Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Én azt szoktam, hogy olyan képet keresek róla, amin valaki a száján viseli. Persze még így is csalóka lehet, mert van, hogy éppen olyan a szín, csak nekem nem áll jól. Igaz, én üzletben vett rúzzsal is jártam már úgy, hogy a kezemen szép volt, rajtam meg nem állt jól.

1 Likes


KathleenLights x ColourPop loose pigmentek.
Bocsi ha valakinek már sok a ColourPopból :grinning: Mostanában nagyon rákattantam a márkára.

Itt akkor fel is tenném a kérdést, hogy mikor itt vagyunk a szebbnél szebb szemhéjpúderek tengerében, mi értelme van külön venni még ilyen loose pigmenteket? Szerintem nem túl praktikus még külön rakosgatni egy kis tégelyt. Mondjuk azt látom, hogy ajánlott nedvesen felvinni, tehát pl. keverhetünk belőle tus színt. Egyéb? :grinning: Én mindig is féltem a por állagtól, hogy majd potyog össze-vissza.

1 Likes

Megjelent az IT Cosmetics az osztrak Douglas webshopban, nem minden termekuk, de a hiresebbek kaphatoak. A CC kremuket es a hires korrektorukat regota nezegetem a neten, nagyon draga, valami akcio keretein belul azert megveszem majd.
The Ordinary is lesz azt irjak.

2 Likes

Az IT Cosmetics CC krémjéről eddig én is csupa jót hallottam. Ha megveszed, kíváncsi leszek a véleményedre.

1 Likes

Az nekem is a wishlistemen van. De lehet nem űbereli az Erborian CC-t. Az hatalmas kedvencem.

Én a Haevenly ecseteikre lennék nagyon kíváncsi, olyan ismerőseim dicsérték, akik nagy ecset guruk.

Én nagyon szeretem az it c. Ecseteit, van vagy 10 darab :rofl::see_no_evil: és sikerült rendelnem ma Douglasból is egy 5- ös készletet , mert leárazták . Nagyon puhák és jó velük dolgozni- ez a púder és pirosító ecsetekre vonatkozik. A szemhéjpúder ecseteket még tesztelnem kell. Persze féláron és harmadáron vettem őket 10-20 eur körül, 40 eurós teljes áron tuti csak 1 db lenne kipróbálás céljából

2 Likes

Na most már még kíváncsibb vagyok rájuk!

Highlighter paletta?! Még pirosítónak is túl erős színek szerintem :grinning: (Legvilágosabb kivételével)

2 Likes

Nagyon szép de max. szemhéjra tudnám csak elképzelni. Legalábbis magamon.

1 Likes

uhh de szép… de igazad van, ez csak sötétebb bőrszínen mutat jól highlighterként. (vagy fantáziasminkekhez, pl. a lila pont jó lenne egy Milka tehén minkhez :smiley: )

6 Likes

H&M Starstruck/Into the sunset paletta, 8990.- Hogy mennyi?! :smiley:

hmgoepprod

hmgoepprod%20(1)

Anastasia Beverly Hills The Sunset Set $48

Anastasia Beverly Hills The Daytime Set $50

abh

2 Likes

Tetszik a Daytime négyes! Rá fogok nézni, ha megérkeznek.

Nekem is az tetszik jobban. Érdekes, hogy abban a szettben díszesebb a folyékony rúzsok csomagolása. Lehet ez adja a 2 dollárnyi különbséget :smiley:

ColourPop BFF szemhéjtusok - $8, elérhetőek február 15-től. Elég menő a fehér, persze én maradok a klasszikus feketénél ha tusról van szó :slight_smile:

5 Likes

na, ez mondjuk jó vicc… :smiley: biztos, hogy nem vennék ennyiért szemhéjpalettát a H&M-ből

3 Likes

Hát igen, kicsit túlzás. Ennyiért már inkább vennék egy Zoevát, de még az is olcsóbb.
Amúgy AvianaRahl tesztelte a videójában (letagadom, hogy néztem :joy:) és még potyog is.

2 Likes

ez a te guilty pleasure-öd :smiley:

1 Likes

Nem tudom, otthon milyen áron mennek az új ecseteik (vagy csak nekem új?), de itt egészen vicces, MAC árszínvonalra pozícionálták őket.