Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Hát ez izgi (imádom a Trónok Harcát). Habár az ennyire kék szín nem az én világom.
FB_IMG_1550830920826

5 Likes

Zoella x ColourPop
Elég vicces ez a “brunch” design, nekem nem jön be :stuck_out_tongue:

2 Likes

A Tarte létrehozta a testvérmárkáját, Sugar Rush nevet adta neki. A márka célközönsége a Z-generáció, ezáltal pénztárcabarátabb az egész vonal, max. 30 dollárba kerülnek a termékek. A design színes, édességekre hajaz, a termékek pedig gyümölcsös, édes illatúak.

2 Likes

Hááát… nekem nem jönnek be ezek a Polly Pocket-re emlékeztető (mintha gyerekeknek készült sminkcuccok lennének) dizájn, Jeffree Star rúzsaitól is a csillagok meg a rózsaszín tartott vissza sokáig.

1 Likes

Hát nekem sem… egyik ilyen szuper színes kollekció sem tetszett.

1 Likes

Új BH Cosmetics paletta! - Opalescent $24.
Egyszerű, de nagyszerű, tavaszias színösszeállítás, bár kicsit sok a barna benne.

4 Likes

Nagyon szép! Tetszenek ezek a színek.

2 Likes

Ezt úgy hívják, hogy egymást taszigáljuk a bűn újabb bugyrai felé.:smiley:

5 Likes

Violet Voss - Sugar Crystals $42, március 12-én jelenik meg.
Extrém… legalábbis a felső sor biztosan.

52712853_318719795659824_4859470124911951872_n

3 Likes

úúú de megnézném azokat az alsókat mindenféle színű alapon.

Morphe Bronze Glow Collection - elérhető február 28-tól.
Morphe 35G Bronze Goals Artistry paletta

IMG_20190227_050703

6 Likes

Szép kollekció.:slight_smile:

1 Likes

Nagyon szép, de úgy kellett még egy meleg színekből álló paletta a beauty világnak, mint egy falat kenyér :grinning: (nem)

3 Likes

De hát alig van ilyen a piacon!:smiley:

3 Likes

Maybelline Dream Urban Cover alapozó £10.99
Íme az ígéretek:

  • 20 árnyalatban érhető el
  • full coverage, mégis könnyed viselet
  • flawless finish (ezt hogy mondjuk magyarul?:grinning: (Tehát nem matt és nem is dewy)
  • normál/száraz bőrre
  • SPF50
  • antioxidánsok segítségével védi a bőrt a környezeti ártalmakkal szemben (E-vitamin, B3-vitamin, baikalein) Utóbbira rákerestem, a bajkáli csucsóka kivonata, mely Kínában egy gyakran használt gyógynövény.
  • alkalmas érzékeny bőrre is, nem komedogén, képes a bőrbe zárni a nedvességet (“lock in moisture”)

Úgy néz ki, hogy nagyon ráfeküdtek a témára, kíváncsi leszek rá (és az összetevőkre).

K%C3%A9pkiv%C3%A1g%C3%A1s

6 Likes

Hű, de szuper, jól hangzik, főleg az SPF50 miatt. Azt sajnálom, hogy száraz-normál bőrre ajánlott :frowning:
Az ilyenekkel mindig befürdök, mert 4-5 óra múlva már diszkógömb a fejem, és totál elkezd “pelyhesedni” a bőrömön az egész :frowning: Na mindegy, majd máskor! :smiley:

1 Likes

Tényleg jól hangzik, bár az SPF 50, a full coverage és a könnyed viselet nekem nehezen jön össze, bár nyilván azért elképzelhető.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem még egy Maybelline alapozó sem vált be, ezen a téren már nem is kísérletezem a márkával. Talán a rúzsok azok, amiket szeretek tőlük.

3 Likes

Az Affinitone-t szerettem huszonévesen, de feltehetőleg csak mert akkoriban még csak drogériás alapozókat használtam. Mindig, mindegyik lejött orrfújásnál és persze nyomot hagyott ruha nyakán, mobiltelón.
Amióta ELDW és MAC alapozókat használok, rá sem néztem egyik drogériásra sem. Nem sznobságból, hanem egyszerűen ég és föld. Ami még bejött: Pupa Made to last és Yves Rocher Youth glow.
Maybelline nekem is rúzs ami tetszik tőlük, ill. az új Snapscara spiráljuk veszettül jó!!

3 Likes

Nekem sajnos a spiráljaik sem váltak be, pedig kuponos napokon előszeretettel próbálgattam, de mindegyik maszatolódik rajtam.
Pedig megboldogult ifjúságomban a Great Lash volt A SPIRÁL. :smiley:

Én a régi verziós Dream Satin Liquidet szerettem, meg is rendeltem az új verzióját lookfantasticról, csak még nem jött meg. A többi alapozójuk nekem sem vált be, szempillaspirálok viszont igen, rúzsokat nem próbáltam tőlük.