Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Kár, hogy ilyen tapasztalatot szereztél. Anna, a tulajdonos, nagyon kedves, segítőkész, többször leveleztem vele, biztosan orvosolná ezt a gikszert. :writing_hand:

A Hudában a csillogó színek nagyon érdekesen néznek ki, kíváncsi vagyok, mennyire működnek élőben.
Érdekes, én meg a pici Lime Crime-okat néztem, olyan kis cukik.

A rózsaszínes engem is vonzott (a nevét elfelejtettem), de annyi highlighterem van, rózsaszinesek is, hogy felesleges lenne.

Igen ez a rózsaszínes. Nekem is az tetszik. De inkább most hasznàlgatom ami van. Viszont nèzegettem a Gotham nevű kontúrszínt, nagyon tetszik ès nekem csak bronzosítóim vannak. Lehet, hogy jövő hónapban meg is rendelem. Az àllandó kollekció része. Csak nem tudom mennyire világos. Meg a Citron nevű szemhèjpúder is különlegesen gyönyörű szín, mèg azt néztem ki.

A Gotham néhányszor nekem is átfutott az agyamon. Ha jól emlékszem, @Kokapu-nak talán van, meg tudja mondani, mennyire világos.
A Ctiront csak ajánlani tudom.:slight_smile:

Neked is megvan a Citron? Élőben is annyira gyönyörű mint a netes swatchokon?

Igen. A nablás videókon ugye eléggé odanyomja az ujját a swatcholó személy, de nagyon szép szín, úgy néz ki.

Jeleztem nekik e-malben, sajnos válaszra sem méltattak.
Maguk a termékek szuperek, szerencsére nem ajándékba szántam őket, vagy ilyesmi, úgyhogy :woman_shrugging:

Hát ezt őszintén sajnálom, és meg is lep, meg kell, hogy mondjam…

Igen, nekem van Gotham. Csak nagyon világos bőrre ajánlom, mert tényleg nagyon enyhe.
Olyankor használom, amikor hétköznapra olyat akarok, ami éppen csak látszik.

ColourPop Velvet Blur Lux rúzsok. Ki mit gondol? :smiley: Nekem nagyon szimpi a formula. Azt ígérik, hogy matt, de mégis selymes textúrájú, “blurring” effekttel, emellett pigmentált és mégsem szárít. Egy esetleges free shippingnél biztos rendelek egyet.
com

Január 24-től lesznek kaphatóak és $8-ba kerülnek majd. Elvileg 13 hónapig kísérleteztek a kefén valamint a formulán, és több mint 5000 féle kombinációt próbáltak :smiley:

Pff, a Nablánál új matt rúzsok lesznek, 3 féle textúrában.
katana

Nagyon durván néznek ki.:smiley:

Hát az biztos :smiley: Hozzászólások alapján amúgy sokan hiányolják így is a barnát… Mondjuk engem nem érint ez a probléma, úgyis csak feketét használnék :smiley:

Elképzeltem magam, ahogy belibegek a munkahelyre rózsaszín pillákkal…

Nekem mindig vágyam volt egy ibolya lila spirál. Egyszer vettem is egy Avont, de a sötét szempilláimon semmi sem látszott.

Olyan sejtelmesen lilát, ami plusz érzést ad, vagy vadító lilát?
Én egy mini zöld szempillaspirált vettem a Macben, de mintha semmi nem lenne a pilláimon.

Ilyet:

purplelashes

Ezek a színes spirálok annyira jól néznek ki. Még sosem rendeltem a Colourpoptól, de most majd lehet, hogy elcsábulok :smiley:

Amiket eddig próbáltam (Avon, Miss Sporty, Alverde), nagyon gyengén muzsikáltak. Már újonnan szörnyen sűrű állaguk van, alig tapadnak a pillákra, nem élénk a színük, nem nagyon lehet építgetni…