Új termékek, várható kollekciók - kívánságlista vagy kihagyod?

Olyan gyönyörűnek tűnnek a Nabla paletták, de annyira hasonlóak… Előrukkolhatnának valami érdekesebb összeállítással.

Igen, hasonlóak, sok a nude szín bennük. Nekem csak a Soul Blooming van meg, de nem bánom a barnás színeket, nekem tök jól összerakott paletta, és hát az a valóban vajas állag… elsőre a SB se érdekelt, de végül megvettem és elvarázsolt. Nem védeni akarom őket, tényleg így volt.:slight_smile:
Azt nem értem, hogy maradhat ki a méregkertes tematikából a zöld, kék, narancssárga, az van, de zöld nincs, grr.

2 Likes

Nekem megvan a Dreamy és a Soul Blooming is. Minőségileg nagyon jók, főleg a Dreamy, az hibátlan, a Soul Blooming egyes színei porolnak.
Igen, én is más színekre számítottam a paletta neve alapján.
Viszont már a Soul Bloomingnál is tetszett, hogy gyakorlatilag gyönyörűen passzol a Dreamyvel, és úgy látom, hogy ezt ennél is tartják.
Szerintem én ezt megveszem, mert a Nabla palettákban (és úgy általában a Nablában) még sosem csalódtam.

Jaj, a Dreamy folyamatosan kísért, hiába mondogatom magamnak, hogy vannak már ilyen színeim. De tényleg a minőség az, ami bámulatossá teszi.

1 Likes

Az a paletta nagyon magasra tette a lécet, az biztos. Nekem az volt az első drágább palettám a Makeup Revolution és Sleek paletták után, és tulajdonképpen azzal jöttem rá, hogy megéri megvenni a drágábbat, ha lehetőségem van rá (azzal együtt, hogy szerintem már a Sleek és Revolution paletták is jók, és bőven jobbak, mint az átlag drogériás paletták (Maybelline, Astor, Essence, stb.).

1 Likes

Engem a Maybelline The Nudes idegelt ki, Sleekem egy van, de csupa fényes (amúgy szép) szín, és kb. feszítővas kell a kinyitásához, szóval nagyrészt porosodik. A Zoevával volt határátlépés, azóta csak drágább palettákat vettem. Bár… már a drogériások ára simán elérte a Zoevát meg a Colourpopot. Utóbbi is nsgy kedvencem.:slight_smile:

A G&G C-vitaminos szérumát várom, illetve bármit, amit Rácz Judit kiad a kezéből :smiley:

2 Likes

Engem ez a Nabla paletta most nem tudott megkísérteni. Amint megláttam, azt gondoltam, na nekem ez nem kell :smiley: Bár így swatcholva egész másként fest mint a palettában. Így nagyon szép.
A Soul Blooming nagyon tetszett, de alig használtam, így eladtam itt KM zsibin, de a Dreamyt nagy elégedettséggel használom.

1 Likes

Igen, a Sleekkel az a baj, hogy szinte nincs olyan palettájuk, amiből én egy komplett sminket tudnék kihozni, talán a Storm kivételével.
Persze nincs meg az összes palettájuk, de vagy 7-8 igen, szóval van merítésem belőle. :smiley:

Hú, mikor a DM-ben kiárusították az Astort, akkor vettem pár monót, meg ilyen 3 vagy 4 darabos palettát, hát még jó, hogy nem teljes áron, mert kiábrándítóan vacak. :roll_eyes:

2 Likes

Új (vagy csak nekem új) Hourglass paletta:
https://www.cultbeauty.co.uk/hourglass-ambient-lighting-edit-volume-4.html?utm_source=Salesforce&utm_medium=Email&utm_campaign=181030_OctoberFavouritesSKINCARE_email_wk44_v1&SubKey=1907108
@Isabelle, ismered/megveszed?

Én a létező összes beauty Adventskalendert felvásárolnám, annyira izgatja a fantáziámat. Csak egyrész drágák, másrészt úgysem használám el a sminktermékeket, ezért nagyon nehezen, de ellenállok. A Müllerben már van Catrice, a DM-ben Balea…
Tavaly volt egy Maybellinem, ami enyhe csalódás volt.

Akkor neked is szép kollekciód lehet.:slight_smile: Nekem a Zoeva, a Colourpop és a Pupa is bevált, mint közepes árfekvésű márkák, szerencsére a drágább cuccok közül csak az UD primerével vannak gondjaim.

Látványra engem se annyira, de így voltam a Soul Bloominggal is, és nagy az összhang közöttünk. Sajnálom, hogy neked nem lett szerelem.:frowning:

Nem is merem az összeset előszedni egyszerre, mert a férjem kiakadna. :smile:

Sajnos a Zoevától csak ecseteim vannak, azokat nagyon szeretem. Nyáron kinéztem egy palettát a Sephorában, de sajnos nem volt abban az üzletben egyetlen Zoeva termék sem, ahol voltam. A Colourpopot viszont abszolút nem ismerem.
A Pupát szeretem én is, főleg, hogy gyakran van valamilyen akció, és olyankor lehetőség nyílik olcsóbban megvenni a termékeket.

Azért az olaszok tudnak valamit. :slight_smile:
A Pupa, a Nabla és a Kiko is nagyon jók, és nyáron vettem három Deborah Milano matt folyékony rúzst, azokat imádom (jobban szeretem őket, mint a Kat Von D folyékony rúzsomat, pedig feleannyiba kerültek).

:smiley: :slight_smile: Én csak finoman becsúsztatom az új szerzeményeimet a többi közé, nem kell a páromnak mindent tudnia. Az ecseteken szokott fejcsóválva nevetni, amikor látja, hogy pedáns rendben sorakoznak mosás után.
A Colourpopnak a préselt monóiért odáig vagyok, de a rúzsaik is jók, meg a supershockok is, de azok nem ragadtak annyira magukkal.
A Pupának roppant szimpatikus vonása a sok akció.
A főzésben is nagyon ott vannak!:slight_smile: Juuuj, a világ összes pénzét el tudnám költeni sminkcuccokra Olaszországban.

2 Likes

Már múlt héten megérkezett😍

De gyors vagy.:))) Majd írd meg légyszi, milyennek találod!

Úristen, mennyi pénzt el tudnék költeni ott! Kicsit irigyellek.:slight_smile:

Hát, nekem azért valahol szerencse, hogy nincsenek ilyen üzletek itthon. Nyáron, amikor beszabadultam a Sephorába, otthagytam 165 eurót. :smiley: Mondjuk szuper dolgokat vettem, meg előre spóroltam rá, de azért ha neten rendelek, akkor jobban visszafogom magam. Mert hiába néztem ki itthon, hogy ok, megveszem az UD Born to run palettát, amikor megláttam, hogy akciósan 30 euro a Too Faced Life’s a festival palettája, akkor az is becsúszott mellé (mondjuk megérte, nagyon különleges színek vannak benne, és szuper minőség :D), a Kat Von D rúzsoknál meg szerintem még a kezem is megremegett. :smiley:

1 Likes

:movie_camera: Ki hinné, de ezzel az új Nabla palettával is lehet visszafogott, szépséges sminket készíteni! A Kis Daniele meg is mutatta, hogy hogyan:

2 Likes