Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

H&M Starstruck/Into the sunset paletta, 8990.- Hogy mennyi?! :smiley:

hmgoepprod

hmgoepprod%20(1)

0 Likes

Anastasia Beverly Hills The Sunset Set $48

Anastasia Beverly Hills The Daytime Set $50

abh

1 Like

Tetszik a Daytime négyes! Rá fogok nézni, ha megérkeznek.

0 Likes

Nekem is az tetszik jobban. Érdekes, hogy abban a szettben díszesebb a folyékony rúzsok csomagolása. Lehet ez adja a 2 dollárnyi különbséget :smiley:

0 Likes

ColourPop BFF szemhéjtusok - $8, elérhetőek február 15-től. Elég menő a fehér, persze én maradok a klasszikus feketénél ha tusról van szó :slight_smile:

4 Likes

na, ez mondjuk jó vicc… :smiley: biztos, hogy nem vennék ennyiért szemhéjpalettát a H&M-ből

2 Likes

Hát igen, kicsit túlzás. Ennyiért már inkább vennék egy Zoevát, de még az is olcsóbb.
Amúgy AvianaRahl tesztelte a videójában (letagadom, hogy néztem :joy:) és még potyog is.

1 Like

ez a te guilty pleasure-öd :smiley:

1 Like

Nem tudom, otthon milyen áron mennek az új ecseteik (vagy csak nekem új?), de itt egészen vicces, MAC árszínvonalra pozícionálták őket.

0 Likes

Hát ez izgi (imádom a Trónok Harcát). Habár az ennyire kék szín nem az én világom.
FB_IMG_1550830920826

4 Likes

Zoella x ColourPop
Elég vicces ez a “brunch” design, nekem nem jön be :stuck_out_tongue:

1 Like

A Tarte létrehozta a testvérmárkáját, Sugar Rush nevet adta neki. A márka célközönsége a Z-generáció, ezáltal pénztárcabarátabb az egész vonal, max. 30 dollárba kerülnek a termékek. A design színes, édességekre hajaz, a termékek pedig gyümölcsös, édes illatúak.

1 Like

Hááát… nekem nem jönnek be ezek a Polly Pocket-re emlékeztető (mintha gyerekeknek készült sminkcuccok lennének) dizájn, Jeffree Star rúzsaitól is a csillagok meg a rózsaszín tartott vissza sokáig.

0 Likes

Hát nekem sem… egyik ilyen szuper színes kollekció sem tetszett.

1 Like

Új BH Cosmetics paletta! - Opalescent $24.
Egyszerű, de nagyszerű, tavaszias színösszeállítás, bár kicsit sok a barna benne.

3 Likes

Nagyon szép! Tetszenek ezek a színek.

2 Likes

Ezt nezzetek! Uj ABH paletta. Nem vagyok egy ABH fan a porolas miatt, de ezt tuti megveszem!
Ugy orulok, hogy egyre tobb elenk szinu paletta jelenik meg.
Nektek tetszik?
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

4 Likes

Hű, nagyon jól néz ki. Nem csak a színek, hanem úgy összességében is.

1 Like

Igen!
Remelem a minosege is jo lesz, mert ugye nem mindegyik ABH paletta a legjobb.
Nekem csak a Norvina van meg, amire nem hallottam panaszt a klasszikus ABH porolason kivul, de az engem elegge zavar.
Ha a Juvia’s Place ilyen olcson ilyen tokeletes minoseget tud produkalni, nem ertem az ABH miert nem. Te biztos megertesz.
Errol jut eszembe, kepzeld 30% offal tudott a parom venni nekem par JP palettat az Ultaban. A Tribe-ot is nagyon szerettem volna, de az sajnos nem volt. A Warrior, a Magic Mini es az Afrique erkezik.:star_struck::star_struck::star_struck:

1 Like

Nekem a Soft Glam az egyik kedvenc palettám, annyira az nem is porol. Viszont az a paletta valahogy nagyon passzol hozzám, imádom.

Hát igen, én is el szoktam ezen gondolkodni, hogy a Juvia’s-nak vajon mi lehet a titka? És a minőség mellett még a mennyiség is kiemelkedő. Érdekes, a Magic nekem nem állt a kívánságlistám elején, de most a négyből (Magic, Masquerade, Saharan, Tribe) mégis ahhoz nyúlok leggyakrabban. Ahh, a Warriort én is kinéztem még, a legközelebbi akciónál szerintem azt rendelem.

Jó is egy ilyen férj! :grinning::wink:

1 Like