Tippek, tanácsok krémmániás vélemény írásához

Én izzadsággal, fényvédővel és púderrel szoktam.
Bár lehet, hogy a Mohitót is megbolondítaná.

Na várjunk csak! Akkor tulajdonképpen a Nars Orgasm meg mehet a Sex on the beach-be, nem? :rofl::rofl::rofl:

10 Likes

Már a “narancssárga színt hagy maga után” is súlyos, de a turmixolás végképp elvette a kedvem a terméktől :rofl::rofl::rofl:

2 Likes

Olyan mint valami kínai fordítás :rofl: :rofl: :rofl: Nem is értem, hogy aki feltette, nem érezte, hogy ez kissé fura így? :sweat_smile: :rofl:

Lehet google fordítóval próbálkozott… szerintem a notino is ezt csinálja, néha igen nagy blődségeket írnak a termékeikhez

1 Likes

Tusfürdőnél vélemény, imádom :rofl:

“Örök klasszikus, 5*
Foghúzás után begyógyszerezve életem élménye volt vele tusolni :smiley:

10 Likes

Még egy sanszosan gugli fordítás, de akkor is sírok a röhögéstől :rofl: :rofl: :rofl:

“Gyönyörű parfüm, az ízes fehérmósusz szép keretet ad, a használt ámbra pedig különösen finom. Stílusos, hatásos, örökérvényű!”

10 Likes

Ez is a google fordító egyik gyöngyszeme… :woman_facepalming:

“6 mindennapi árnyékalatot tartalmaz, amelyek két magával ragadó csillogással párosulnak, amelyek frissítik, meghatározzák parázsló tekintetét. A kacér, hízelgő árnyalatok fedővel, gyűrődéssel és kiemeléssel párosulnak. Az amazóniai agyag segítségével ugyanazt a pigmentált hozamot, keverhetőséget és kopási időt kapja, mint az eredeti palettánál mindezt ebben az elegáns, apró változatban. Egész napos viselet.”

A kedvencem, hogy fedővel és gyűrődéssel párosul…

7 Likes

Izé… tolmácsot szeretnék kérni :rofl:

1 Likes

Nem is tudom, hogy melyik a legjobb szó/szókapcsolat. Zseniális!:rofl:

1 Likes

Screenshot_20220722-161119_Chrome
Ezt a kommentemet NEM rosszindulatból írom, de úgy érzem hogy szükség van rá.
Ez a felhasználó a mai nap 27 véleményt produkált (nincs ezzel semmi baj, szuper dolog) de szerintem a többsége házirendellenes. Nem vált be, szeretem, stb, típusú kommentek. Nem mind ilyen, de bőven akad.

Screenshot_20220722-161831_Chrome
Screenshot_20220722-161805_Chrome
Screenshot_20220722-161716_Chrome
Screenshot_20220722-143127_Chrome

Sziasztok, @Buklika , köszönöm a megosztást, pont emiatt jöttem ide én is, nekem is feltűnt a felhasználótól a sorozatos, egymondatos véleményezés. És (bár ez kicsit rosszindulatú, de nem bírom ki) a felkiáltójel túlhasználása is. :slight_smile: Biztos volt már itt téma, de én teljesen haszontalannak tartom az ilyen egymondatos, semmi lényeges információt nem tartalmazó véleményeket. Ti ezeknél szoktátok jelölni, hogy házirendellenes?

1 Likes

Én mindig jelölöm az ilyeneket.

2 Likes

Cosrx advanced snail 96 mucin power essence
Mai friss vélemény. Majdnem lefordultam a székről.
Miért kell ilyen alpárinak lenni?

(amúgy a régebbi véleményei teljesen korrektek, de a legutóbbiakat mintha nem ő írta volna, vagy ha igen, akkor valami módosult tudatállapotban)

1 Likes

Nem semmi litánia, még jó, hogy ülve olvastam. Kicsit sok volt így vasárnap délelőtt.

1 Likes

Umm, mi a fene? :smiley: amúgy lehet azt gondolja mennyire király, aztán majd ha felborul a hüvelyflórája akkor valószínűleg már más véleményen lesz… Jézusom. :smiley:

2 Likes

Amúgy nem vagyok ilyen prűd, meg felőlem oda keni, ahova jól esik, de szerintem kicsit túlecsetelte a dolgot :grinning:

3 Likes

Hátööö…:rofl: felőlem is kenheti bárhova, de ez és az összes augusztusi véleménye is enyhén szólva agyzsibbasztó stílusúra sikerült :woozy_face:

Ejj, lemaradtam. Már nem látható a véleménye. Meséljetek :grin:

A 380 pontjàval osztja a népet , nagyon “ cuki”.