez durva.

Én sem kedvelem, de tényleg meglepő a hír. :scream_cat:

:rabbit2: A húsvéti lazításhoz küldöm Nektek ezt a sminket :

Gurunak ugyan nem beauty guru, de ez a rész a szépségről szól. És még igazságok is vannak benne, de én végig vihogtam. :grinning:

2 Likes

Angolul tudóknak ajánlom ezt a csatornát: https://www.youtube.com/channel/UC3y1VNzSbMVIUlKC2ErEVZw
Nagyon érdekes, informatív videókat tesz fel ez a lány a bőrápolásról.

2 Likes