Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Nekem a Mood Light van meg, levendulás színe van. Hogy őszinte legyek, nem sok látszódik belőe az arcon, azért vettem, hogy egy leheletnyit enyhítsen a fehérségemen. Szóval nagyon szofisztikált, nem photoshop-hatású. Nem porol, könnyen kezelhető, az átfénylést nem gátolja, de nem is ígéri.
Eredetileg én is a Diffused Lightot néztem ki. Meg is van neked?

Úristen, mennyi pénzt el tudnék költeni ott! Kicsit irigyellek.:slight_smile:

Hát, nekem azért valahol szerencse, hogy nincsenek ilyen üzletek itthon. Nyáron, amikor beszabadultam a Sephorába, otthagytam 165 eurót. :smiley: Mondjuk szuper dolgokat vettem, meg előre spóroltam rá, de azért ha neten rendelek, akkor jobban visszafogom magam. Mert hiába néztem ki itthon, hogy ok, megveszem az UD Born to run palettát, amikor megláttam, hogy akciósan 30 euro a Too Faced Life’s a festival palettája, akkor az is becsúszott mellé (mondjuk megérte, nagyon különleges színek vannak benne, és szuper minőség :D), a Kat Von D rúzsoknál meg szerintem még a kezem is megremegett. :smiley:

Rendben, teszek fol rola swatchokat karacsony utan.
@Amadea, nekem nincs egyik sem. Azt remeltem, hogy bar szofisztikalt, de megfelelo fenyben vagy szogben azert latszodik. :pensive:

Lehet, hogy a többi látszódik, a Mood Light kézen még tök oké, de nagyon egybeolvad a bőrrel. Láttam Temptaliánál, hogy arcon kb. mintha nem is lenne, de mégis ez vonzott a legjobban. Mindennap használom és nem bántam meg, csak azért írtam le, hogy ennél a darabnál ne számíts wow hatásra. A Diffused Light a swatchok alapján sokkal látványosabb.

:movie_camera: Ki hinné, de ezzel az új Nabla palettával is lehet visszafogott, szépséges sminket készíteni! A Kis Daniele meg is mutatta, hogy hogyan:

Addig bírtam nézni, ameddig megláttam a rágót a modell szájában.

Még jó, hogy a végeredmény viszont már az elején, rágógumi felfedezése nélkül is látható :slight_smile:!

Igen, fel is keltette az érdeklődésem! Aztán lekornyadtam a kérődzéstől.

Igazad van, a celebeket is meg kellene tanítani az illemre…

@lulley93 az etheral is nagyon sárgás, vagyis majdnem ugyanolyan a 2 árnyalat. Mindkettő megvolt ,el is adtam őket, szerintem semmit nem lehetett látni belőlük,csak sima világos púder. . A mood light nagyon szép - középen a nagy mono termék - , a dim light meg a diffused a 6-os palettában jobb felső és középső- itt látszik milyen világos sárgás ilyen az etheral is. A trió fentről lefelé: dim, incadescent, radiant light .20181101_221426 20181101_221356

Láttátok Jeffree új kollekcióját? Én a folyékony rúzsokba szerelmes lettem. :heart_eyes:

Nekem az Alien paletta tetszik. Ez az első Jeffree plaetta, aminek passzolnak hozzám a színei.

A paletta nekem is tetszik! Izgalmasak a színek, végre valami, ami nem a szokásos meleg bordós-nude vonalon mozog. Viszont a csomagolás… Ez a hatalmas ufó fej dizájn nem jön be. :smiley:

Az nekem se nagyon. Elég hülyén fog kinézni a smink asztalomon, meg elég nagynak is tűnik, de majd megszokom:D. Az ABH design-ok viszont gyönyörűek, bár azok se túl praktikusak. A plüss borítást annyira féltem. Írtó csúnya lesz majd idővel, mindenféle sminkkosztól, de még egy darabig talán sikerül a puki fóliájában megvédenem. Amúgy megnéztem a Jeffree rúzsokat és nekem csak 3 árnyalat tetszik: pussy whipped, allegedly és yummy. Ja meg az Anna nicole, az van jelenleg meg csak egyedül és imádom.

Koszi, hogy megmutattad, igy jo sok penzt megsporoltal nekem :smiley: szepnek szep, de tenyleg nagyon sarga, raadasul en rozsaszines vagyok.
Lekerult a listamrol.

Igazán nincs mit nagyon szívesen😊

Jeffree Star Alien paletta - az a nagy “szerencsém”, hogy az a rózsaszín ufó fej túlságosan taszít, egyébként a szokatlan színösszeállítás nagyon vonz.