Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Már volt korábban is, én a decemberi akcióban (-30%) onnan rendeltem a Mini Masquerade-t, a Mini Magicet és a Saharant is. :slight_smile:

Nem tudom miért mutatja ezt a hozzászólásomat, szinte egyből a küldés után töröltem.

1 Likes

A MAC-nél ma jelent meg nálunk az új cseresznyevirágos kollekciójuk :cherry_blossom:

1 Likes

Egy egész termékcsalád lesz a Nablánál, az alapozó 20 színben lesz.

android

4 Likes

Új ND paletta, All Neutral BIBA palette, $129

Mit szóltok?

5 Likes

Szép, de ezek a színek nem annyira különlegesek. A márka pedig számomra eléggé túlárazottnak tűnik. Ennyit nem adnék egy szemhéjpúder palettáért.

Szép alapvetően, csak már kicsit unalmas a sok tégla-, teve-, mustár-, marsala és narancsszín a palettákban. Az elmúlt 1-másfél évben ezek hódítanak és a paletták 70%-át kiteszik. Mondjuk szeretem őket, de van Naked heat, Soph x Extra spice és TF Gingerbread spice, ők elég változatosak nekem ha ilyen meleg narancsos sminkre vágyom.

1 Likes

Ugyanezeket gondolom, mint ti. Elég brutál az ára valóban, én sem adnék ennyit soha érte. Nekem a Jaclyn Hill paletta elégíti ki a narancsos-vöröses színek utáni vágyamat. Marsala szín… ma is tanultam valamit :slight_smile: Ráadásul én ezt a színt nagyon szeretem :smiley:

1 Likes

Ó a Jaclyn Hill :slight_smile: Milyen? Nekem úton van :slight_smile: Ajándékpénzből vettem és igazad van tényleg abban is a sok a meleg szín. De ő annyira jól variálhatónak tűnik hogy nem tudtam végül ellenállni :slight_smile: Versenyben volt a már emlegetett Sultry, illetve a Juvia masquerade is de végül nyert a JH.
Ja igen, a marsala az a jó kis borvöröses-barna :slight_smile:

1 Likes

Nagyon-nagyon imádom! :slight_smile: Mondjuk nekem kicsit túl színes, de majd kísérletezek vele. Amelyik színeket próbáltam már, azok viszont nagyon csodásak. Egyedüli negatívum amit meg tudnék említeni az a hatalmas mérete, nem áll kézre, könnyű leejteni, nem utazásbarát stb. Viszont pozitívum ebben, hogy jó nagyok a panek.
Nem olyan régen szerezte be @Anheszenamon is, neked azóta mi a tapasztalod vele? :slight_smile:

1 Likes

De jó ezt hallani :slight_smile: Igen valóban brutál nagy paletta, gondolkodtam is hogy utazáshoz max úgy tudom majd vinni hogy törcsibe csomagolva a bőröndbe a ruhák közé, hogy nehogy sérüljön :laughing:
Én nagyon várom a türkizes és lilás színeket, ugyanis ilyen színeim nem nagyon vannak. Azaz van egy Revolution Mermaids forever de sajnos nem túl pigmentáltak benne az említett színek :frowning: Fel is tettem eladásra már egy ideje.

Nagyon szeretem, csodálatosak a színek. Egy pillanatra sem bántam meg, hogy megvettem. Szinte már mindent színt kipróbáltam magamon. A variációk száma végtelen. Szuper paletta. :heart:

2 Likes

De jó, remélem en is így fogom szeretni, ahogyan Ti :slight_smile:

A mérete a gondom nekem is a Jaclyn Hill palettával, elég ritkán veszem kézbe. Amúgy a legalsó sorban, balról a harmadik szín a kedvencem belőle. Azt valamiért imádom. :smiley:

2 Likes

A Diva? Hát szép is :star_struck:

3 Likes

Igen, csak az enyémen még nincsenek nevek megadva.

Denona: kijött a sunset, tele narancsos, barnàs színekkel, utána a Gold, arany ès barna árnyalataival, most meg kiad egyet barnás, ès arany vegyesben. Ezzel kellett volna kezdeni . Gyönyörűek kèrdès nélkül, de 15 szìnből 10 arany különböző árnyalataival mèg nekem is sok :rofl:. - gold- . Amùgy meg a 2 nagy palettàban vannak hasonlò szìnek. Meggyőztem magam :star_struck::stuck_out_tongue_winking_eye:

Nabla szps:

1 Likes

Valaki említette, hogy lehet, a CP a Huda kis paletták mintájára fog palettákat megjelentetni:


Itt látszik az összeillőség.

3 Likes

Viszont a Sol és a Mar már régebb óta megvannak, mint a kis Hudák, nem? Most gyorsan ránéztem, Instagramon 2018. júliusában már volt róluk fenn kép. Bár azok még nem is annyira egy színt képviselnek, mint az újak. :smiley: