Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Közben megjött a válasz Évi által a fejlesztőktől: nem és nem is lesz lehetőség zárt topikra.

Igen, állítólag sajnos se technikailag nem megoldható, sem GDPR szempontból nem szeretne kockáztatni az üzemeltető :frowning: Szóval én is FB-t javaslom… és vegyetek be engem is :smiley: :heart:

1 Likes

Hát ez sajnálatos, de érthető.
Fúúúúj, utálom a Fb-ot…:tired_face:

Akkor nem lesz Fb? :frowning:

Én FB csoportban is benne lennék szívesen.

1 Likes

Én is! :blush:
(Kuss20karakter)

1 Likes

Én is szívesen jönnék, ha úgy döntötök, hogy lesz valami :blush::relaxed:

3 Likes

Én is, így, hogy itt nem tudjuk megoldani.

4 Likes

Én is természetesen. :upside_down_face:

1 Likes

Én szívesen megcsinálom a titkos csoportot. Küldjétek el üziben a profilotokat :slight_smile: Nem mondom, hogy non-stop elérhető vagyok, de sokszor netezek, így igyekszem majd minél hamarabb reagálni.
Sajnos ismeretleneket nem enged bevenni, szóval be kell hogy jelöljelek benneteket. Max. majd töröltök ha nagyon nem működik a facebook-viszony :slight_smile:

6 Likes

Naaa megvan a csoport! Akkor jöttök hölgyek? :blush:

4 Likes

Kinek írjak a nevemmel?

1 Likes

Nekem! :slight_smile:

Én is szeretnék csatlakozni, írtam Neked :slight_smile:

2 Likes

Én is csatlakoznék (nem tűntem el, bocsi az inaktivitásomért, de nagyon húzós napjaim vannak, igyekszem követni a beszélgetéseket, de reagálni már nem nagyon van erőm), írok a nevemmel :slight_smile:

5 Likes

Én is írtam :blush: gyorsak vagytok :heart_eyes:

1 Likes

Ha mind elmentek a forumnak kb. lottek… .

Csak olyan képek lesznek oda posztolva, amiket ide úgysem tennének fel a csajok, lányok, hölgyek :slight_smile:

4 Likes

Én oda csak olyan dolgokat szánok, amit ide nem tennék ki, inkább itt fogok előfordulni.:slight_smile:

Én is én is :slight_smile: :slight_smile: