Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Olyan gyönyörűnek tűnnek a Nabla paletták, de annyira hasonlóak… Előrukkolhatnának valami érdekesebb összeállítással.

Igen, hasonlóak, sok a nude szín bennük. Nekem csak a Soul Blooming van meg, de nem bánom a barnás színeket, nekem tök jól összerakott paletta, és hát az a valóban vajas állag… elsőre a SB se érdekelt, de végül megvettem és elvarázsolt. Nem védeni akarom őket, tényleg így volt.:slight_smile:
Azt nem értem, hogy maradhat ki a méregkertes tematikából a zöld, kék, narancssárga, az van, de zöld nincs, grr.

Nekem megvan a Dreamy és a Soul Blooming is. Minőségileg nagyon jók, főleg a Dreamy, az hibátlan, a Soul Blooming egyes színei porolnak.
Igen, én is más színekre számítottam a paletta neve alapján.
Viszont már a Soul Bloomingnál is tetszett, hogy gyakorlatilag gyönyörűen passzol a Dreamyvel, és úgy látom, hogy ezt ennél is tartják.
Szerintem én ezt megveszem, mert a Nabla palettákban (és úgy általában a Nablában) még sosem csalódtam.

Jaj, a Dreamy folyamatosan kísért, hiába mondogatom magamnak, hogy vannak már ilyen színeim. De tényleg a minőség az, ami bámulatossá teszi.

Az a paletta nagyon magasra tette a lécet, az biztos. Nekem az volt az első drágább palettám a Makeup Revolution és Sleek paletták után, és tulajdonképpen azzal jöttem rá, hogy megéri megvenni a drágábbat, ha lehetőségem van rá (azzal együtt, hogy szerintem már a Sleek és Revolution paletták is jók, és bőven jobbak, mint az átlag drogériás paletták (Maybelline, Astor, Essence, stb.).

Engem a Maybelline The Nudes idegelt ki, Sleekem egy van, de csupa fényes (amúgy szép) szín, és kb. feszítővas kell a kinyitásához, szóval nagyrészt porosodik. A Zoevával volt határátlépés, azóta csak drágább palettákat vettem. Bár… már a drogériások ára simán elérte a Zoevát meg a Colourpopot. Utóbbi is nsgy kedvencem.:slight_smile:

A G&G C-vitaminos szérumát várom, illetve bármit, amit Rácz Judit kiad a kezéből :smiley:

Engem ez a Nabla paletta most nem tudott megkísérteni. Amint megláttam, azt gondoltam, na nekem ez nem kell :smiley: Bár így swatcholva egész másként fest mint a palettában. Így nagyon szép.
A Soul Blooming nagyon tetszett, de alig használtam, így eladtam itt KM zsibin, de a Dreamyt nagy elégedettséggel használom.

Igen, a Sleekkel az a baj, hogy szinte nincs olyan palettájuk, amiből én egy komplett sminket tudnék kihozni, talán a Storm kivételével.
Persze nincs meg az összes palettájuk, de vagy 7-8 igen, szóval van merítésem belőle. :smiley:

Hú, mikor a DM-ben kiárusították az Astort, akkor vettem pár monót, meg ilyen 3 vagy 4 darabos palettát, hát még jó, hogy nem teljes áron, mert kiábrándítóan vacak. :roll_eyes:

Új (vagy csak nekem új) Hourglass paletta:
https://www.cultbeauty.co.uk/hourglass-ambient-lighting-edit-volume-4.html?utm_source=Salesforce&utm_medium=Email&utm_campaign=181030_OctoberFavouritesSKINCARE_email_wk44_v1&SubKey=1907108
@Isabelle, ismered/megveszed?

Én a létező összes beauty Adventskalendert felvásárolnám, annyira izgatja a fantáziámat. Csak egyrész drágák, másrészt úgysem használám el a sminktermékeket, ezért nagyon nehezen, de ellenállok. A Müllerben már van Catrice, a DM-ben Balea…
Tavaly volt egy Maybellinem, ami enyhe csalódás volt.

Akkor neked is szép kollekciód lehet.:slight_smile: Nekem a Zoeva, a Colourpop és a Pupa is bevált, mint közepes árfekvésű márkák, szerencsére a drágább cuccok közül csak az UD primerével vannak gondjaim.

Látványra engem se annyira, de így voltam a Soul Bloominggal is, és nagy az összhang közöttünk. Sajnálom, hogy neked nem lett szerelem.:frowning:

Nem is merem az összeset előszedni egyszerre, mert a férjem kiakadna. :smile:

Sajnos a Zoevától csak ecseteim vannak, azokat nagyon szeretem. Nyáron kinéztem egy palettát a Sephorában, de sajnos nem volt abban az üzletben egyetlen Zoeva termék sem, ahol voltam. A Colourpopot viszont abszolút nem ismerem.
A Pupát szeretem én is, főleg, hogy gyakran van valamilyen akció, és olyankor lehetőség nyílik olcsóbban megvenni a termékeket.

Azért az olaszok tudnak valamit. :slight_smile:
A Pupa, a Nabla és a Kiko is nagyon jók, és nyáron vettem három Deborah Milano matt folyékony rúzst, azokat imádom (jobban szeretem őket, mint a Kat Von D folyékony rúzsomat, pedig feleannyiba kerültek).

:smiley: :slight_smile: Én csak finoman becsúsztatom az új szerzeményeimet a többi közé, nem kell a páromnak mindent tudnia. Az ecseteken szokott fejcsóválva nevetni, amikor látja, hogy pedáns rendben sorakoznak mosás után.
A Colourpopnak a préselt monóiért odáig vagyok, de a rúzsaik is jók, meg a supershockok is, de azok nem ragadtak annyira magukkal.
A Pupának roppant szimpatikus vonása a sok akció.
A főzésben is nagyon ott vannak!:slight_smile: Juuuj, a világ összes pénzét el tudnám költeni sminkcuccokra Olaszországban.

Már múlt héten megérkezett😍

De gyors vagy.:))) Majd írd meg légyszi, milyennek találod!

En azt (UD Elements) megkapom karacsonyra, mar itthon van, lattam eloben. Gyonyoru. A tok is gyonyoru, lenyugozo, hat meg a szinek! Nem csalodtam meg az Urban Decayben, ugyhogy proba nelkul is ajanlom. :rofl:

En is nagyon varom az uj Huda palettat, valamint -csodalkozom, hogy eddig senki nem irta- Jeffree uj kollekciojat is.

@Amadea, te probaltad mar az Hourglass Ambient Lighting Powdereket? Eddig a diffused light arnyalatert voltam oda, de rajottem, hogy az sargas (en pedig rozsaszines vagyok), ezert az ethereal lenne talan a megfelelo.
Vajon tenyleg olyan gyonyoru hatasu ez a puder, ahogy en kepzelem? :joy:

Majd tegyél fel róla légyszíves swatchokat, miután hivatalosan is megkaptad! :slightly_smiling_face:
Januárban megyek Londonba, én akkorra tervezem meglátogatni az UD boltot, ha jól emlékszem, a Covent Gardenben van üzletük, oda pedig úgyis megyünk a gyerkeimmel a közlekedési múzeum miatt.