💖 ùj unboxing kèpekkel

@Alsace, pont azt szeretném majd egyszer :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:. Elvileg az Lidl-s annak a dupeeja :slight_smile: Jó ötlet ez a fújós vásárlás :slight_smile:

2 Likes

Ó nahát, nem is tudtam a lidis a dupeja, akkor tényleg szuper vétel volt :slight_smile: A fújósokra itt hívták fel ahívta fel a figyelmem, mert az olcsóbb és sok mindent ki lehet próbálni anélkül, hogy be kelljen ruházni egy teljes üvegre. Csak eszembe jutott, ha már így vágysz rá, lehet egy fújóst érdemes lenne beszerezni és akkor lehet egy kis Chanel veled mindig, amíg a nagytesó meg nem érkezik :heartpulse:

3 Likes

@Amadea - tól szerzett Nabla Party in Paris :slight_smile: :heart: Gyönyörű a csomagolása. Már régen néztem a színét, így mostanra kicsit másra emlékeztem, de nagyon tetszetős.
IMG_20200315_164053
IMG_20200315_164124
IMG_20200315_164149
Kopott körmökkel foglalkozni nem ér!

13 Likes

Tényleg nagyon szép! :heart_eyes:

1 Likes

Majd fertőtlenítsd le!

Ma voltunk vásárolni. Brutális amit művelnek néhányan. Egyelőre felénk még lehet kapni mindent kivétel a kézfertőtlenítő. A Lovely sminkszivacsát nem tudtam otthagyni. Az Essence spirál alapját szerettem volna megvenni, de abból mindkettő ami volt erősen fel volt bontva, ezért inkább a Rival de loop young termékét választottam. Remélem ez sem lesz rossz. A bambusz fültisztító pálcikákat pedig a Magneticben vettem.
1584376798067-1599342905

9 Likes

@Alsace és jómagam pénteki találkozójának egyik eredménye (na, ez jó magyaros mondat):
20200316_175651
Szépséges vintage vagy antik bross. Nem tudom pontosan melyik a helyes jelző.
A további eredmények nem kézzel foghatók :wink:

16 Likes

Legyen benne sok örömöd :kissing_heart: :kissing_heart:

Hát, a sütikék is kézzel foghatóak, csak már átalakultak :joy:

1 Likes

Hehe, ilyenre gondoltam: jó kis értelmes csevegés, szupi dolgok mustrálása, új hely felfedezése. :wink:

1 Likes

Tudom csak humor heroldkodtam :rofl: :heart:

1 Likes

Ma végre megérkezett a “koronám”. Szerencsére a Jeffree verzió! :grinning:
Ez eszméletlen gyönyörű! :purple_heart:

IMG_20200316_211919

IMG_20200316_212146

IMG_20200316_212258

IMG_20200316_212513

A paletta mellé a Wet Peach The Glosst rendeltem, és küldtek ajándék mintákat is.
IMG_20200316_213553

21 Likes

Tök jó a csomagoló papír is!!! :slight_smile:

Bársony takarója van? :astonished: Igen, a csomagolója is menő! Giccses minden, de annyira egyben van! :heart_eyes:

1 Likes

Legalább nem fogsz unatkozni. :smile:
Nagyon szép.

Ó ezek a színek!! Mesések :star_struck: Várjuk a swatchokat :star_struck:

Meg kell hagyni, nagyon eredeti a csomagolás. Jól látom, hogy a dobozon lévő felirat felett véres koronát illusztráltak? Vagy csak én néztem be a dolgot? De, ha a selyempapírom Elvis, macskanő és társai mellett Szűz Mária is látható, akkor simán lehet a keresztre feszített Jézus töviskoronájának a szimbóluma is akár :laughing:. Az alsó képen meg a jogarpálca.
Mindenesetre, ha maga a csomagolás is már műelemzésre késztet, akkor az csak jót jelent. :innocent:

Utánpótlás érkezett a Skinsmartról, ki tudja, meddig lesznek itthon elérhetőek ezek a termékek. Úgy döntöttem, most semmit nem rendelek külföldről (nem is tudom, hogy lehet-e, utána sem néztem).
A Retinol Booster az első Paula termékem, nagy reményeket fűzök hozzá. A TO Granactive Retinoidot már kevésnek érzem, az erősebb TO retinolok viszont squalan bázisúak, amit sajnos nem szeretek használni, mindig rám romlottak.
image

11 Likes

Én most pusztítottam el a Paula 1%-os Retinol Booster-ét. Mondjuk én nem apróztam el a dolgot, mert az orvos egy elég nagy dózisú A-Vitamint írt fel nekem korábban, meg Multit is (ami éppen ma fogyott el). Emellett pedig kb. heti 1x használtam The Ordinary AHA30% +BHA2% hámlasztóját is. Együtt az egész, meg egy jó brutál algás, tengervizes, különféle olajokkal dúsított hidratálóval egészen szép lett a bőröm, szóval bevált :wink:.

2 Likes

Jó ilyen pozitív tapasztalatot olvasni, picit húzós az ára ennek a szérumnak a TO retinolokhoz képest, viszont ha tényleg eredményes (és nyilván lassabban fog fogyni, mert brutál erős), akkor megéri.

Csak óvatosan kérdezem, tretinoinos krémet használtál valaha esetleg? Vagy gondolkodtál rajta? Külföldi bőrápolási fórumokon mindenki ódákat zeng róla, és nyilván csábító, ha valami ennyire hatásos, de mégis egy komoly orvosi ellenőrzést kívánó szer (ők viszont recept nélkül online jutnak hozzá).

1 Likes

Remélem beválik Nálad. Én a sötétebb lilákat hiányolom, de lehet a kép nem adja vissza jól. Az nagy plusz, hogy vannak még más színek is benne. Valljuk be a lila nem egy pasztell árnyalat. Az Alient nem is értem miért szüntették be. Jó kis paletta volt.

1 Likes