Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

ColourPop Spring Collection, elérhető március 14-től
com

4 Likes

Nem, dehogy! A csupa nagybetű tényleg csak a lelkesedésemet fejezte ki, ahogy @babyhippo írta.:slight_smile:

1 Likes

Nem merek belegondolni, mennyi pénzt tudnék elverni ennél a márkánál.
(Abba se, hogy mennyit elvertem már. Hehe.)

2 Likes

Jaaa, akkor félreértettem eléggé! Én is imádom, most épp a hemi változatát használom, simát még nem próbáltam.

1 Likes

Nekem sima van. Mostanában azt szoktam csinálni, hogy mezei hialuronsavas szérummal összekeverem és felpaskolom-bemasszírozom az arcomba.

Van/ lesz a Cerave márka a patikákban!

2 Likes

Free shipping alatt bevásároltam tőlük :smiley: de nagyon szép ez a kollekció is. Nem tudom mi lesz így :smiley:

1 Likes

Catrice Liquid Camouflage Under Eye Primer
Kicsit feleslegesnek érzem ezt a terméket, de biztosan sokan kipróbálják majd - én nem hiszem :smiley:

Full hülyeség szerintem is, de ezen jót nevettem most… :smiley:

Mert fiatalok vagytok! :smiley:

Ha arra szolgál, hogy ne üljön be az alapozó/korrektor/púder az apró ráncocskákba, akkor akár jó is lehet.

1 Likes

De arra nem jó a sima primer (+szemre való krém)? :smiley:

Óó, hát ez már másfél hónapja kint van a Müllerben. Én hülye pedig meg is vettem! Az értékelésemet elolvashatjátok róla… :smiley:

Juj, akkor le vagyok maradva, én az előbb láttam az instájukon :smiley:
Oh, már látom a kettő 1 csillagos értékelést :slight_smile:

ColourPop-nál nem alszanak… :smiley:
Just My Luck $12

54395433_1272574896229550_706229624329207808_n

8 Likes

Hát, bizonyos kor felett már nem annyira egyszerű. :smiley:

Már mióta könyörögtek az emberek egy zöld palettáért. Tuti rengetegen sikitottak örömükben mikor meglátták. Én mondjuk nem tartok rá igényt, de nagyon szép lett. Van néhány zöld monom az nekem elég.

Smink esetén én teljesen elhatárolódom a zöld színtől, maximum a nagyon sötét khaki zöld jöhet esetleg szóba. Én amúgy nem értem miért kell egy egész palettát egyetlen szín köré építeni, sok zöld árnyalat úgysem tud egyszerre érvényesülni a szemen. Ha én terveztem volna, akkor mondjuk egy 12-es palettában lenne 4-5-6 zöld árnyalat, többi valamilyen más szín. De sajnos nem a ColourPopnál dolgozom :smiley:
Persze más palettákkal biztosan jól kombinálható. Érdekesség, hogy eddig az összes 9 színű palettájukban volt 1-2 neutrális szín, de ebbe egy sem fért bele. Mondjuk régóta “sírt” a nép már egy zöld palettáért, szóval ebben megnyomták rendesen :smiley: Természetesen insta poszt alatt jönnek a hozzászólások, hogy akkor most jöjjön egy piros/sárga/kék paletta :smiley:

1 Likes

Lehet úgy lesz, mint a Huda Obsessions sorozat :))))

1 Likes

Zöööld!! Úristen, zöööld!!!
Nos, én örülök neki.:smiley: Amíg fradista pasival jártam, rá se bírtam nézni, néhány hónapja viszont meg vagyok érte veszve.

5 Likes

Nekem megvan a lila verzió és a barna. Mindkettőt nagyon szeretem. A rózsaszín is nagyon tetszik, de ha rózsaszínt akarok, akkor a Lime Crime palettáimhoz nyúlok, azokban rengeteg van, azért nem vettem meg azt. A pirosnak egy egész paletta szerintem felesleges, ki használ kilenc piros színt, annak fele úgyis rózsaszín lenne meg néhány bordó. Sárgával lehet variálni, nem lenne hülyeség, ebbe is tettek egyet, ami nekem tetszik. A kéknek tuti nagy lesz a sikere, bár engem az érdekel legkevésbé, hiszen a kék szemeim nem igazán festem kékkel :smiley: