Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Igen, nekem van Gotham. Csak nagyon világos bőrre ajánlom, mert tényleg nagyon enyhe.
Olyankor használom, amikor hétköznapra olyat akarok, ami éppen csak látszik.

1 Likes

ColourPop Velvet Blur Lux rúzsok. Ki mit gondol? :smiley: Nekem nagyon szimpi a formula. Azt ígérik, hogy matt, de mégis selymes textúrájú, “blurring” effekttel, emellett pigmentált és mégsem szárít. Egy esetleges free shippingnél biztos rendelek egyet.
com

4 Likes

Január 24-től lesznek kaphatóak és $8-ba kerülnek majd. Elvileg 13 hónapig kísérleteztek a kefén valamint a formulán, és több mint 5000 féle kombinációt próbáltak :smiley:

4 Likes

Pff, a Nablánál új matt rúzsok lesznek, 3 féle textúrában.
katana

3 Likes

Nagyon durván néznek ki.:smiley:

1 Likes

Hát az biztos :smiley: Hozzászólások alapján amúgy sokan hiányolják így is a barnát… Mondjuk engem nem érint ez a probléma, úgyis csak feketét használnék :smiley:

Elképzeltem magam, ahogy belibegek a munkahelyre rózsaszín pillákkal…

2 Likes

Nekem mindig vágyam volt egy ibolya lila spirál. Egyszer vettem is egy Avont, de a sötét szempilláimon semmi sem látszott.

1 Likes

Olyan sejtelmesen lilát, ami plusz érzést ad, vagy vadító lilát?
Én egy mini zöld szempillaspirált vettem a Macben, de mintha semmi nem lenne a pilláimon.

Ilyet:

purplelashes

5 Likes

Ezek a színes spirálok annyira jól néznek ki. Még sosem rendeltem a Colourpoptól, de most majd lehet, hogy elcsábulok :smiley:

Amiket eddig próbáltam (Avon, Miss Sporty, Alverde), nagyon gyengén muzsikáltak. Már újonnan szörnyen sűrű állaguk van, alig tapadnak a pillákra, nem élénk a színük, nem nagyon lehet építgetni…

1 Likes

Nálunk semmi gond nem lenne sem a rózsaszín, sem a zöld pillákkal. :slightly_smiling_face:

Az tök jó.:slight_smile: Elvileg nálunk se zavarja a főnököt a körömlakk meg a smink, de nem hiszem, hogy előfordult volna ilyen színes spirál eddig itt.
De lehet, hogy rendelni fogok.:smiley:

Egy ilyen színre én is beneveznék. Szerintem barna szemhez szuperül mutatna :blush:
%5Bhu.upload_selector.default_image_alt_text%5D

4 Likes

@Kokapu által is említett Nabla rúzsok. Szerintem tök jó, hogy külön textúrákkal készülnek.
Engem az indie lips, nolita és allusive árnyalatok fogtak meg így swatch alapján.
Nektek hogy tetszik?

6 Likes

Természetesen az összes kell.:smiley:

4 Likes

Na, jó, 5-6 darabot szúrtam ki elsőre.
@Kokapu, te?

Én egy hét darabot néztem ki elsőre: lust, lover’s sheep, platonic love, allusive, party in paris, masterpiece és backbeat. :smiley:
Első körös valószínűleg a party in paris, a masterpiece és a lover’s sheep lenne.
FB_IMG_1548450130859

3 Likes

Aki instán nem tudja megnyitni:

2 Likes

Remélhetőleg színhűek a swatchok. A Jolie-nál jártam úgy, hogy sokkal világosabb. Hordható, de nem az a szép szín, mint a képeken.