Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Az életveszély elkerülésére ajánlom inkább a kis kedvencünk újabb attrakcióját:

3 Likes

Hát “sajnos” úgy tűnik, hogy a belbecs is gyönyörű, nemcsak a külcsín. :heart_eyes:

1 Likes

Jaj, de cuki, csókot dob a végén! Annyira jó amúgy a szemöldöke.
A Nabla hogy csinálja, hogy bármit hoznak össze, az kell nekem?

2 Likes

Biztosan láttátok már, de ha mégsem:
A Nabla új, Holiday kollekciója már kapható Pinkpandán és onlinebeauty.hu oldalon is.

3 Likes

Te rendelsz valamit?

Egyszer rendeltem eddig az onlinebeauty.hu-ról (2 Nabla folyékony rúzst) és annyira szedett-vedett, kopott csomagolásban érkeztek, teljesen elment a kedvem attól, hogy tőlük vásároljak :confused:

Hozzám mindig hibátlan csomagolású termékek jöttek eddig, rövid szállítási idővel, igaz, mindig újdonságot veszek. Sajnálom, hogy elment a kedved.:frowning:

Én már rendeltem is. :smiley:
Egy nude-osabb szájfényt, egy lip kitet, szintén enyhébb színben, és két - számomra - vadabb színű folyékony rúzst. Az egyik a berry bite, mert azt a színt a Poison Garden palettában is imádom, a másik pedig a metálos, mattos piros.
Mostanában határoztam el, hogy ideje erősebb színeket is használnom a nude-ok mellett. :blush:
Rúzsom meg úgysincs olyan rengeteg, azok valahogy eddig kiestek az érdeklődési körömből.

Ja igen, onlinebeauty.hu-ról, nekem rendben volt mindig minden, és gyorsak is. Ráadásul gyakran vannak szuper akciók, de ami a legjobb, hogy Anna a heti videóban azt is kereken megmondja, ha egy termék nem éri meg az árát.

3 Likes

Majd írd meg, milyenek! Az a metálos piros nagyon szépnek tűnik!

Én a lime crime xl-re és a hudára vagyok kíváncsi. A lime óriási majdnem 30 gr. Nem is hittem el amikor megláttam. Már megérkeztek 2 hete cultbeautytól de eddig csak nézegettem őket :rofl:

Szerintem nem fogok rendelni, bàr a Divinizer nevű highlighter nagyon tetszik. De reálisan belegondolva, nincs szüksègem rá.

Kár, hogy ilyen tapasztalatot szereztél. Anna, a tulajdonos, nagyon kedves, segítőkész, többször leveleztem vele, biztosan orvosolná ezt a gikszert. :writing_hand:

A Hudában a csillogó színek nagyon érdekesen néznek ki, kíváncsi vagyok, mennyire működnek élőben.
Érdekes, én meg a pici Lime Crime-okat néztem, olyan kis cukik.

A rózsaszínes engem is vonzott (a nevét elfelejtettem), de annyi highlighterem van, rózsaszinesek is, hogy felesleges lenne.

Igen ez a rózsaszínes. Nekem is az tetszik. De inkább most hasznàlgatom ami van. Viszont nèzegettem a Gotham nevű kontúrszínt, nagyon tetszik ès nekem csak bronzosítóim vannak. Lehet, hogy jövő hónapban meg is rendelem. Az àllandó kollekció része. Csak nem tudom mennyire világos. Meg a Citron nevű szemhèjpúder is különlegesen gyönyörű szín, mèg azt néztem ki.

A Gotham néhányszor nekem is átfutott az agyamon. Ha jól emlékszem, @Kokapu-nak talán van, meg tudja mondani, mennyire világos.
A Ctiront csak ajánlani tudom.:slight_smile:

Neked is megvan a Citron? Élőben is annyira gyönyörű mint a netes swatchokon?

Igen. A nablás videókon ugye eléggé odanyomja az ujját a swatcholó személy, de nagyon szép szín, úgy néz ki.

Jeleztem nekik e-malben, sajnos válaszra sem méltattak.
Maguk a termékek szuperek, szerencsére nem ajándékba szántam őket, vagy ilyesmi, úgyhogy :woman_shrugging:

Hát ezt őszintén sajnálom, és meg is lep, meg kell, hogy mondjam…