Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Addig bírtam nézni, ameddig megláttam a rágót a modell szájában.

Még jó, hogy a végeredmény viszont már az elején, rágógumi felfedezése nélkül is látható :slight_smile:!

Igen, fel is keltette az érdeklődésem! Aztán lekornyadtam a kérődzéstől.

1 Likes

Igazad van, a celebeket is meg kellene tanítani az illemre…

1 Likes

Láttátok Jeffree új kollekcióját? Én a folyékony rúzsokba szerelmes lettem. :heart_eyes:

Nekem az Alien paletta tetszik. Ez az első Jeffree plaetta, aminek passzolnak hozzám a színei.

A paletta nekem is tetszik! Izgalmasak a színek, végre valami, ami nem a szokásos meleg bordós-nude vonalon mozog. Viszont a csomagolás… Ez a hatalmas ufó fej dizájn nem jön be. :smiley:

1 Likes

Az nekem se nagyon. Elég hülyén fog kinézni a smink asztalomon, meg elég nagynak is tűnik, de majd megszokom:D. Az ABH design-ok viszont gyönyörűek, bár azok se túl praktikusak. A plüss borítást annyira féltem. Írtó csúnya lesz majd idővel, mindenféle sminkkosztól, de még egy darabig talán sikerül a puki fóliájában megvédenem. Amúgy megnéztem a Jeffree rúzsokat és nekem csak 3 árnyalat tetszik: pussy whipped, allegedly és yummy. Ja meg az Anna nicole, az van jelenleg meg csak egyedül és imádom.

1 Likes

Jeffree Star Alien paletta - az a nagy “szerencsém”, hogy az a rózsaszín ufó fej túlságosan taszít, egyébként a szokatlan színösszeállítás nagyon vonz.

2 Likes

Ez az első Jeffree paletta ami nekem is nagyon bejön, de végül sikerült lebeszélnem magam róla.
Találtam olyat, ami jobban tetszik:).

1 Likes

Melyik tetszik jobban?
Nekem az Androgyny is tetszik.

1 Likes

Majdnem az Androgyny-t rendeltem meg, de inkább egy Juvia’s Place Zulu és egy Zoeva spice of life kit jött helyette. Az Androgyny-höz van sok hasonló palettám, pl. a legújabb https://www.acebeaute.com/collections/paradise-collection/products/classical-paradise-eyeshadow-palette
Azért nagyon kíváncsi lennék a Jeffree minőségére, de most nem áll a wishlistem elején.

1 Likes

Engem is az tartott vissza (pontosabban jól megbeszéltem magammal), hogy vannak hasonló színeim. A Maroinnaudbeli belenyúlkálás alapján ígéretesnek tűnik.

1 Likes

Akkor majd eljön annak a palettának is az ideje:)

Vagy ennek, vagy egy másiknak. Kár, hogy a lottónyeremény kevésbé kiszámítható.:smiley:

Gonosz dolog a BF őrület után egy olyan palettával előrukkolni, amiben a kedvenc színeim vannak:

Pfff, a Nablától teljesen kész vagyok! Nemsokára megjelenik a karácsonyi kollekció, és hát gyönyörűűű! Ráadásul van tőlük folyékony rúzsom, és abszolút jó minőségűek.
nabla

4 Likes

OMG!!! :heartpulse: Újabb merénylet a Nablától!

1 Likes

Úristen! Ez meseszêp! :heart_eyes:

1 Likes

A Nabla instáját kész életveszély nézegetni. Sírok.:smile:

1 Likes