Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Egyiket sem hallottam még!

Így már sokkal érthetőbb a letolás. :slight_smile: Nem hittem, hogy megtévesztő lehet bárki számára ez a kifejezés, elnézést, ha más is félreértette!

Még egy lapáttal tettél is rá, kiterjesztően…:slight_smile:

1 Likes

Szerény nyomott véleményem szerint, nagyon fárasztó mobilon, ékezet nélkül, elütésekkel teletűzdelt véleményeket olvasni. Aki csak ilyen hevenyészetten tudna írni véleményt, inkább várjon egy kicsit, míg laptop vagy gép elé tud kerülni. Utálom ha valaki emojikkal tűzdeli tele véleményeit, pl. “ez az illat olyan mint a napsütötte tengerpart, pálmafákkal :parasol_on_ground::sun_with_face::desert_island: ettől úgy érzem magam, mint egy mennyasszony: :bride_with_veil:” Olvastam ilyet, ettől kész voltam teljesen, léci ne…

3 Likes

Ezeket én sem nagyon értem. Jobban fogom érezni, hogy mennyire szereti, ha beletesz 5 szívecskét? Nem.

(Illatokról jut eszembe: ma két órán át bárhová mentem, egy zavaró illatot éreztem, karcos volt, kellemetlen, kókusz alapon a füge zöld, karcos levele. Aztán rájöttem, hogy az enyém.)

3 Likes

Volt gimiben egy osztálytársam, minden ékezet helyett szívecskét írt. :smiley:
Nyelvtanból rendszeresen egy jeggyel rosszabbat kapott miatta, de nem zavarta…

2 Likes

Hát, legalább a következmények ellenére is kitartott az elvei mellett :stuck_out_tongue:

2 Likes

Bár valószínűleg sokan ismeritek, muszáj belinkelnem Laurencia értékeléseit, élmény olvasni:
http://kremmania.hu/profil/velemenyek/laurencia

2 Likes

Én még nem ismertem, köszi :slightly_smiling_face: 75 vélemény 791 hasznos szavazattal, nem semmi :hushed:

Nem véletlen, elég jó íráskészsége van, arcpirítóan impresszív a stílusa.:slight_smile:

1 Likes

Laurencia nagyon régi motoros. Ezek a vélemények már a 2. évad részei. Volt 1. évad is, de eltűnt egy időre.

2 Likes

Medora néven volt fenn, nem? Remélem, most nem fog eltűnni… nem értek a parfümökhöz, de már attól kifinomultabbnak érzem magam, ha a véleményeit olvasom.:smiley:
Ha már így belejöttem, whitemerci értékeléseit is szívesen olvasom, bár ritka a metszéspont a termékeinkben:
http://kremmania.hu/profil/velemenyek/whitemerci

Van most valami bug vagy tesztelés a véleményezés funkciónál? Egy felhasználó fél órája pontozgat le egyetlen szó nélkül parfümöket (már kb. a huszadikat) és amint megjelenik a csillagozása azonnal 3-4 hasznos jelölése van. Sorra jelennek meg 1 csillagos pontozásai és bár egy árva szót se ír, 4-en jelölik hasznosnak a pontozása pillanatában… ?!
Screenshot_2019-02-24-16-13-45

Screenshot_2019-02-24-16-18-31

Nem lepontoz, így jelzi, hogy szeretné, ha törölnék.

1 Likes

Mármint a véleményét? De furi…

Igen, nincs lehetőség egyébként a felhasználóknak arra, hogy a saját profiljukat töröljék, ez a bevett “szokás”.

2 Likes

Köszi ezt nem tudtam. Bár nem látom a logikát hogy miért akarja valaki töröltetni x darab termékről a véleményét, de ő dolga :slight_smile:

De miért akarja magát egyboszorka töröltetni? Tök jó véleményeket ír.:confused:

Mivel nincs rá lehetőség, hogy máshogy törlődjön a profil és azzal együtt minden értékelés.