💖 ùj unboxing kèpekkel

Mivel az eredeti topik törölve lesz, ezèrt nyitok egyet ,ami maradni fog. Sajnàlom a rengeteg gyönyörű kèpet, ami eltűnik, de szerintem itt is gyorsan meg fog telni szebbnèl szebb termèkkel.:heartpulse:

6 Likes

Australian gold rendelès: 15839372857853018432833874405168

19 Likes

Húú, rendeltél egy pár tubussal! :smiley:

1 Likes

A csopi tagjainak :rofl: mivel nehezen elèrhető Mo- on

6 Likes

Juvias es ND sculpt & glow- 20200311_154157

20 Likes

Jaj, de jó ez a látvány! :heart_eyes:

3 Likes

Igazi Jótündér vagy, Isabelle :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

2 Likes

Personal shopper, mikuláshölgy és jótündér egy személyben.:heart:

6 Likes

Ò, köszönöm a sok kedvessèget, màr ezèrt megèrte :kissing_heart: mèg 1 kèp ct ès a bh 1991. Csodàs mindkettő 20200311_154646 20200311_154620

16 Likes

Köszönjük szépen, nagyon várjuk Natulciennel :slightly_smiling_face:

1 Likes

Pár napig vendégeink voltak és látom lemaradtam pár dologról. :roll_eyes: Nem tudom mi történt de nagyon sajnálom, hogy törölve lett a régi Unboxing topic. :frowning:

És hogy hozzak is valami újat, ma érkezett meg az Annabelle Minerals rendelésem végre. :heart:
IMG_20200311_190748

16 Likes

Tudom, hogy nem ide tartozik, de a mi egyetemünkön is bejelentették hogy ideiglenesen nincs tanítás, úgyhogy most utazom haza

4 Likes

@Szandika Ez itt Magyarországon van? Nem is tudtam, hogy itt is elkezdik a szüneteltetést. :persevere:

Nálunk melóban tegnap óta csak úgy engednek be dolgozni, hogy lent a parkolóban (őrbódé) testhőmérsékletet mérnek, és akinél minden stimmel, csak az mehet tovább az irodába. Kezd kicsit ijesztő lenni, pedig eddig nem igazán aggódtam.

2 Likes

@Blanky ez ma délután kettőkor hirdették ki:

FB_IMG_1583952769025

Bocs mindenkitől az off-ért.

3 Likes

Durva…anno a pestis söpört így végig…:confused:

2 Likes

@Hellcall666 Pont most nézek egy török sorozatot abban még az első világháború után is volt pestis, igaz sztori alapján íródott. Hát ez a pánik néha kezd arra a pánikra hasonlítani. Na meg ebben a soriban az volt az újítás, hogy egy orvos Kamran új módszert próbált ki, vért adott a pestises apjának, így az meggyógyult. Na mindegy, csak néha elgondolkodok mennyi a hasonlósag, szinte még nem ismerték ott Törökországban a pestis ellenszerét, mint most a koronavírusét.

3 Likes

gyors kérdés: “a lejáró okiratokat nem szükséges megújítani a vészhelyzet lejártáig” - ez csak belföldre igaz, ugye?

1 Likes

Kitudja, hogy mikor lesz ennek vége, vagy lesz-e ellenszer.
A sors elkerülhetetlen, de azért még nem szeretném feldobni a pacskert, és gondolom mások sem.
Rengeteg fagyit akarok még enni, lubickolni a parfümökben, sok filmet nézni, bosszantanina szomszédot, stb…:slight_smile:

8 Likes

Ezen én is gondolkoztam. Szerintem ez csak belföldön működik. Esetleg ha külföldön vagy érdemes megkérdezni a konzuli szolgálatot. Ők biztos jobban tudják hogy mi a helyzet.

az remek, mert itt nincs magyar… mindenesetre csak nem tart 4 évig ez a zűrzavar :sweat_smile: