Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Nálunk semmi gond nem lenne sem a rózsaszín, sem a zöld pillákkal. :slightly_smiling_face:

Az tök jó.:slight_smile: Elvileg nálunk se zavarja a főnököt a körömlakk meg a smink, de nem hiszem, hogy előfordult volna ilyen színes spirál eddig itt.
De lehet, hogy rendelni fogok.:smiley:

Egy ilyen színre én is beneveznék. Szerintem barna szemhez szuperül mutatna :blush:
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

@Kokapu által is említett Nabla rúzsok. Szerintem tök jó, hogy külön textúrákkal készülnek.
Engem az indie lips, nolita és allusive árnyalatok fogtak meg így swatch alapján.
Nektek hogy tetszik?

Természetesen az összes kell.:smiley:

Na, jó, 5-6 darabot szúrtam ki elsőre.
@Kokapu, te?

Én egy hét darabot néztem ki elsőre: lust, lover’s sheep, platonic love, allusive, party in paris, masterpiece és backbeat. :smiley:
Első körös valószínűleg a party in paris, a masterpiece és a lover’s sheep lenne.
FB_IMG_1548450130859

Aki instán nem tudja megnyitni:

Remélhetőleg színhűek a swatchok. A Jolie-nál jártam úgy, hogy sokkal világosabb. Hordható, de nem az a szép szín, mint a képeken.

Én azt szoktam, hogy olyan képet keresek róla, amin valaki a száján viseli. Persze még így is csalóka lehet, mert van, hogy éppen olyan a szín, csak nekem nem áll jól. Igaz, én üzletben vett rúzzsal is jártam már úgy, hogy a kezemen szép volt, rajtam meg nem állt jól.

KathleenLights x ColourPop loose pigmentek.
Bocsi ha valakinek már sok a ColourPopból :grinning: Mostanában nagyon rákattantam a márkára.

Itt akkor fel is tenném a kérdést, hogy mikor itt vagyunk a szebbnél szebb szemhéjpúderek tengerében, mi értelme van külön venni még ilyen loose pigmenteket? Szerintem nem túl praktikus még külön rakosgatni egy kis tégelyt. Mondjuk azt látom, hogy ajánlott nedvesen felvinni, tehát pl. keverhetünk belőle tus színt. Egyéb? :grinning: Én mindig is féltem a por állagtól, hogy majd potyog össze-vissza.

Megjelent az IT Cosmetics az osztrak Douglas webshopban, nem minden termekuk, de a hiresebbek kaphatoak. A CC kremuket es a hires korrektorukat regota nezegetem a neten, nagyon draga, valami akcio keretein belul azert megveszem majd.
The Ordinary is lesz azt irjak.

Az IT Cosmetics CC krémjéről eddig én is csupa jót hallottam. Ha megveszed, kíváncsi leszek a véleményedre.

Az nekem is a wishlistemen van. De lehet nem űbereli az Erborian CC-t. Az hatalmas kedvencem.

Én a Haevenly ecseteikre lennék nagyon kíváncsi, olyan ismerőseim dicsérték, akik nagy ecset guruk.

Én nagyon szeretem az it c. Ecseteit, van vagy 10 darab :rofl::see_no_evil: és sikerült rendelnem ma Douglasból is egy 5- ös készletet , mert leárazták . Nagyon puhák és jó velük dolgozni- ez a púder és pirosító ecsetekre vonatkozik. A szemhéjpúder ecseteket még tesztelnem kell. Persze féláron és harmadáron vettem őket 10-20 eur körül, 40 eurós teljes áron tuti csak 1 db lenne kipróbálás céljából

Na most már még kíváncsibb vagyok rájuk!

Highlighter paletta?! Még pirosítónak is túl erős színek szerintem :grinning: (Legvilágosabb kivételével)

Nagyon szép de max. szemhéjra tudnám csak elképzelni. Legalábbis magamon.

uhh de szép… de igazad van, ez csak sötétebb bőrszínen mutat jól highlighterként. (vagy fantáziasminkekhez, pl. a lila pont jó lenne egy Milka tehén minkhez :smiley: )