Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Biztos vagyunk többen, akik kíváncsian követik a különféle (smink)márkák beharangozott újdonságait, szóval, gondoltam indítok erről egy topikot.

Mi az, ami legutóbb felcsigázta a kíváncsiságod a promó képek alapján, illetve mi az, amiről azt gondolod, hogy biztos nem vásárolnád meg?

Kezdeném is :slight_smile:

Bár kivonták az “original” Naked palettát, az Urban Decay máris előrukkolt a Naked Cherry palettával és egy hozzá illő egész cseresznye témájú kollekcióval. Nekem egyetlen Urban Decay palettám sincs, de erről több helyen azt olvastam, hogy kicsit olyan, mintha a Naked 3 “felturbózott” változata lenne. Várom, hogy több teszt jelenjen meg róla, mert ezekről a meleg tónusú, terrakottás-burgundi (?) színekről mindig nehéz eldönteni kép alapján, hogy vajon hogy festenek valójában. Hogyha kicsit tompább, mályvás színei vannak, akkor nekem izgalmasan hangzik, de azért az árak se lettek alacsonyabbak.

Nekem megvan a Naked Original és a 2-es meg a Naked2 Basics, de a hármastól megszabadultam mert sem a minősége nem tetszett, sem pedig a színei magamon. Évek kellettek hozzá, mire rájöttem, a meleg tónusok nem annyira állnak jól nekem, sőt a pirosas, téglás színektől meg úgy nézek ki mint aki allergiás. Emiatt nekem a Naked Cherry sem jöhet szóba. Viszont a Milaninál megjelent egy hideg tónusú paletta ami hozzánk még nem jött be: Soft&Sultry névre hallgat, arra szívesen beruháznék.

A Nabla új matt monói nagyon érdekelnek, illetve a Nyx Machinist kollekciója. Tegnap belefutottam a F.A.I.R. Cosmetics termékképeibe és teljesen elbűvöltek a préselt minták, de próbálom tudatosítani magamban, hogy azok úgyis lekopnak.:slight_smile:

Jaj, a Nabla matt monóit én is néztem, nagyon mutatósak! Meg a kollekcióhoz tartozó mágneses tok is a szívembe lopta magát a púderrózsaszín alapon aranyszín madártollakkal :heart_eyes: Megnéztem a többit amiről írtál, tényleg nagyon szépek!

Jaj, ahogy Daniele hadonászik azzal az új üres palettával a Nabla videójában, legalább ne mutogatná annyira!:smiley:
Azon csodálkoztam, hogy a F.A.I.R. termékei nem is olyan drágák és többféle méretben lehet őket kapni, meg van minta is, ez nagyon tetszik nekem.

Nálam az Urban Decay Elements a kívánságlistás az új termékek közül.

@Amadea: a kis Daniele nekem nagyon szimpi. A hadonászásával együtt:) Olyan kis lelkes. És nekem a munkái is tetszenek, bevallom. A Nabla palettáival együtt, természetesen!

Én ha meglátok egy új termék beharangozót, 10-ből 8-nál esküszöm, azt érzem, hogy kell nekem! Aztán jön a racionalitás, ami ezt szerencsére rendre felülírja.
Ui.: A Nabla palettákra a felülírás nem vonatkozik.

Én is bírom, külön tetszik, hogy nem angolul beszél, annyira átadja a lelkesedését az olasz nyelv, bellllissiiimaaa, olyan cuki.:slight_smile:
Halál veszélyes a Nabla instája, nem tudom, hogy csinálják, de minden kell, amit befotóznak. Egy katonai bakancsot is el tudnának nekem adni.
Az utóirat logikus érvekkel alátámasztott axióma!:smiley:

Jaaj, a Nabla nekem is nagy kedvencem! Most is várok éppen egy rendelést, korrektor, meg az új matt színekből három.
Daniele. Már azt imádom, amikor beköszön, hogy: Ciao ragazzi! :smiley:
Van egy videó, amikor a modell lány őt sminkeli, hát baromira nem értem, hogy mit beszélnek, de nagyon cukik.

Majd írj a korrektorról, nagyon nézegettem (dehogy vettem az új mattok közül, ééén, ugyan már), de erőt vettem magamon.

https://www.anastasiabeverlyhills.com/sultry-eye-shadow-palette/ABH01-18176.html BEvallom nekem ez most nagy vágyam. Ez lenne a 2.ABH palettám a Soft Glam után. Annyira szuper az a paletta, hogy tuti nem csalódnék benne, mivel pont a színeimet tartalmazza.

Ok. Ma kaptam pont az értesítést, hogy mehetek a postára a csomagért, de sajnos délelőtt nem értem rá, így hétfőre marad.
A korrektorra én is nagyon kíváncsi vagyok. A Close-up kollekcióból a legvilágosabb (porcelain) árnyalat. Remélem, ez végre megfelelő színű lesz…

Nekem is nagyon tetszik. Jelenleg a Modern Renaissance és a Subculture van meg. Kiváló minőség mindkettő, biztosan a Sultry is hasonlóan jó.

No, a Modern Renaissance a másik ami még a Wishlistemen van, bár alacsonyabb helyen, de nem bánnám ha ahhoz is tudnék nyúlna, aha épp ahhoz lenne kedvem:)

Huda Beauty új palettája :heart_eyes: nagyon megfogtak a színek

Lányok, láttátok a dm-ben a nemrég megjelent 182 days by trend it up állványt?

Elcsábultam, megvettem 2 szemhéjpúder palettát. Tettem fel róluk swatchokat egy új topikba :slight_smile: Majd KM-re is írok véleményt, ha összebarátkoztunk.

A Nabla korrektorról. Tegnap ki is próbáltam, nem volt türelmem. :grinning:
Először is, bár a kiszerelés nagynak tűnik, valójában 4 ml termék van benne, ami azért nem több a szokásos mennyiségnél, inkább kevesebb. Másrészt viszont iszonyatosan erős, nagyon jól fed. Nem tudom, hogy ez a pigmentáltság miatt van, vagy valami mástól, de a szokásos mennyiség a szemem alatt nagyon soknak bizonyult. Tehát mégis kiadósabb.
Egyébként szépen bírta egész este, nem ült be ráncba, nem szárított.
Ja, és ez az árnyalat végre tényleg nagyon világos.

Köszi, hogy megírtad, akkor jó vétel volt a véleményed alapján.:slight_smile: Egy darabig nemigen kell korrektort vennem, de ha esetleg kedvem szottyanna rá, észben tartom, hogy bátran megvehetem.

Nabla Poison Garden paletta: hát nincsenek ezek tekintettel a gyenge női szívekre?!