Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Mondjuk pont 5 perce állapítottam meg, ahogy a tükörbe néztem, hogy a Too Faced Better than sex is elmehet a sunyiba. Én nem tudom, hogyan csinálja, de most a szemem alját már úgy megfogta, mintha karikás lenne, pedig az alsó pillákat nem is festettem ki. :imp:

Egyébként a Great Lashtől is pandásodtam, csak 20 éve még nem zavart. :smiley:

1 Likes

@Kokapu, nem tudom ,melyik topikban írtad, hgoy érdekelne a Lorac mega pro Paletta. Nekem megvan, a Lorac mega pro 3-mal együtt rendeltem, de csak 1-et szeretnék megtartani. Mindjárt teszek fel képeket róla, ha érdekel ,akkor írj, és áprilisban viszem ezt is :slight_smile: 20190302_124359 20190302_124439

2 Likes

Igen, igen, igen, igen és igen!
(nem csak a 20 karakter miatt, hanem mert örülök a hírnek :smiley:)

3 Likes

Isabelle a személyes dílerünk lassan.:slight_smile:

4 Likes

Haha!! Ez jó! :slight_smile: Én is várom már a Hudámat tőle… :heart_eyes:

4 Likes

:star_struck::joy:ez jó most jót nevettem , khm na igen , sebaj van nálam rosszabb is, úgy értem, fanatikusabb :blush:

3 Likes

Ez kedveskedés akart lenni.:slight_smile:

1 Likes

Tudom ám :wink: köszönöm :kissing_heart::kissing_heart: a megjegyzés css saját magam megnyugtatása volt :joy:

2 Likes

A hobbiknak van egy ilyen gyűjtögetésre sarkalló természete.:slight_smile:

1 Likes

Close-up felirat van rajta… szerintem is alapozó.
Én a zöld palettájukat várom nagyon.

1 Likes

Én is a zöld palettàt várom :heart:

2 Likes

Rájöttem, hogy a vajpuha matt formula-finish a gyengém szemhéjpúderben. Persze szeretem a fényeseket is, de ezzel lehet a legjobban megfogni, és hát a Nabla elég jó ebben.:slight_smile:

2 Likes

A matt kollekciós monókat nem próbáltam, de van 2 matt monóm a màrkától Petra és City Wolf. Nagyon jó minőség amit eddig próbáltam a Nablától.

1 Likes

Új Tarte paletta
Rainforest of the Sea™ high tides & good vibes $39

4 Likes

TO Squalane arctisztító :scream:
Minden bőrtípusra ajánlott, €7.20, 50 ml. (Én kicsit keveslem.)

5 Likes

SZKVALÁÁÁN!!!
Hülye20

2 Likes

Nekem így nem tetszik magyarosan írva :joy: Azért írtad?:grinning:

1 Likes

Szerintem Amadea csak ennyire kitörően örüüül. :face_with_hand_over_mouth:

1 Likes

Nos, így láttam magyarul leírva, úgyhogy így is írom.

Mármint azért írtad nagybetűvel először, hogy engem kijavíts? :smiley: Nekem mindegy te hogyan írod :slight_smile: :see_no_evil: