💖 ùj unboxing kèpekkel

Gondolom, a jogosítványt mondták példaként.

ja, jogsim az pl nincs :joy: inkább amiatt aggódom, hogy az útlevelem és a személyim ugyanazon a napon fog lejárni

Szerintem nálunk se lesz sulika jövő héttől. Legalább végre utolérem magam :grin:

1 Likes

Nagyon szép dolgokat hoztatok ide én ma csak egy bokacsizmát vettem :smiley: Ha az is belefér, holnap lefotózom :slight_smile:

@Isabelle majd mesélj a1991 palettáról hogy tetszik olyan szép swatchai voltak fenn a neten :heart_eyes:

1 Likes

Akkor nekem se gáz ha 2 hét múlva jár le a személyim? :smiley: Foglaltam időpontot is pedig, azért elnézek mi a szitu a kormányablaknál :smiley:

Elvileg nem gáz, abban az esetben, ha még akkor is érvényben lesz ez a vészhelyzeti rend :slight_smile:

2 Likes

Csak utána lesz szívás attól tartok… épp most jár le nekem is… mikor máskor :smiley:

2 Likes

Ebben mondjuk igazad van, később nagy szívás lesz. :smiley:
Mondjuk, én is a legjobbkor robbantam le. Totál náthás vagyok, úgyhogy a mai minimális emberekkel való kontaktom is mókás volt.

Jobbulást, tea, méz, gyógyszer, és húzd a fejedre a paplant :slight_smile:

2 Likes

Köszönöm. :slight_smile: Ma már bevetésen volt a gyömbér, a C-vitamin, de nem úsztam meg az orvost, így onnan is kaptam gyógyszert

1 Likes

Jobbulást neked! Én azért reménykedem, hogy a kormányablak működik, tökre szeretnék túllenni ezen…

2 Likes

KM zsibis garázdálkodásom eredménye:
A két kis mono Mac szemhéjpúder. A Fenty púder sajnos elég sötét de talán nyáron jó lesz.
A kis mintákat, fátyolmaszkot ajándékba kaptam a vásárlások mellé.
(+ voltam ma a Dm-ben és a pontjaimat beváltva, ingyen hoztam el a Maybelline új spirálját. A keféje alaján úgy gondolom, hogy nagyon jó lesz)
Kép

11 Likes

Szep haul, izgalmas termekekkel. Leld bennuk oromod! Kivancsian varom a Sensai alapozorol az elso benyomasokat.

Azt hiszem az Alycia palettával jó lesz a viszonyom:)

Miért lett törölve?

Nekem is ez az èrzèsem, holnap ki fogom pròbàlni, mind szèp, de azok a lilàk is gyönyörűek.

Miért került törlésre a régi topik, lehet tudni? Én is lemaradtam jól… :roll_eyes:

1 Likes

Sajnos nem tudom. :frowning:

1 Likes

A piactéri furcsaságokban kicsit forró lett a hangulat és egy időre lezárásra került, és a lezárás alatt az az Unboxing témán folytatódott a dolog, és végül törölve lett.

1 Likes

Én sem maradhattam le a Lovely epres blenderéről, elhoztam az utolsót a Rozimannból nálunk. Egyenlőre nem avatom fel, csak ha elhasználódik majd a másik Ebelines :slight_smile:
20200313_111931

6 Likes