Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Majdnem az Androgyny-t rendeltem meg, de inkább egy Juvia’s Place Zulu és egy Zoeva spice of life kit jött helyette. Az Androgyny-höz van sok hasonló palettám, pl. a legújabb https://www.acebeaute.com/collections/paradise-collection/products/classical-paradise-eyeshadow-palette
Azért nagyon kíváncsi lennék a Jeffree minőségére, de most nem áll a wishlistem elején.

Engem is az tartott vissza (pontosabban jól megbeszéltem magammal), hogy vannak hasonló színeim. A Maroinnaudbeli belenyúlkálás alapján ígéretesnek tűnik.

Akkor majd eljön annak a palettának is az ideje:)

Vagy ennek, vagy egy másiknak. Kár, hogy a lottónyeremény kevésbé kiszámítható.:smiley:

Gonosz dolog a BF őrület után egy olyan palettával előrukkolni, amiben a kedvenc színeim vannak:

Pfff, a Nablától teljesen kész vagyok! Nemsokára megjelenik a karácsonyi kollekció, és hát gyönyörűűű! Ráadásul van tőlük folyékony rúzsom, és abszolút jó minőségűek.
nabla

OMG!!! :heartpulse: Újabb merénylet a Nablától!

Úristen! Ez meseszêp! :heart_eyes:

A Nabla instáját kész életveszély nézegetni. Sírok.:smile:

Az életveszély elkerülésére ajánlom inkább a kis kedvencünk újabb attrakcióját:

Hát “sajnos” úgy tűnik, hogy a belbecs is gyönyörű, nemcsak a külcsín. :heart_eyes:

Jaj, de cuki, csókot dob a végén! Annyira jó amúgy a szemöldöke.
A Nabla hogy csinálja, hogy bármit hoznak össze, az kell nekem?

Biztosan láttátok már, de ha mégsem:
A Nabla új, Holiday kollekciója már kapható Pinkpandán és onlinebeauty.hu oldalon is.

Te rendelsz valamit?

Egyszer rendeltem eddig az onlinebeauty.hu-ról (2 Nabla folyékony rúzst) és annyira szedett-vedett, kopott csomagolásban érkeztek, teljesen elment a kedvem attól, hogy tőlük vásároljak :confused:

Hozzám mindig hibátlan csomagolású termékek jöttek eddig, rövid szállítási idővel, igaz, mindig újdonságot veszek. Sajnálom, hogy elment a kedved.:frowning:

Én már rendeltem is. :smiley:
Egy nude-osabb szájfényt, egy lip kitet, szintén enyhébb színben, és két - számomra - vadabb színű folyékony rúzst. Az egyik a berry bite, mert azt a színt a Poison Garden palettában is imádom, a másik pedig a metálos, mattos piros.
Mostanában határoztam el, hogy ideje erősebb színeket is használnom a nude-ok mellett. :blush:
Rúzsom meg úgysincs olyan rengeteg, azok valahogy eddig kiestek az érdeklődési körömből.

Ja igen, onlinebeauty.hu-ról, nekem rendben volt mindig minden, és gyorsak is. Ráadásul gyakran vannak szuper akciók, de ami a legjobb, hogy Anna a heti videóban azt is kereken megmondja, ha egy termék nem éri meg az árát.

Majd írd meg, milyenek! Az a metálos piros nagyon szépnek tűnik!

Én a lime crime xl-re és a hudára vagyok kíváncsi. A lime óriási majdnem 30 gr. Nem is hittem el amikor megláttam. Már megérkeztek 2 hete cultbeautytól de eddig csak nézegettem őket :rofl:

Szerintem nem fogok rendelni, bàr a Divinizer nevű highlighter nagyon tetszik. De reálisan belegondolva, nincs szüksègem rá.