💖 ùj unboxing kèpekkel

Ez jó? Lemaradtam erről is. :roll_eyes:

Kb. 2-3 embernek köszönhető, szétoffolták.
Ebben az a szép, hogy a törlés viszont mindenkit érint, személy szerint sajnálom, a saját feltöltéseimet is. Sztem nem a topicot kellett volna törölni, hanem parkba tenni a felhasználókat.

6 Likes

Az első benyomások topicban ajánlotta @Anheszenamon :slight_smile:

1 Likes

Na megtaláltam, köszi! Nem is maradtam le róla, csak elfelejtettem. :grinning:

2 Likes

De jóó :blush:, úgy emlékeztem neked ez már megvan :sweat_smile:. Csak én érzem, hogy illata van a kis szivacsnak? Kipróbáltam már tökéletesen el lehetett vele dolgozni a korrektort, hálistennek. Viszont az aljából nem jött ki egyelőre a korrektor, nem tudom hogy fogom normálisan kitisztítani :thinking:

1 Likes

Gondolom, én voltam az egyik illető. Nagyon sajnálom, nekem semmilyen rossz szándékom nem volt, egyik topicban sem akartam gondot okozni :/. Én is szomorú voltam hogy a feltöltéseink úgymond örökre eltűntek. Mondjuk amiket ott kaptam, úgy éreztem részben nem érdemlem. Na mindegy, meglettem említve és ledorongoltak, amit értek, de olyanok voltak oda írva hogy szerinted jogod volt ahhoz stb. Mihez? Végig csak azt kérdezgettem ki jelentgetett. Hallotta az illető milyen hangsúllyal mondtam, mit gondoltam? Nem. Sok félreértés esett szerintem akkor is és mindig szokott esni. Nem tudom hogy lehetne ezt egy online fórumon kiküszöbölni. Tudom, ne vegyen az ember magára mindent, de hát megemlítettek :/. Szóval sajnálom magam részéről az egészet. Akiket megbántottam, azoktól is elnézést kérek! (Bár nem személyeskedtem egyszer sem, de ha valaki úgy érezte.)

3 Likes

Az unboxing topicot scorpionqueen hozta lètre , es ő kèrte, hogy töröljèk az összeset, ahol ő volt a lètrehozò szemèly, ennyi. Ezèrt nyitottam èn gyorsan egy ùjat. Ez maradni fog, nem fogom töröltetni semmikèpp💗

2 Likes

Nem tudom ez az én ingem is, ezen gondolkodtam, nem tudom. De ha igen, egyetértek @Szandika -val. valóban elég kifogásolható módon lettünk megemlítve az unboxingban, illetve kicsit a sok hűhó a semmiért volt ez az egész is, főleg mert azt hittük valaki jelentget már lassan minden hozzászólásunkat. Erre a nekem célzott számonkérésre csak 1x reagáltam, mert szerintem teljességgel indokolatlan volt az a hangnem amiben megszólítottak. Az Unboxingban már megkövettem magam, hogyha a Forummodi jelentette az offolós hozzászólásokat, itt is megteszem, mert neki ez a dolga. Ha más tette arról megvan a véleményem, de inkább megtartom magamnak, nem akarok vitát szítani vele. Sajnálom az eredeti Unboxingot, de a tulajdonosa kérte a törlését végül, ez az ő döntése volt. Én sem akartam megbántani senkit, noha úgy érzem nem személyeskedtem senkivel, de ha valaki így érezte, akkor tényleg sajnálom.

3 Likes

A tyúkolban összekaptak a csibék, pedig még kakas sem volt a közelben :slight_smile:

2 Likes

Olivaolaj + szappan. :wink:

1 Likes

Én voltam a harmadik aki abban a bizonyos hozzászólásban meglett említve. Olyan módon ami igencsak kifogásolható, főleg, hogy én nem neveztem meg őt sem mást. Sajnálom, hogy magára vette, hogy szerintünk ő jelenti a hozzászólásokat, bár nem tudom ezt miből szűrte le, egyikünk sem említette. Nem állt szándékomban megbántani senkit.
Sajnálom, hogy a topic törlésre került, kár a sok szép képért.

3 Likes

Már bocsi, hogy beleszólok, de őt konkrétan megemlítette név szerint valaki (nem te, de már nem emlékszem, hogy ki), miközben hozzá sem szólt az egészhez.
Én speciel megértem, hogy kiakadt, bár a válasza meg mindenkinek szólt…

A Piacteres topikban is úgy vettem észre, hogy Silvernek nem azzal volt a problémája, hogy a zsibis észrevételeiteket leírtátok, inkább a versikével, ami a “ribi” szót tartalmazta.

Na de mindegy is, abba az egészbe direkt nem szóltam bele, talán pont azért is láttam - véleményem szerint - tisztábban. Szerintem most sem kéne itt újra kezdeni.

8 Likes

Igen, őt vonták kérdőre teljesen egyértelműen, pedig biztos, hogy nem ő volt. Követi a fórumot, már korábban megtette volna. A véleménye megvolt erről régóta (az eredeti piacteres topic is az övé volt, törölte is, hogy ne kapjon egyfolytában értesítéseket olyan témában, amire nem kíváncsi, ezt kulturáltan meg is fogalmazta, de nem jelentgetett nèvtelenül)
Mindegy is, szerintem nem baj, hogy mindenki leírhatta a véleményét és valamennyire meg tudtuk beszélni, biztos érezhető lesz a (remélhetőleg pozitív) hatása a közösségen. Bocsi az offért, tényleg nem kellene újra kezdeni.

3 Likes

Neem, nekem az Ebelin blendere van meg, csak felcsigázott Anhesszenamon ajánlása, mert ennyit szerintem megért :slight_smile: Kinyitottam, tényleg gyümis az illata :sweat_smile:

Nekem se jött ki az alapozó, hiába nyomogattam víz alatt meg próbáltam folyékony szappannal kitisztítani. De lehet ezek is ilyen időnként eldobósak, amikor már nagyon kis használtak lesznek.

1 Likes

Screenshot_20200313-180111 ezzel próbáld meg kimosni :slight_smile: nekem az ecsetekből is, blenderből is kihozta az alapozót, korrektort. :slight_smile: nem kell belőle sok :slight_smile:

3 Likes

Páromtól kaptam, kiváncsi voltam van-e még belőle, miután évekkel ezelőtt megláttam először, és úgy éreztem kiválasztott ez a parfüm :). Úgyhogy haza jöhetett velem :blush: boldogságom határtalan, nagyon finom illatú ez a parfüm :blush::blush:. IMG_20200313_193740

7 Likes

Jaj, de jó!! Úgy örülök, hogy tetszik; tényleg kiválasztott téged ez a parfum, már régóta szeretted volna a Chanelt vagy ezt, és tényleg telitalálat :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

@noisette, áh a Chanel csak egy vágyálom, jó darabig nem lesz pénzem rá . Majd talán egyszer, mikor már dolgozó nő leszek :D. De igen, annyira örülök ennek a parfümnek :)). A tesztert a Lidl-ben kipróbáltam és éreztem hogy na igen, ettől magabiztosabban érzem magam, ez én vagyok :). Mintha mindig is ismertem volna ezt a parfümöt :upside_down_face::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

3 Likes

Milyen figyelmes a parod…nekem is meg van…hidegben volt a legjobb, és elég tartós is :slight_smile:

2 Likes

Jaj ezek a fiúk de édesek :blush: Örülök az örömödnek, nagyon kedves volt párodtól az ajándék :heartpulse: Az egyik barátnőmnek ez a kedvence amúgy :slight_smile:
Chanelből néztél esetleg fújósokat? :slight_smile: Azok megfizethetőek és azért mégis van belőle egy kis élmény otthonra. Egyébként melyik Chanelt szereted? :slight_smile: Hozzád a Mademoiselle-t tudnám elképzelni :gift_heart:

2 Likes